Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşım beni dershaneden aldı eski sevgilim sanırım onu sevgilim sandı ve acayip bir şekilde tepki birşekilde baktı ve dershaneden çıktıgımda içinde ilginç bir his uyandı :S Sanırım artık sevmek konusunda ciddi şüphelerim var,zevk olsun diye insanlarla çıkmak gibi bir düşüncem var kendime yakışmadıgını düşündügüm için bunu gerçekleştirmiyorum ancak karşıma çıkan kişilerin tavırları kız milleti hakkındaki iyi düşüncelerimi tamamen yok ediyor ilerliyen günlerde görücez günlük...
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük müsün nesin?! Canım sıkıldı sana yazıyorum. Yoksa yapmadığım iş yani : P Neyse... Sıkıntılı günlerin ardından güzel günlere başlayacağım o kutsal anı bekliyorum. Bir ara olacak inş. Şimdilik böyle ölü modda idare ediyoruz. Baş ağrıları, can sıkıntıları, sorumlulukları yerine getirmemenin verdiği huzursuzluk, suçluluk duygusu, karar alıp alıp yapmamanın verdiği rahatsızlık, ne yapacağını bilememenin verdiği umutsuzluk duygusu v.b. Oradan çok umutsuz vakaa gibi görünebilirim ama bunları söylerek laf kalabalığı yaratıp durumumu abartıyorum aslında... yada belkide... Başım ağrıyor...
Sosyal ağlarda paylaş

meraba sevgili idiot.
dün kendimi a$arak, valerie denen cikarci , iki yüzlü ve menfaatci arkadasimla matematik calistik 4-5 saat boyunca. sonra eve geldim tekrar matematik calistim. birazdan yine matematik calisicam. yarin da..
bu önümüzdeki iki hafta icerisinde matematik sinavi olucak.
ve hepsine göstericem daha yüksek not alabilicegimi.(oh$ gaza mi gelmis birileri)
döt olcak hepsi , babam basta olmak üzere! (yesinler)

[ Mesaj 04 Şubat 2006, Cumartesi - 21:34 tarihinde, vaniLLe tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bu gün arkadaşımla kadıköydeki balona bindim, indikten sonra hiç tanımadığım biri, her istanbula gelişimde seni göremem mucizeden başka bi şey diil şeklinde başlayan bi yazı verdi, sonra bi anda kayboldu msnini ve telini yazmış...heralde yeni taktik. bi oyun çeviricektik ama hemen kayboldu..
bütün gün kadıköyde geçen bi günün sonunda, ilginç bi oyun izledim...tecavüz oyunu, tiyatro kırmızı diye bi grubun....oyuncular rol yapıyordu, anlatılan şey toparlanamadı. çok yoruldum. yrn ne yapıcağımı henüz bilmiyorum. pzrtesi okul dahil başlayan çok şey var. pzrtesilerden nefret ediorm.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...