Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

gunluk ilk defa tatil oldugu bi gun bu kadar erken kalkıyorum gerçi erken sayılmaz ama benim için erken sayılır :)
kahvaltı yapim de kendime gelim..[signature][hline]YA GÖZLERIN AKLIMDA, YA AKLIM ADINDA, YA BEN CILDIRIYORUM, YADA COK ÖZLÜYORUM, YA ÖZLEMEK COK GÜZEL, YADA ÖZLENEN COK ÖZEL
Sosyal ağlarda paylaş

gunluukkk yrn sınaw war öluyorum stresten fena haldeyım yetişşşmıoo hıc bısey nese kacıorum kib[signature][hline]sonunda boğulmak olsa da benim o sularda yüzmem gerek...

[Bu mesaj Famy tarafından 05 Ocak 2006 14:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

gunluk ayip denen bisi varya.. ula daha yeni uyaniyorum.insanoglu kaldirir.yok birakin uyusun..oldu bak saat kac 16:18 yuh.gitti gunun 4te 3ü..

bol $ans en guzel geceler bizlerim olsun o zaman..[signature][hline]Through purity and through light.And the grace of the night.We sing and we dance.To our black heart romance

ku² + pi² = be² =))

* msn
Sosyal ağlarda paylaş

gunluk..
uykum war pati gidip gidip geliyo ztn sinirliyim herşey ust uste...:(
offffff[signature][hline]-houston, üşüdüm olm ben güneşe yaklaşıcam biraz.
-apollo bu cok tehlikeli yapma. gemiye zarrar verebilirsin.
-hey .....na koyum ne değerli geminiz varmışş sicem yaa.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük,niye aşırı duygusalım ben bugünlerde,her izlediğim filmin sonu trajik bitiyor ve ben ağlıyorum hayret bişey.
Komedi falan izleyeyim en iyisi.[signature][hline]Seni sen yapan yine kendinden başkası değil,her zaman kendin ol ki seni seven öyle sevsin.
4 ocak-Çagi
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlük,aslında günlük tutmam tutanı da sevmem.Ama nedense son bi kaç haftadır ciddi ciddi günlük tutmaya başladım.Bugün okula gitmedim ayrıca yarın karne alıçam :D.Karne sorası pc me veda ediçeem.Çünkü babamla sene başında bi anlaşmam olmuştu zayıf gelirse pc kaldırılçaktı ortalıktan.Ve zayıf gelio.Hep o biology cinin suçu.İnadına tüm sınıfa 1 verdi o karı!!.Sadece 1 kişiye 5 verdi onun da annesi biologycinin yakın arkadaşı die.Bööle hoca olmas olsun.Yakaçam ben bu hocanın evini en sonunda.Kardeşim bare not sat.Onu da yapmıo.Direk 1 verio yaaaaa.İnsan 20m e falam 2 verir.Yok onu da yapmıo.Ama arkdşına gelince kızına 5 vermeyi bilio.Bb paticik bile diebilirim şu an.Pc gidio çünkü.Bugün yatmak istemiom çünkü kalktıımda okula gitçem.Gelince pc açamııçam.

Çok duygusal mı oldu ne?
ama yinede :tebrikz:[signature][hline]NedeN Ki?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...