Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

lam günlüğün 6000'inci mesajını atmak bize nasip olmadı! iyi mi?

se'gili günlük

berbat bi gün.. arkadaşım söz verdiği saatte gelmediği ve işi almadığı için dışarı çıkamadım. keza işin yarına yetşimesi gerek. yarın da ben tatil yapamayacağım.. ve hatta haftaya cts ve pazar (evet pazar lam pazar!) sunum yapıyor olacağım.. dolayısı ile bir kaç hafta daha hiç boş vaktim yok.. gece 05:00'da işimi bitirdim kafamı toparlayana kadar 05:30 olmuştu ya neyse.. 11:00'da kalktım! 13:00da çalışmalar falan.. öeaaahh yeter yahu!

ITU'nun havuzu öğrencilere 1,5saati 1ytl imiş.. ben gidip yüzmek istiyorum benjamin! Boynumu eğip bilgisayar ekranına bakmaktan çıkan sonuçları değerlendirmekten bi de üzerine rapor yazmaktan GINA GELDİ LAM!! bak valla çok sıkıldım, çok sinirliyim! iki gündür gergindim.. bugün ÇOOOOOOK SİNİRLİM!!

AAAAAAAAAARGGGGGGGGGGHHHHH!!!!

NEDEEEEEEEEEEEEEN BEEEEEEEEEENN!!!!!!!

Sosyal ağlarda paylaş

vakit mi oldu yaw gitmeye.. havuzu bırak bazen duşa gidemiyorum.. bazen tuvalete gidemiyorum. bak bebek bezi bağladım 4tane.. anca kapadı işte! ona yapıyorum çişi kakayı.. ama altım kuru dasaaa mutlu!

şaka bi yana yoğunum lam! ben ve yoğunluk garip şeyler aslında ama yoğunum deliler gibin.. 6saat uyursam iyi uyumuş oluyorum.. işleri halletikten sonra evde bir de yemek yap, çamaşırları, bulaşıkları hallet.. temizle topla, çöpleri çıkar.. falan filan.. nirvanaya ericem arada üstüne de bir de japon çizgi filmlerindeki gibi kendimden bi anda 3-5 kopya çıkartmayı başarabilirsem işte o zaman halledicem ben herşeyi..

yapıcak bişilerin olması öle ya da böle çok güzel..
Sosyal ağlarda paylaş

günlük lan sana toplamda sanırım 3 yıla yakındır yazmamıştım. taa o zamandan beri kşisele girmedim. son 1,5 yıldırda patide yoktum zaten. önce özür dilerim bunun için. Telafi edicem merak etme =)

günler çok çabuk geçti. üni bitti bu arada. 1 sene uzattım sonra verdim dersleri stajımı yapıyorum. o da biticek sonra reklam yazarlığına başlicam. işimi yapıcam. nasıl olur ne kadar olur bilemiyorum ama zengin olma hayallerim yok. en azından iyi bir yaşam istiyorum. hem kendim için hemde olası ailem için. bi ara uzun uzun yazıcam fakat şimdilik öptüm oranı buranı ^^
Sosyal ağlarda paylaş

günlük, çok korkuyorum aslında bir yandan ben ya.

şimdi sorunca açıklaması zor ama, ki ne açıklıcam allasen, valla korkuyorum. çok üzülürüm herhalde bu sefer.

yok, benim tatil yapmam lazım bence, asfdf.

ha bi de, ha bi de, o adam yine geldi bu öğlen. yine 11.14 falan tuttu. ben de paraüstünü kalanı 11.15 olarak hesaplayıp verdim doğal olarak. herif yine o 1 kuruşu istedi. hep sizde kitleniyo bu 1 kuruşlar ne iş? dedi. bi de supervisorumu aradı, telefonda onla da tartıştım. adama 5 kuruşunu verdim. önceden kalanlar varsa hesaplayın, bugün onları da vereyim dedim. seviyeyi düşürmeyelim lütfen dedi böyle suratını yamulta yamulta. beni kastediyorsanız sizin gibi düşünmüyorum, afiyet olsun dedim. içimden de zehir zıkkım olsun pis herüüüüüf dedim. ulan ağzımın tadıyla üç ay çalışamıcam mı ben. okula başlarken, gidicem bi bankaya, her gün yemek yese her günden bi 5 kuruş, kaç gün çalıştıysam o kadarınkini eline tutuşturucam. PARDON dicem KASAMDAKİ FAZLAYI İADE EDİİM. BANA VERDİLER SANKİ YA 1 YTL FALANLA ZENGİN OLMASIN DİYE FİRMA, BEN DE SİZE VERİYORUM dicem. yapmayan nolsun asdfagfsg.

o gözlüğünü kırıp eline vermek var aslında da, ah ulan. gıcık herif. seviyesiz sana benzer ulan. kimbilir kimin halasının bacanaasın da bana gelip orda artizlik yapıyosun, afsd. sinirim tepemde. çok feci.

[ Mesaj 06 Ağustos 2007, Pazartesi - 21:22 tarihinde, utopia tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...