Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

ya battım bütün sınavlar feci geçti bitmicek okul pofff.
Diyodum bu dönem bütün dersleri geçimde bitireyim bu yıl, nerdeyse derslerin yarısı kalacak ama çıkmamış candan ümit kesilmez.
Dua edin bana da geçeyim tüm dersleri:D[signature][hline]Gölgelerin Yutucusu
Her Zaman Arkanda...
---ASSASSIN---
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili gunluk; katatonia esliginde sigara almayi planliorum sarkiyi dinlemekten -aslinda usenmekten- assagiya inip bi cigar alamiorum =), bi kosu para verip alsana abisi..

*!Avcuna 3,2YTL sıkıstırır ve soyle der, "Hadi Kos abisi, Winston Kutu, Bak kirmizi olanlardan tamammi ? bakkala soyle aynen bunu o sana verir, hadi goriim seni" ..*[signature][hline]Through purity and through light
And the grace of the night
We sing and we dance
To our black heart romance

* msn
Sosyal ağlarda paylaş

ve bu cocuk halen devam eder.. uslanmaz.. gunlukten olup olmadik vede akil almaz isteklerine devam eder.yetkililer bu cocugu karantinaya almaya karar verdiler.. gunun diger haberlerine ise 3 ölü 5 yarali 7 si agir 9 u hafif

edit: eik yazmak icin =)[signature][hline]Through purity and through light
And the grace of the night
We sing and we dance
To our black heart romance

* msn

[Bu mesaj MyDyingBride tarafından 27 Aralık 2005 09:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ulan günlük se se se se

söle bana nası geçer bu hayat sıkıntıdan patlıcam hergün kafede kalıyorum nası olcak bende evimde paşalar gibi sıcacık yatağımda sıcacık yemeğimin onümde olmasını istiyorum nasıl yapacaz bu işi???[signature][hline]Haumarush Turkgucu Tauren Shaman 31
Charomaggus Malkoçoğlu Human Paladin 8 :P
Sosyal ağlarda paylaş

gunluk.. gunler hiç güzel geçmiyo ya.. walla bugun iki yazılıdanda kötu alsaydım hiç çekilmezdi..nese ki atlattık..şşimdi güzel bi yemek yiyim ve rahat bi tv izliim hiç bişeyim kalmaz..:)[signature][hline]-houston, üşüdüm olm ben güneşe yaklaşıcam biraz.
-apollo bu cok tehlikeli yapma. gemiye zarrar verebilirsin.
-hey .....na koyum ne değerli geminiz varmışş sicem yaa.
Sosyal ağlarda paylaş

ozluyorum ya[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

gece 3'e gelirken yatmıştım sabah 8'de çoook zor uyandım projoemi de yapmışım derse gitmemek olmaz giyindim süslendim nutellalı ekmek yedim gittim ama ama ama hoca gelmedi olsun iyki gelmedi tepe carrefoura gittim sonunda sevgilime yılbaşı hediyesini aldım hemde 3. girdiğim yerden (genelde her yere bakar bulamam ;p) weoo ondan sonra bir mutluluk geldi üstüme okula geri döndük ayçayla yemek yedik ekonomi projemizin tüüüüm gerekli kağıtlarını topladık saatlerce kütüphanede kalmamız gerekti ama şimdi onları okumam & çook iyi anlamam tekrar kendim yazmam gerek. ki bu işi gilmore girls ü izledikten hemen sonra yapıcam. iyi mi =p[signature][hline].i.grew.up.wishing.on.a.star.
Sosyal ağlarda paylaş

bugün en tatlı günlerimden birini yaşadım Onunla geçecek hayatın ne kadar harika olacağını anladım Ama aynı zamanda büyük bir hüzün var içimde umudum kaybolmaya başladı Bir hafta oldu gelmeyeli Sıkı sıkı sarılıyorum kalan son umut parçacıklarına Nolursun gel artık oğlum[signature][hline]güzellik bir karaelfin kılıcının ucunda solar
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...