Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Günlük, ulan bi uyutmadınız be. Çıktım duştan çıktım. Nefes almaya çalışıom şimdi yine.

Başım varya... Böhüüeee. Ağrıyo lan. Canım çıktı. Nova World yeniden açılıomuş diye duydum alla alla oldum.

Nese. Taksime çıkıcam ben. Geliosan gel. Bi telefon çakarsın ben alırım seni ordan =P

:elsallayanchibismile:
Sosyal ağlarda paylaş

güllük!

hoşgeldiiin yüreğime gönlümee
hoşgeldin yar yüreğime
boşver be elalem ne derse desin
hadi hadi hadi hadiiiii
dünya dünya yalaan dünya
dünya dünya ...
haydililililililili yar
haydilililili yaar
haydlililililili yar
haydilililili yaar
yüzüm güldü sayende içim huzurla doldu
kaderimde yazan aşk sonunda beni buldu
hoşgeldin yar yüreğime ...

:obaaa
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili günnük,

Mecburi diyetteyim. Ekmeği, sucuğu, sosisi (güzel sosla haşlanmış böyle), bütün dürüm çeşitlerini çok ama çok özledim. Bu yetmezmiş gibi üstüne bir de dün TV'deki filmde adam kıtlıktan çıkmış gibi dürüm yedi. Dağın başında olmasam yerim sağlığını deyip dürümcüye atardım kendimi. Evet, farkettim, yerim sağlığını kısmı garip oldu biraz.

Açım lan! Böhü...
Sosyal ağlarda paylaş

Gunluk, saka gibi su an her sey.
Az once bana Harvard'in Maxwell-Dworkin laboratuarlarinda bi ofis ve bi de Apple bilgisayar verdiler.
Ayrica Harvard mail adresim var ya, su andan itibaren master phd falan onemli degil onemli olan mail adresini almakti ehuehue
[email protected]

Ha bu arada anam aglayacak sanirim undergrad halimle burada, projede beraber calisacagim adamlardan birisi grad birisi post-doc :(

[ Mesaj 04 Temmuz 2007, Çarşamba - 01:08 tarihinde, Penthesilea tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ilkeler harvardlarda tozsun, biz burda....lölölö yapalim.
6 gün kaldi sinava sevgili idiot, ikinci sansim. girdim, kötü not aldim, bitti. yapilcak bi bok yok, sinavi anca kaldigin zaman tekrarlayabiliosun. huaa. testis gibi not gelirse de, GG.
Dalga mi geciyorsun reyis, sisteme ayriyetten kafam girsin. neye yarar!!

6 günün hayatima karar verecek olmasi aci, ben calisiyorum. gerisi sans artik...
GG, iki harf su anki konumumu daha iyi anlatamazdi.
Denizinin buz gibi GG'lerinde firtinaya kapildim, nirvanalarinda kaybolan cenneti bulamadim yaaerr yaaaer.
GG.
Ben yarin bi tuna nehri kenarinda, huzur, ilham (kari!) arayislarina giriyim o zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...