Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

gunluk..
başım arıyo yaw..sabahtan beri nargile nargile içim dışım nargile oldu walla.. midem bulandı bişiler yiyim bari..[signature][hline]-houston, üşüdüm olm ben güneşe yaklaşıcam biraz.
-apollo bu cok tehlikeli yapma. gemiye zarrar verebilirsin.
-hey .....na koyum ne değerli geminiz varmışş sicem yaa.
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili Günnük;
Yarın dershanem var. Dört ders saatinin ardından bir saat ara verip; üç saat on beş dakika sürecek olan o "gıcık" deneme sınavına gircem. Saat 17 civarı eve geldikten 1 saat sonra, 18 civarı, hocam gelcek. Ne kadar mutluyum anlatamam, kthxbye...[signature][hline]Today has born the seventh one
Born of the woman the seventh son
And he in turn of the seventh son
He has the power to heal
He has the gift of the second sight
He "is" the chosen one
So it shall be written
So it shall be done...
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlük nasısın kardeş bugün seninleyim okula gitmedim:)[signature][hline]Biliyorum bugün kulakların bir başka çınlayacak, anlayacaksın seni yine nasıl andığımı, özlediğimi. Ellerin titreyecek, gözlerin yollarda kalacak, sende hissedeceksin yüreğimde neler hissettiğimi!
Sosyal ağlarda paylaş

Biyolojik saatim yine değişti günlük bu ara sistem şöyle
öğlen saat 15.00 gibi yatıyorum gece 23.00 sularında
kalkıyorum birazdan akşam yemeğimi yicem
bakalım haftaya nolcak...

[Bu mesaj Whiskey tarafından 04 Ocak 2006 09:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

gunluk
bugun okulda zaman geçmek bilmedi yaw.. kimseler yoktu hocalarda derse grmedi bide dun kulagımı deldirdim bgn bant taktım okulda bantı çıkarttıktan sonra bi acı warya..uykum da war.. offf.:([signature][hline]-houston, üşüdüm olm ben güneşe yaklaşıcam biraz.
-apollo bu cok tehlikeli yapma. gemiye zarrar verebilirsin.
-hey .....na koyum ne değerli geminiz varmışş sicem yaa.
Sosyal ağlarda paylaş

Bugun siradan bir gündü işte gene dersaneye gittim yilardir gitigim yer :( arkasindan arkadaslarla bisler yaptik hatirlamiorm basim catliodu eve kosp apranax ictim hede hödö simdi ANA bUGUN SINAV VAR =(([signature][hline]Davut Vedaoglu says in episode 3: Fezagezer join me beKaos Ay em yor fathır ...
FEzAGezer:noooooo
Tam bu sıralarda bi ses
O Bİ Vanlİ: Yuguz Dı Fors look
Sosyal ağlarda paylaş

günlük bugun pati kapanıp durdu sıkıldım haliyle daha yenı geldı bakalım böle saldırmaya dvm eden arkadaslar daha dvm etmeyi dusunuyorlarmı mrk ıcındeyım[signature][hline]Kul olup bir güzele gönülden
Geçtik her bağdan, her tövbeden
Herkes koyu müslüman döner
Biz putperest döndük kabeden
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...