Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

hayattan aldığım zevk gün geçtikçe azalıyor. gidip buralardan başka bir ülkede yaşamak isityorum. ordan sıkılınca da başka bi ülkede. ama en azından şimdiki gibi hayatım olmasın. ayrıca önümüzdeki 4 sene için de hayatımdan ciddi endişe duyuyorum. hiç güzel olmayacağından eminim, elimden düzeltmek çin bişey gelebilir ama daha da berbat olur diye korkuyorum. canımın hiç bişey yapmak istememesi de bu sebepten. bütün gün mal gibi oturuyorum evde. tek bir aktivite yok....
Sosyal ağlarda paylaş

kuscam lan
derslerden nefret ediyorum
projeleri ve serbest araştırmayı seviyorum
hoş gerçi... sorun derslerde değil. Sınavlarda, sınavlardan nefret ediyorum derslerden değil evet. keşke her ders proje dersi olsa.

[ Mesaj 07 Haziran 2007, Perşembe - 06:18 tarihinde, Ardeth tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

günlük, eve geldim pantolonumun dizi olduğu gibi ruj olmuş meğersem görmemişim. ne işin var senin rujla mujla bırak kıza sürsün dudana koysun çantasına di mi =/

annem dedi : DİNAN BU NE

dinan dedi : anne şey aa ne olmuş oraya.. yani, acıktım ben anne yaa

[ Mesaj 07 Haziran 2007, Perşembe - 17:15 tarihinde, Dynun tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

günlük bugün çok cici bir gündü:) arkadaşım yeni doğum yapmış onun bebeğini görmeye gitttim:) çooook şirinnnn çoook tatlııı bişeydi o ya ya böle çok duyuglandım.orta okuldan beri en yakın arkadaşım şimdi bir anne:( bana bak ben hala ortalarda sürünüyorum yaf...
ama umarım böle mutlu mesut büyütür kızını be günlük
Sosyal ağlarda paylaş

Günlüüüüüüüüüüüüüüüüğk. Olm o nasıl sınavdı lan öyle. Resmen sınavdan sonra herkes salak salak gülmeye başladı böyle ya. Ama anlamsızca. Kafeteryaya gittim, karnım hayvan gibi acıkmış. Baktım yiycek bişi yok. Geberdim açlıktan geberdim. Gittim yattım bende. Çok sinir oldum lan. Uyandığımda dünyanın en kötü şeyiyle karşılaştım birde. Sağ kolum işlemiyor. Sol kolumla tutup sallıyorum böyle. Sanki hiçbir şey yok gibi böyle. Komikti lan. Geçti sora işte =)

Haftasonu bi gelsin artık ya. Çok mühim randevularım var. Eh, insanın mükemmel kişiler tanıması, mükemmel kişilerle birlikte olması ayrı bir güzellik =)

Neyse günlük. Canım sıkkın biraz. Sonra görüşürüz. Yarın akşama kadar byes =)

:headbangyapanchibismile:
Sosyal ağlarda paylaş

günlük evden çıkarken gözlüğümü takmayı unutmuşum, önümde bulanık bir dünya uzanıyo lan. son 1 senedir takıyodum hep, şimdi gözlüksüz kötü hissediyorum, bulanık bulanık eaah..
günlük eve gidiym, solonor'un üstünde heal macrosuna bırakmıştım kaç olmuştur acaba healing anatomy. hem dori'yi de döverim biraz, basarım satırı, basarım satırı. sonra basarım bandajı, basarım bandajı. hem severim hem döverim hesabı.
sonra wow'a girerim, instancelara akarım. daha 70 olucam lan! 68'in başındayım tieey.
tabi bunlardan önce inkılap finalime gireyim.
günlük edebiyat finalim süper geçti, vizeye kıyasla.
sınıfta kalmıyim plz lan.
uf daha danışmanla konuşucam.
gelmiş midir acaba odasına, dur bakiym.
Sosyal ağlarda paylaş

gunluk ortalamalarımı oorendim. java 88, ing 88, calc 91, fizk 87, tarih 83, tr 89. sözlülerim 60-70 civarıdna olmasa cok sevinicektim de nyse bunlar bile bugn mutlu etmeye yetti bni

of eskiden ne guzelmis, 80 ustunde olunca ortalaman finale girmek zorunda olmuomussun, hic finale girmicektim. snce nolursa olsn geciorm diip finallerde uyusam mı, yoksa hazır ortalama iyi yukseltiim brz dha diye kassam mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Sevigli günlük;

günler herzamanki beni dinlemeden geçiyor ev temizleme rekorumu 2 saat altına indirmeyi başardım tabi başaramın ödülü 6* ytl annem sağolsun :D üstüne çamaşır suyu damlattığım için kusura bakma zaten yurt dışına gidince sana yazmayı bırakıcağım benim gibi yalnız kal pas ve toz tut !
Sosyal ağlarda paylaş

günlük

farkında mısın bilmiyorum ama bende ciddi bir eşek şansı var. neye elimi atsam kurutmaya başladım. benimle sabit kalan şeyler olmasa bu ara kafayı yerim. bir uğursuzluktur dolaşıyor tepemde ya dur bakalım ne olacak.

hayır onu geçtim ulağn hep mi ben yani. hedefe kilitlenince direkt böyle pislikler çıkmak zorunda mı.

emo takılıyorum lan ben bundan sonra. şebek yapım işi kurtarmıyor artık.

life sucks ///_-

ühü.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...