Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

flashback:

şubat ayı sonu sanırım.. babam kalça kemiğini kırdı ve ameliyata girdi.. Kırık lanet bi yerde, femur kemiğinin boyun kısmı.. yani kalça ile bağlantısını yapan kısım. Haliyle zor bi süreç idi bizim için. 3implant ile tutturuldu kırılan yer.. İyileşme süreci uzun olacağı ve sakatlık riski olduğu belirtildi.. Ancak sonradan yapılan kontrollerde bu riskin minimuma indiği, operasyonun başarılı geçtiği belirtildi.

present time:
istanbul, 15:30

dün diğer doktorumuzun (kontrolleri yapan 2. bi doktor tanıdığımız var) yeni bir kontrol yapılması gerektiğini söylemesi üzerine babam bugün uçakla istanbula geldi. Şu an tek baston kullanıyor ve çat pat yürüyebiliyor. Alınan röntgenlerden sonra bir de Tomografi alınması salık verildi. İmplantlar yüzünden MR yasak keza...

Tomografi sonucu durum şu; 3implanttan biri kemiğin kaynaması sonucu aradaki boşluklar kapandığı için kıkırdak dokuya doğru ilerlemiş ve kıkırdak zedelenmeye başlamış!

sonuç: ameliyat!

ne zaman?

en kısa zamanda!

en kısa ne zamanda?

ne zaman olursa!

peki...

nereden açık verdiğinin farkına dahi varmadan o açıktan yumruk yemiş ve dağılmış/dağıtmış boksör gibi ağır çekimde, sakince (ama gözler kayık ve bomboş bakarken) yere düşüyor gibi oldum birden..........

iş/maliyet gibi sorular uçuşuyordu başımın üstünde... çünkü diğer ciddi sorunlar beynim içine taş misali ağırcana çöküp kalmışlardı.. aile/babamın durumu.. gerek manevi gerekse sağlık durumu..

ilk kareye geri dönmüş mü oluyorduk? başladığımız yere..

her neyse işte..

09,06,2007'de şöle bişi yazmıştım:
lam kader misin yazgı mısın her ne haltsan orada mısın? dinle bak şimdi..

hacı bak anlaşma yapalım.. olur mu?

sen benim üstümdeki zalim sorumluluk yükünü kaldır ben de kişisele "lam derya beni niye sefmiyooo" "bengü ye açılamıyorum" "denizin arkadaş grubu çok mal" "oh mon dieu rahat batıyor sanki hiç dinlenemiyorum" gibi mal ve harbi boş başlıklar açayım

ulan reva mı bu yahu! yok bak ciddi çok yükleniyorsun bana.. yarım dönem içinde ameliyatlar, kanser haberleri, mezun olma olmama belirsizliği, iş değişiklikleri, daimi belirsiz sorunlar, alakasız bana yıkılan işler, haftada 6gün günde 3saat uyuyarak yetiştiremediğim projeler, binbir türlü yalan oyun kumpas, sırttan bıçaklayanlar, çamur atmaya çalışanlar, anjiyo operasyonları, 2beyin kanaması ve kısmi felçler, ayak kaydırmaya çalışan adaylar ve aday adayları, yitip giden heba olan binlerce saatlik emek..

bak hiç dert değil.. hani kaldırırım bunları da.. alıştım yani.. ok bahtsızım, tamam dostum sorun yok.. yani sorun çok.. ama önemsemiyorum ve savaşmaya devam ediyorum her ne kadar tad almasam dahi yaşamaktan. ama sonuç çıkmayacaksa ümit verme be abi.. bak valla en acısı o! o kadar olanağı gösterip bunların hepsi senin olabilir dedikten sonra erol taş kahkahası atıp kapıyı kapatman kaderden çok çirkefliğe girer be hacı (buraya başka bişi yazıcaydım.. küfür olacaydı.. vazcaydım)

her neyse işte.. yoruldum lam.. bıktım bi de hacı.. bi mola versek? bi el de ben kazansam? nolur du be.. aklıma serseriler kralı geldi.. sadri alışık.. ofsayt osman.. lam hep ofsaytta mıyım be?

bu maç be tıpkı bi maç. ama.. böyle hayat sahasında oynanıyo.. söyleyin be.. allah rızası için söyleyin be. gene mi atamadım golü ha? bu da mı gol değil be?

gol değil dediler...

ofsaytmış..

neyse... her zaman olduğu gibi yine kılıç bileyleme, zırh kuşanma ve her ne olursa olsun sağlam sapasağlam durma zamanıdır..

