Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Olm günlük. Bu uçan ev neden bu kadar yüksekte. Kaç kat tırmanıosun yine yok. Bacaklarım koptu lan. Taksim iyice hayvan dolmuş günlük. Bir ara temizliğe ihtiyacı var zannımca.

Umursamazım, hem de çok. Ama bu halimden gerçekten çok memnunum. Neyse. Yattım ben =P

:elsallayanchibismile:
Sosyal ağlarda paylaş

Gunluk, Amerikanlar kadar aptal insanlarin kesinlikle olmadigini az once anlamis bulunmaktayim.

Webster diye bi sokak ariyorum, soruyorum falan geldim bi yerlere. En son birine sordum "oha cok yanlis gelmissin uzakta bi sokak var onun karsi tarafinda" dedi. Ben de oeh dedim icimden biraz daha arandim, bulamayinca bi deniyim dedim gittim adamin tarif ettigine. Gittikce killaniyorum zaten etrafta insan yok yoksa 10-15 adama sorarsin en kotu ama bulursun.
En son bi baktim harbiden Webster. Gidiyorum boyle de daha once gelmistim, hic o yere benzemiyo yani, bi de cidden ebesininkine kadar yurudum yani imkani yok buralarda olmasinin ama Webster yaziyo allah allah diye diye yuruyorum. Neyse arkadasimin evi olan numaraya geldim ki ev baska bi ev :S

Allahin angutu bana soruyu sordugum sehrin komsu sehrindeki Webster'i tarif etmis... Halbuki o soruyu sordugumda 2 paralel sokakmis bana Webster. Gozumden yas geliyor hala aklima geldikce, 2 saat yurudum ayiptir ya. Niye aptal bu kadar bu insanlar ya
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük uyandım sonunda =P
Şu uyku düzenimi bir kaç günlüğüne sağlamaya çalışıcam. Denicem yani en azından =P

O değil de günlük. Cüce'nin öne sürdüğü şey olmamış be anam. İki bitişik şehir varsa demiş de Türkiye de veya başka bir yerde şehirlerin arasında böle belirtici bir boşluk mu var? "Burası şehir değildir. Şehirler bitişmesin diye koyduk bunu" gibisinden asdf
Sosyal ağlarda paylaş

günlüüüüük naber laan??

izin günüm bugün, dün akşam dışarı çıkıp bele arkadaşlarımla hoşça vakit geçirip kendime hizmet ettirmek suretiylen havaalanından uzakta hoşça vakit geçirdim, ulan arkadaşlarımı göremiyordum be, anca izin gününe işte=/

dinan'a geçmiş olsun, annesine daha doğrusu, ben dedim iyi geçecek diye, ehehe. izmir'e gelince haber çaksınlar, bir saat bir saattir uğrayacağım yanlarına, bir ayar çakmak lazım.

dün gece içtikten sonra da annemin arayıp özel hal sonucu sülale içine gireceksin, yengenlere gel ultimatomu da hangi sakızı önce çiğnesem, hmm acaba düz çizgide yürüyebilecek miyim, bakalım bi haline getirdi beni, ki ne güzel oturup bi koca bardak daha bira içecektim ben:/zaten alkolik gibi, servis ederken kokusuna mı alıştım nedir, ziyaniyle yarışıyorum önce bitirme konusunda, afsd.

bir garson parçasının günlüğü, vol 1, afsd :p üsttekiylen yarışıcam günlüğe uzun mesaj atma konusunda, ondan korkuyorum sfad.
Sosyal ağlarda paylaş

Yanından geçerken dikkat etmediğin biri için ne anlama geldiğini düşündün mü hiç?herhangi birinin yanından geçerken,obir saniyede içinde kopan fırtınaların farkına hiç varmadın mı? hiç mi duymadın senin için dünyayı ayağa kaldırabilecek güçteki bir kalbin sesini? Aslında biliyorum tüm bunları bilmediğini..sen,ben değilsin ki.. bir baksaydın sadece bir saniye..her şeyi görebilecekken..bakmadın!!denemedin bile.. baksaydın eğer hem fırtınaları bilecektin..hem de kalbimin sesini duyacaktın..içimdeki bitmeyen kargaşaya bir son verecektin..ve belki de hiç görmediğin bir şeyi görecektin gözlerimde..aslında yakından tanıdığın bir şeydi göreceğin,görmeyi reddettiğin..Göreceğin SENDİN!!bendeki seni görecektin..benim artık sen olduğumu,senle varolduğumu,seni aldığım nefesle bir tuttuğumu,her şarkıda seni bulduğumu,her nerde içiyorsam aynı kadehi paylaştığımızı görecektin..Benim ancak seninle bir bütün olduğumu görecektin..Ama göremedin..bilmedin..duymadın..işte o bir saniyede seni gördüm duydum ve yaşadım..bir ömrü yaşadım..sen yaşattın..teşekkürler..hayat bizi tekrar karşılaştırana dek.. hoşçakal

gunluk guzel mi bak oku bi bakiim ? ben cok begendim..
de nerden cikti simdi bu beh!
neyse bye bye gunluk..
ha bi de artik gelse su oss sonuclari nolur.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...