Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

sabah 12 de telefonla irkildim, proce yapıcam birine o arıyor, uyuyor muydun dedi yok dedim yalan attım işi ciddiye almak lazım :P
gittik tarım köy işlerinin bahçeye oturduk proje üstünde konustuk. 25 ortaklı bi yer bura. telefonlar edildi ortaklar geldi de geldi. 8-9 kişi olduk. plastik bardakla kocaman adamlarla kolalar içildi pastalar yendi. proje'de değişiklik yapıldı vs. ben hesaplicak çizecek olarak aralarında utandım, hipotenüs falan hesapladım kaç kere mat bilmeyenlerin arasında, herkesin gözü bendeydi.fiyat istendi veremedim. piyasayı bilmediğimden. 3-5 kişiye mail attım. 12bin$ diyen oldu 3bin ytl diyen oldu.
az daha araştırsam 500 ytl ye yapacak biri bulup kendim 2bin ytl mi istesem diye düşünmüyo deilim :P
öle böle bi proje deil baya zor ueh.

neyse babuş aradı 3 te. ben 1100 nolu sandıkta sandık başı gözlemciymişim meğer :P seçim biteyazdı ben gidene kadar. oha bi gittim bakım iyi. partiler lahmacun, kebap, içecek vs ne varsa yıgıldı önümde. sağa sola bakarken saat 17.00 oldu seçim bitti.
başladık zarfları açıp saymaya. gözlemciyim de pusulaları alı kontrol etcemi bilmiyodum bi anda kendimi o konumda buldum. zaten kebap yiyip rehavete kapılmışım klima altında mayışmışım baya koydu.
sandıktan 109 chp 84 akp 40 mhp 11dp 11 bagımsız cıktı.
9 geçersiz oy çıktı. bunlar üstünde baya tartıştık.
sandık başkanı karı bi tane pusula da chp nin göbeğine basmış EVET'i bide bagımsızların altına boş yere basmış EVET'i iptal demez mi. gözlemci olarak görevimi yaptım itiraz ettim. sandık başı 6-7 kişiden bi anda 15 kişiye çıktı. yüksek seçim kurulunu arattık ve OLEY oy geçerli sayıldı vs.
neyse saydık bitti eve geldim tv yi açtım omg aképe almış yürümüş. bi yemek yedim demin işte bakınıom.
of nası yapcam ben o projeyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük Eve'e bir sarmışım anlatamam. Demin de utterin gemi patladı, itemlarını kurtarayım derken lootladık diye crim oldum. Trade de docktan yapılıyor. Docka inersem de crimim diye döverler. İnmezsem utter diğer arkadaşın yardımına yetişemez. Hay amk günlük ya. Günlük, no lifer mı oldum ne lan, sabahtan beri pc başındayım bizimkiler gezmiş tozmuş arıyorlar neden gelmedin diye. Eve oynadım diyemedim a günlük, diyemedim işte. Hastaydım falan dedim. Kurtar beni günlük
Sosyal ağlarda paylaş

geri dönen seçim boyası!

bumerang gibi mübarek! oyu verdim, boyattım parmağı. çıkar çıkmaz ve hatta tam çıkarkene kapıdan cebimden kolonyalı molonyalı mendili çıkartıp kazıma işlemine başladım. maksat boya parmağa yayılmadan göreyim hesabını!
"bittim olm sen!" dedim boyaya ilk silme işleminden sonra. çünkü parmağım pırıl pırıl gözüküyordu =) yuppiii
bir kaç dakika sonra baktığımda acı gerçekle karşılaştım; Yüksek seçim kurulu bumerang gibi geri dönen seçim boyası ile damgalamıştı bu garip kulunu! Barnak üzerinde bi leke!! aman tanrım..

her neyse.. abartmaya gerek yok. allahtan silmişim çıkar çıkmaz. şimdi parmak üzerinde çook hafif bi lekeye ve tırnak arasında hafifçe bi siyahlığa sahibim.