Kensei olma yolunda ilerliyorum galiba

[ Mesaj 27 Haziran 2007, Çarşamba - 21:53 tarihinde, dasaaa tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Uykusuzluğun ilacını yazıyorum. Çıkarın kağıt kalem millet.
1. Hellsing OST - Kikyou Kaoru Iroha Michi
2. Vangelis - Monastery of La Rabida

Bu ikisini açıp yatağınıza uzanıyorsunuz. Kafanızı boşaltıp uykuya odaklanıyorsunuz ve sonuç. Villians hala uyuyor. Uyan be kızım!

Günlük lan sıcakmış cidden. Bünyem öyle söyledi asdasf. Sağ el işaret parmağıma rüzgar vurdu. Şişti, elim kadar oldu parmak. Böhü =(

Sphere serverın birine girdim. Dayadılar scripti hiç boş vakit yok be anacım. Her dakika bi scp ile uraşıom. Kurtarın beniğğ =(

Televizyonunu yeni açan insomniaklar için tekrarlıyorum malzemeleri.

1. Hellsing OST - Kikyou Kaoru Iroha Michi
2. Vangelis - Monastery of La Rabida

En yakın silmarwen msninde mevcut bunlar. İstiosunuz gönderio asdadgasd
Sosyal ağlarda paylaş

Yazliktan geldim gunluk, kavruluyorum sicakta. Yarin sabah 6.20 itibariyle bir kere daha veda ediyorum Turkiye'ye, bu sefer 2.5 ayligina, destinasyon Harvard Uni., Boston, Massachusetts.

Evimi de kiraladim isalah, cumartesi tipimi begenirlerse tasiniyorum, yarin gece homelessim orasi ayri, basima neler gelicek acaba : )
http://boston.craigslist.org/gbs/sub/360925487.html

Hos, diger ev sakinleri femalemis, onlar begenmicek de kim begenicek tipimi sdf
Sosyal ağlarda paylaş

günlük: senin bütün sayfalarına salyalarımı akıtarak PUAAAAAAA,ZUAAAAAAA,HÖYLÖYLÖY diye gülmek istiyorum lan...!!
hahahaha saatlerdir gülüyorum bak bide sana gülmek istedim..
böyle bişi var mı lan puaaa tiskindim kendimden ahuzuhaza..
kimse bişi anlamadı tabi ama boşver ben mutlu oldm :D:D:D:D
Sosyal ağlarda paylaş

Etkinlik: Radar Live
Yer: Solar Beach, Kilyos
Tarih: Perşembe - Salı arası
Görev: Akreditasyon kontrol
Görev Tanımı: Geçiş kartı ve bileklik kontrolü
Vardiya saatleri : 20.00 - 08.00

Son madde hayatımı kararttı günlük, dün gece kimse gelmedi hele, uyumak da hoş karşılanmıyor, aklım şaştı ne yapayım diye. Daha 2 gece var böyle, tamam CV, tamam para falan dedik ama bildiğin acı çekiyorum.

Kart dolum veya bar dururken akrediyasyon seçen bünye ağlamakta şu anda.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük nasıl bırakırım ben onu yabancıların yanına?Hiç kıyamam ben ona,mavişime.O kadar büyümedi ki o daha.Niye gidiyor uzaklara?Ne var şöyle bir 30 unu falan beklese...Nasıl evlenmesine müsade edicem ben ablamın günlüüükkk:'(O gittiğinde kime sataşıcam?Kim sabahları gelip zorla beni uyandırcak?Offf günlük offf....
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...