Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük,
ona bir özür mektubu yazmıştım dün gece. bugün verecektim. veremedim. zaten geç kalmış bir mektuptu. yeni biri olduğunu da öğrenince bugün tesadüfen hayatında, bende film koptu. can yakıyor bazı şeyler demek ki ne kadar zaman geçmiş olursa olsun...
kötü be.[signature][hline]Deli eder insanı bu dünya;
Bu gece bu yıldızlar bu koku
Bu tepeden tırnağa çiçek açmış ağaç...
Sosyal ağlarda paylaş

günnük geçsin şu nezle Burnuma peçete tıktım başka türlü durmuyo valla Görenler kaçıyo benden:D Bugün sıkıcı başladı belkide tatilin yaklaşmasındandır Halada kızgınım keşke onu mutlu etmeyi becerebilsem diye Nezaman başarıcam ben bu işi bilmiyorum Gerçi onada biraz kızgınım..[signature][hline]güzellik bir karaelfin kılıcının ucunda solar
Sosyal ağlarda paylaş

slm günnük..bugün otobüste uyuyakalmışım gözümü bi açtım maltepedeyim (evim bostancı da!!) sonracııma bugün sosyal bilimler vizesinden 69 almışım .. yrn provam var ama sesim kısık napsam bilmiyorum..neyse mujk günnük=)[signature][hline]BoDrUmLu, 27 Ekim 2005 10:13 tarihinde demiş ki:
bu forum dahaa onceden cook acılmıstı.
Sosyal ağlarda paylaş

slm jnms ,
oh$ bea 2.5 hafta tatile girdik . her bir gününü, her bir saatini ve dakikasini hakettim diye kendimi kandirsam mi acaba ?
ama hakettim evet biliyorum!
yine de dötü basi yaymadan , bos durmamak gerekir .
ders mers calisirim , kendim icin yararli biseyler yaparim , sosyal olurum , ortamlara akarim falan di mi ama.. hah[signature][hline]Same Shit , Different Day.
[/b]Selamon 30 Kasım 2005 19:40 tarihinde demiş ki:
Gotiğim ben 6 yaşından beri hiç gülmedim
Sosyal ağlarda paylaş

günlükcm..
eskisi gibi sevmiyor görüyorum. git gide benden soğuyor, biliyorum. ama elim kolum bağlı... hiçbir şey yapamıyorum. ve bu çok acı veriyor. gözlerimin önünde ilişkimiz yavaş yavaş bitiyor.. :([signature][hline]dün merdivenin tepesinde orda olmayan bir adam gördüm, dün yine orada değildi. gitmesini öyle çok istedimki...
Sosyal ağlarda paylaş

ilk defa yazıorm.
Java sınavı bok gibi geçti. diğer bazı dersler de ole umarım sınıfta kalmam. şu an rapor yazmam gerekior ama ben hala forum okuyorum. 9 da da turkce finali var. kotu bi durumdayım.[signature][hline][b] Yarın bugüne dün diyeceksin. Tıpkı dün, bugün için yarın dediğin gibi...
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük topu tut.Günlük bal al.

Ey günlük bu gün muhasebebebeb dersine gittim saat 6da taa 15dklik yoldan.Adam 30dk ders yaptı gitti.Sonra dedim tarihe kalıyım prof erken salıyor zaten.Bi kaldık kalış o kalış 20.15 de bitti ders.Ne mola var ne bi halt gözlerim açık uyuyorum artık ey günlük...Günlük sana baba diyebilir miyim?

Günlük ben neden çöp gibi kızıl saçlı kızları seviyorum sorunlu muyum ben günlük?[signature][hline]pff aklıma yazcak bişey gelmiyor...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...