Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

hayat böyle işte günlük biri orda karı kız nargileydi şuydu isveçti fln filan götürüo...ona karşılıkta bu tarafta öss ye 1.5 ay kala ailesiyle kwga ediyo ders çalışamamaya bşlıo aşık oluyo karşılık alır gibi oluyo alamıyo(bu alamamaktan daha berbat) günde 2 paket sigara içmeye bşlıyo genç yaşında sonra öss yi kazanamayınca ağlıyo kahroluyo herkesle arası açılıp ruh haline geçiyo(en azından böle olur) fln filan....hayat adil deil be günlük =)
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük, Penth'e teşekkür ettim, görürsen söylersin. Offf günlükcüm ya, okuldayım şu an -evet hala- tam adamları nöbetçi olmuş bide. Akşam vakti çıkarmayacak tipler böyle. Ben yinede gidip izin aldım başka birisinden. Adam da "Kaçabilirseniz kaçın. Ben izin veriyorum kaçmanıza." dedi. Şimdi de bir tanem Kadıköyde bekliyor beni. Denicem valla kaçmayı. Her yolu denicem artık. Saat 21:30 - 22:00 gibi çıkarım heralde. İşallah olur ya günlük. İçim parçalanıyor çünkü. Onu o kadar çok özledimki. Bir de benim için bu saatte orada bekliyor. Gerçekten çok seviyorum onu ya. =(

Çok üzgünüm günlük. Umarım anlamışsındır halimden. Bi adamın yüzünden, bi adama iyilik yapıcam diye çıkamadım izne, ama bundan sonra yok. Bekliciksem servis kalkana kadar. Sonra ben yokum, kimse kusura bakmasın. Bugün o servise binmiş olsaydım günlük hiç bir şey olmayacaktı. Adam gibi saatinde çıkacaktım, adam gibi de saatinde buluşacaktım sevgilimle. Kafama sokim...

Dua et günlük lütfen. Çıkabileyim bu akşam rahat rahat izne. Lütfen dua et. Hatta söyle edebilecek olanlardan isteyenler de etsinler. Gerçekten çok ihtiyacım var bu akşamı evimde geçirmeye. Umarım çıkabilirim =(
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
günlük dün covent garden tarafında arabala giderken yana bir hummer limuzin yanastı içinde 10 tane kız içip egleniyorlar. sonra camdaki kız dısarı bakıyordu ee güzel hatundu vesselam

ışıklar yesil yanınca giderken etegini kaldırdı kıcını camdan cıkardı kalçasını gösteriyor hehe g-string giymis bide ablamız

sonra arabadaki arkadas görmedi keko dedik kız böle böle yaptı
ark açtıcamı one more time please dedi
kız gene çıkardı kıcı sallıyor heehe

azcık şarap içip cıkmıstık cok normal geldi böle yadırgamamıs sekilde bakıyordum herhalde iyiden iyiye alıstım buralara
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlük,
uzun süredir bilgisayarımda bulunan bir şaheseri yeni keşfettim.. dinlemeye doyamiyorum bu şarkıyı. o şarkının ismi aborted - the inertia. aynı zamanda pati radyoda yayındayım ama kimse dinlemiyor, bunun nedeni üst üste aynı şarkıyı çalmam olabilir, ama onu çalmiyim de neyi çaliyim. biliyorum bu şarkıda bir süre sonra bu tadı vermiyecek ama şu an tadını çıkarıyorum! m/
şu an yemek yiyorum, annem kızartma ve kabak dolması yapmış. sigaram bitti ama ona üzülüyorum, birazdan aşağı inmem gerekicek. sonra inertiaya aynen devam etmeyi düşünüyorum bir süre. her ne kadar günlerim deneme sınavına girmekle, ders çalışmakla, dershaneye gitmek falan geçsede içim rahat ve mutluyum, kafamı taktığım hiç bir şey yok. hayat güzel. hani sigaradan bahsetmiştim ya, buldum evde çok sevindim hayat daha da güzel. şimdi bana düşen müziğin keyfini çıkarmak ve forumlarda gezinmek. hiçbir şey umrumda değil, mutluyum. ha unutmuşum, hayatımda dişi bir varlık olsa daha da mutlu olabilirdim.

[ Mesaj 29 Nisan 2007, Pazar - 21:30 tarihinde, tunca tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük çoktandır dertleşemedik seninle..
naber nabıon?

ben ders çalışıom günlük,ondan sonra blind guardian dinliyom,3 gün kaldı,cuma mükemmel bir gün olacak.!

diğer konular bakımından nasılsın dersen,çok iyiyim artık.
no problem for anything...

yaşamak güzel,sevmek güzel..
Sosyal ağlarda paylaş

Böeh günlük. 2 gün giremedim neler neler olmuş. (Bi bok olmamış lan =P) Haftasonuna az kaldı neyseki. Artık "ne yapsam bu haftasonu" diye düşünebilirim sanırım. Daha çok işim var aslında. Haftanın ilk iki günü yatarak geçti hastalıktan. İyileştim tamamen bu sabah. Böyle güzel güzel de yedim. Akşama kendi başıma ziyafet vercem cips aldım kantinden... Yalnızım lan günlük. Geberticem senide merak etme. Delirdim huleayn. Neverwinter Nights'ta da açtım bi Gnome Wizard. Soradan sinir oldum karaktere. SimCity 3000'de hayvan gibi şehir yaptım. Köpek gibi de gelirim vardı. Ondan da sıkıldım yeni bişiler olmayınca. Bende tuttum Warcraft oyniyim dedim. Her türlü kazandım. Onda da sinir oldum. Baydı böle. İnternet istedi canım. Ama böyle Ultima Onlinelı olanından. Ne güzel olur dimi lan. Tadından yenmez. Oha canım pattis kızartması istedi. Eve giderken aliim bari Taksim üzerinden gidiim =P

Haftasonu oyun oynıcam be günlük napim. Gelsene sende. Oyun oynarız =P

Hadi ben kaçtım. (Çok canım sıkılmış lan benim) Byes...

:elsallayanchibismile:
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...