Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

imdat!! yeter artık ya...[signature][hline] sunthewitch, 07 Kasım 2005 15:58 tarihinde demiş ki:
resmin çok güzelmiş senden hoşlandım lilynessy benimle çıkar mısın? eğer sende benden hoşlandıysan resmim 61. sayfada istanbuldaysan bigün buluşalım isterim . Çok ciddiyim

Sana beni öldürebilme gücü bahşediyorum,çünkü beni öldürmeyeceğine güveniyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

Dershanede 4 dersi ektim günlük.
Kardeşim kadar sevdiğim insanın konseri vardı.
Helal olsun güzel çaldılar iyi eğlendik.
Güzel bi gündü..
Mutluyum günlük.. :)[signature][hline]I want you crying with your dirty ass in front of me.
All of my hate cannot be found,
I will not be drowned by your thoughtless screaming,
So you can try to tear me down , beat me to the ground,
I will see you screaming..
Sosyal ağlarda paylaş

günlük yaa..
bitirdi gene herşeyi
çok kötüyüm günlük
tamam sorunları var bnmle ilgilenmio ben buna bişe demiorum
ama neden bitirio anlamıorum..
of günlük of
seni seviorum...[signature][hline]Dynun, 12 Kasım 2005 09:40 tarihinde demiş ki:
Gelin tanış olalım,
Aylardan da Kasım.
Rira ediyorum canım patilerim
Biraz uslu olalım.
Israr edersen eğer cıvıtıcam diye
Çok dikkat et baş harflere
Sosyal ağlarda paylaş

acı dostluğu sever.. dimi günlük[signature][hline]ceHenlemde melekler seni beklerken hiç kimse acını dindiremezken yaşamanın ne kadar gereksiz olduğunu düşün bikere

aşık olmak sonu belirsiz boş zamanlara sürgün edilmektir ve bir aşıgın parası kadar cesareti vardır ancak

bembeyaz pati güsel pati =))
Sosyal ağlarda paylaş

artık normal hayatıma geri dönmek istiyorum günlük...öss beni mülayim yaptı ya en nefret ettiğim insanlara bila ay canım vardır onun da bir iyi tarafı diye akmaya başladım kin besleyemiyorum kimseye kızamıyorum iki dkda sakinleşiyorum ama olmaz ihtiras entrika hepsini kaybettim olmuyo ama ya!şu 18 Haziran bi geçsin var ya eyvah eyvah vay dünyanın haline...[signature][hline]Deli eder insanı bu dünya;
Bu gece bu yıldızlar bu koku
Bu tepeden tırnağa çiçek açmış ağaç...
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili günlük,
Şimdi anladım, hayat kendi bilincine sahip ve sürekli seni istediği şekle sokmaya çalışıyor onun verdiği şeyleri kabul ettirmeye çalışıyor, kabul etmeyine ise sanki bir çıkış yoluymuş gibi anlaşma yapmaya zorluyor, ama herzaman senin istediklerinden uzak, en fazla yarı yarıya, istediklerine ulaşana kadar beklemeni engellemeye çalışıyor, bu anlaşmalarla.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

...dostlarım ölüyor günlük.:([signature][hline]ceHenlemde melekler seni beklerken hiç kimse acını dindiremezken yaşamanın ne kadar gereksiz olduğunu düşün bikere

aşık olmak sonu belirsiz boş zamanlara sürgün edilmektir ve bir aşıgın parası kadar cesareti vardır ancak

bembeyaz pati güsel pati =))
Sosyal ağlarda paylaş

cok iyi bi kızla tanıstım.. hayatta bu kadar saf kalpli insanlar var mı diye dusunduruyor bana.. kendime inanamıyorum.. yoksa asık mıyım_?[signature][hline]I feel I know you I don't know how I don't know why I see you feel for me You cried with me You would die for me I know I need you I want you To be free of all the pain You have inside You cannot hide I know you tried To be who you couldn't be You tried to see inside of me And now i'm leaving you Wow@Bl Doomish LvL ?? UD Priest
''dUAlist''
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...