Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük boynum acıyo. mitingde 7 saat ayakta dikildim, bir arkadaşın kalabalıkta koybolmasına neden oldum konuşmuyo herif benimle, amele yanıdığı oldum boynumdaki kırmızı V harfi gün geçtikçe daha fazla acıyo. yoort mu sürsem acaba? bu arada dün eski paralardan buldum 120 mliyon. yuh dedim kendime. değiştirmezler de artık. çok fena. bi de bugün dersane sınavı vardı, nilin en yakın arkadaşlarından biri gelmiş dersaneye sınava. nil de oradamıydı acaba? bi an korktum. ama geçti sonra. feneri de itinayla şanpiyon yaptık (fenerden şampiyon olmaz anca şanpiyon). çok pis sataşırım ben böyle biliyomusun günlük. günlük senin adın bir garip be. sana dümbük desek nasıl olur? ha iyi olur iyi. hadi gülle girsin top çıksın bye.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük, dün otobüs taksime çıkarken bi kuşa çarptı. gümledi otobüsün içinde ses. kuş taklalar attı yol kenarına fırladı. baktım arka camdan ama göremedim, acayip takıntı oldu kaldı içimde. kuşlar aleminde medic olayı da yok ki. kimse tınlamaz uçar gider. belki eşi varsa içinden ağlar. günlük baya acayip oldum nan?..
Sosyal ağlarda paylaş

nabıon günnük iyimin?
benim uykum var birazcık...bu ay amma çok kişinin doğum günü var yahu..
yarın sabrinin var patlıcaz sahilde iççes miççes süfer..
biz onla hiç ayrılmıcaz günlük ehueuhe.
anlamazsın sen.. :D

of ulan dayımda gizli yerimin tutturdu anahtarını bul diye arıo şimdi ulan sakladık..
herif gider yaptırırda..
b.ku yedik büssürü şey var orda yaws..
Sosyal ağlarda paylaş

berbat bi ayran gunuydu gunluk..
cikan grup berbatti..
hiiic eglenemedim..
her sarhos oldugumda yaptigim gibi abartip agladim bile.
biktim gunluk yaaa biktimmm..valla biktimm..artk bi turlu bitsin su kabussss..

neyse yarin eglenicem gunnukk.
kep toreni var fotograf da cekilicez ooh :)

bagiricam boyle
11-EEEE oOoOo diye :)

butun gun oturcakmi$z yahu ben co$mak istiorum..
allahtan onlerde bzm snf da..sen de gel izle gunnuk :P 7de baslicak..
hadi optum gunlukk...
bu arada ben okulumu cok ozlicem ya..

[ Mesaj 17 Mayıs 2007, Perşembe - 21:09 tarihinde, oZeNc tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...