ah be güzel ülkem benim; diyeceğim ki "baba bunu artık çok az ülke kullanıyor. ki onların büyük bi kısmı da bizden bire geri ülkeler" ama biliyorum ki bizde binbir dümen dönecek elektronik oylama söz konusu olursa.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük. kalktım. uzaktan kumandalı arabalarıma pil aldım. parayı pile yatırdım. 15-20 tane duracell aldım. evlat acısı gibi koydu. sonuç iyi olsa gam yemeyeceğim ama arabalarin hiç biri çalışmadı. :/ Bir tanesi 18 yıllık, tamam ona lafım yok. ama diğer tt beni hayal kırıklığına uğrattı.

gidip dark city dvd sini izleyeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük, bi kız var ortada. bok gibi olan hayatımı düzeltti. ondan başkasını görmez oldum, herşeyimi aksatıp sadece ona zaman ayırıyorum. gece gündüz demeden yanına gidiyorum.

zehir gibi, kanıma işledikçe kalbime doğru gidiyo. bağımlılık oldu. ne sigara ne alkol, hiçbi şeye benzememeye başladı bu.

"ee ne güzel?" diyebilirsin günlük. ama benim derdim bu değil, bu tehlikeli derecede bi birleşme. beni o insandan ayırmaya başka bi canlının gücünün yetebileceğine inanmıyorum. ona bakabilmek ve mutlu edebilmek için fizik yasalarının izin verdiği herşeyi yapıcam. kendimden önce sadece onu düşünmeye başladım. ama aptal, sarhoş bi aşık değilim ben günlük. bunun farkına varmazsan seni de yırtıp yakmak zorunda kalırım.

normal olmayan, kabul edilemeyen herşeyi yaşayabilceğim biri var artık. en saçma huy ve takıntılarımı bile normal karşılayan, beni ben gibi gören ve kendinle ileri derecede bütünleştirebilen bi dişi. bencil biri değilim artık, çünkü düşündüğüm biri daha var. dikkate aldığım biri var; 22 senedir yaşamadığım bi duygu. ne duygu ama.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük,

anladın sen.

saygılar.

o değil de servis elemanı mıyım temizlikçi mi anlamadım. hijyen denetimi vardı yine. komple sildik süpürdük.
bi de beyinsiz dönercilerle falan uğraşıyorum. benle siyaset tartışıyorlar. omege.

çenemle yarışılmaz ama, nihahay.

öpüyorum canıms.
Sosyal ağlarda paylaş

günnük naber usta.. bek bir mutluyum beni 1 ay önce sallamayan kız bana ulaşmaya calısıyormuş .. kendime uzanan bütün yolları kapattğım için ulaşamıyor hep arkadaşlarımı arıyormuş bana ulaşmak için.. ^^ bu zaferin göstergesidir günnük kanka.. 4 s kuralı vardır ve ölene kadar varolacağa benzio.. ha birde izmir nedense bugün ayrı bir sıcaktı neden acaba diye sordum kendime sonra bir grup insan gördüm maden suyu içiyorlardı günnük bu gün baya insan hazımsızlıktan hastanelere kaldırılmış wah wah.. neyse günnük öptüm annından elceğizlerimle yaptığım limonatamı yudumlarken bu ay sonunu nasıl getiririm diye düşünmeye dalacam sana hayırlı akşamlar öptüm..
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük bugün yolladık ekibi yerine.Projeyi sunup gelsinler diye.Sıkı sıkı da tembihledim: "lan bakın çok mecbur kalmadıkça çağırmayın beni" diye.İyi yaptım.Biliyorum başıma geleceği.2 gün sonra arayacaklar "gel allahın cezası gel adamlarla anlaşamıyoruz,her gün yolumuzu kaybediyoruz" diye.Bu sefer işi garantiye aldım=)nese ölümden öte köy yok.Çıkıyorum şimdi.Bilardo oynayıp gelicem.Çüs.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...