Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Günlük Bugün benim dogumgünüm arkadaşlarla dışarı cıkıp sabaha kadar içecez ( bu aralar cok fazla içmeye başladım hayırlısı... ) köyü geçen şeyler birer birer düzelmeye başladı dur bakalım galiba ii şeyler de oluyo bu hayatta? ne dersin günlük cevap var :)
Sosyal ağlarda paylaş

günlük yarın hayatımın en berbat günlerinden birisi olucak kız arkadaşmdan ayrıldıktan sonra ilk defa dershaneye gidicem bakalım nasıl olucak onunla görüşmeden geçen bir dershane çok merak ediyorum nasıl olucak...[signature][hline] _Kusuk_

Aut disce aut discede.
Sosyal ağlarda paylaş

Bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım bunaldım[signature][hline]Bu arada açılmıştı bu konu
Sosyal ağlarda paylaş

günlük sanırım aşık oluyorum.[signature][hline]Mu Online, Navy Field, RF Online, Space Cowboys, D&D Online, DaoC, Dark n Light, Dofus Online, Goonzu Online, Guild Wars, Silkroad Online, Ultima Online, WoW... Mmorpg portalı her türlü bilgiyi buradan alabilirsiniz ve yukardaki oyunların forumları bulunmaktadır.
www.mmoturk.com
Sosyal ağlarda paylaş

günlük veb iptalim yau..
arkadaşın annesi vefat etti.
yıla zaten kavgayla başladım...
anasın sattımın 2006sı 2005ten daha kötü geçerse ben cidden iptale bağlarım yani..
yardım lazım günnük pöef.[signature][hline]dwinz .ƒ drums of darkness
Sosyal ağlarda paylaş

Ben uyuyorum gunluk herkese sevgiler saygılar yarının herkes için iyi bi gun olması dilegiyle hoşçakalın.[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

günlük icimde bi ayi var sanirim . 17:00'a kadar uyudum bugün ve dolayisi ile kalkinca , kendimi pek bi $ükela hissedemedigim icin matematik yalan oldu .
yarina kaldi artik . bu sefer de yalan olursa artik toptan yalan olacagim.[signature][hline][/b]Selamon 30 Kasım 2005 19:40 tarihinde msn'de demiş ki:
''Gotiğim ben 6 yaşından beri hiç gülmedim''
Sosyal ağlarda paylaş

2 senelik universite hayatımda ilk defa oturup essay yazıyorum,çok heyecanlıyım.ama ben boyle 1500 1700 kelimelik kısıtlamalara gelemiyorum dolup tasıyor içim,hislerimi aktaramazsam ne anladım ben bu esseyden[signature][hline]when you kill a man, you're a murderer.Kill many, and you're a conqueror.Kill them all ...Oh you're a God!
Sosyal ağlarda paylaş

günlük alsancakta takıldık bugun ızmırlı patilerle falan 18 e de gırdım öle güzel bişeydi işte yarın görüşürüz ama buradayım yatmıyorum daha :)[signature][hline]Benim varlığım senin yaptığım bir nakış
Türlü güzel renklerini senden almış
Kendimi düzeltmeye nasıl varsın elim
Senden güzelini yapmak bana mı kalmış
Sosyal ağlarda paylaş

uffff be gnlük tekrar post kas zor oluo bnle aynı lafan atan admlar ban yemedi ben yedm neyse hırs oldu 1 haftada geri alacm 1k post madalyasını senn büyk yardmlarn içn tşk gnlük;)[signature][hline]nick/lwl/karakter/server/ırk
rodrigueztr/60/ezikmage/ares/human
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...