Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lionheart ı bitirdim ama bir şeyler eksik

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

abicim barcelonaya lafımız yok zaten bizim.
biraz yukarıya bak istersen. adamlar barcelonayı kasmışlar gerisini safi hack'n slasha çevirmişler diye.

ayrıca oyun hack'n slash evet.
her üç factionun görevlerinden en az birer tanesi bilmem nerdeki tüm yaratıkları öldür şeklinde. var mı bölyle bişi yaw? koca guildsiniz gidin onyüzbin tane wererati kendiniz öldürün madem tek bi adamın böyle bişey yapma şansı varsa...

iki bossu skillin yetince ikna edip gönderebiliyosun diye oyunu rpg sınıfına sokmak çok yanlış. hatta eğer buna rpg diyosan rpg görmemişsin dicem de o da diil çünkü gördün. neden böyle fanatizm yaptığını anlamadım...[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?
Sosyal ağlarda paylaş

Dün Lionheart yükledim, tam bir hayal kırıklığına uğradım.

Böyle güçsüz, dayanıksız; konuşma yeteneğine sahip bir büyücü açtım. Diplomacy, Ice ve Fire skill'lerine tag verdim. Deneme içindi char..

Büyüleri gördüm kusuyordum. Ice'da 5 büyü var, sallıyorum:

1. büyü: 5-10 dmg, %5 slow
2. büyü: 5-15 dmg, %10 slow
3. büyü: 10-25 dmg, %15 slow

bu ne yahu? Fire da aynı.. hepsi aynı nerdeyse. Oyuna başladığımız köprüden sola gittim, adam 3 görev veriyor:

- Goblin'leri öldür, wisp'leri öldür, bandit'lerden kurtul.
Neymiş? Bandit'lerle konuşarak anlaşabiliyormuşuz. Oldu size rpg. Hadi bu neyse sonra şehre girdim, barca iyi demiş bir çok kişi. Kurtarır ordan dedim.

Şehre girdim: en ufak ses yok, yürüyorum ses yok, adamlardan ses gelmiyor, kuş sesi yok, şu yok bu yok.. atmosfer sıfır. Adam ortadan ikiye yarılmış kütük gibi duruyor. Savaş sistemi zaten iğrenç.

Midem kalktı, fallout sistemini de alet ettiler ya böyle bir şeye, yazıklar olsun diyorum. Beğenenlere saygım sonsuz. Daha fazla oynayacağımı hiç sanmıyorum. Üçtür, hadi bu sefer beğenirim belki diye reinstall ediyorum, bir daha olmayacak.[hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

Bende bayağı oynadım oyunu hatta arcane in verdiği paladinimsi yaratıkla oynadım (bariz oyunun en piskopat charı oluyor) Barcelonanın altındaki sewer lara girince bu oyun diablo dedim. Tamam yukarda konuşarak yapabildiğim şeyler vardı ama aşağısı tm karambol.
Demoda sinir olduğum iskeletlerin koşma hadisesi beni gıcık etti. allahtan agility 10 da yakalayamıyorlardı ama o iskelet o kadar hızlı nasıl koşar? neyse orası tam hack'n Slash. şöle diyim sewer ları bir girişte temizledim 3-4 tane quest item buldum sonra o questler gelince komedi bir şekilde " ben bunu yapmıştım dedim"
Sonra crossroads a gittim oarada da diabloya devam. Herşeyi yok ettim sonra adamla konuştum. Ki oyun yaptığım karakter için o kadar kolay geldi ki tek bir potion dahi içmedim. Şu anda sadece barcelonadayım oyunu bitirenlere souyom başka kaç tane şehir var?[hline]NO PAIN NO GAIN

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jaan, 29 August 2003 15:10 tarihinde demiş ki:
Şu anda sadece barcelonadayım oyunu bitirenlere souyom başka kaç tane şehir var?[hline]NO PAIN NO GAIN

LOL hatta ROFL bır şehir barça var başka yok bide koy var bır tane o kadar da o koydede bişey yok yani o yuzden herkes barcelona bıtınce oyun bıtıyo dıyor[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

Pes diyorum o zaman böle bir konseptin içine nasıl sçlır adamlar göstermiş oldu. Ulan o döenmde koskoca osmanlı devleti var? (adamların ezikliği düşünün ki osmanlının ismi geçmiyor) konuyu ben yazssam daha iyi yapardım diye düşünmeye bile başladım :)[hline]NO PAIN NO GAIN

Sosyal ağlarda paylaş

ehehuh
çok komik yaw. ingilizlere kadar labada lubada dalıyodum. sonra ingilizleri görünce bütün levellarımı sneake verdim. perk olarak da ghost, thief, master thief ne varsa aldım sinsi sinsi devam ettim oyunun geri kalanına. anca öyle kaldırabildim. size de öneririm :)[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mirage, 29 August 2003 14:45 tarihinde demiş ki:
Dün Lionheart yükledim, tam bir hayal kırıklığına uğradım.

Böyle güçsüz, dayanıksız; konuşma yeteneğine sahip bir büyücü açtım. Diplomacy, Ice ve Fire skill'lerine tag verdim. Deneme içindi char..

Büyüleri gördüm kusuyordum. Ice'da 5 büyü var, sallıyorum:

1. büyü: 5-10 dmg, %5 slow
2. büyü: 5-15 dmg, %10 slow
3. büyü: 10-25 dmg, %15 slow

bu ne yahu? Fire da aynı.. hepsi aynı nerdeyse. Oyuna başladığımız köprüden sola gittim, adam 3 görev veriyor:

- Goblin'leri öldür, wisp'leri öldür, bandit'lerden kurtul.
Neymiş? Bandit'lerle konuşarak anlaşabiliyormuşuz. Oldu size rpg. Hadi bu neyse sonra şehre girdim, barca iyi demiş bir çok kişi. Kurtarır ordan dedim.

Şehre girdim: en ufak ses yok, yürüyorum ses yok, adamlardan ses gelmiyor, kuş sesi yok, şu yok bu yok.. atmosfer sıfır. Adam ortadan ikiye yarılmış kütük gibi duruyor. Savaş sistemi zaten iğrenç.

Midem kalktı, fallout sistemini de alet ettiler ya böyle bir şeye, yazıklar olsun diyorum. Beğenenlere saygım sonsuz. Daha fazla oynayacağımı hiç sanmıyorum. Üçtür, hadi bu sefer beğenirim belki diye reinstall ediyorum, bir daha olmayacak.[hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]

Bir iki kere oynadım fakat görüşüm seninle aynı..[hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a ; Grynn , Botanika)

Sosyal ağlarda paylaş

ben ne ingilizlerden nede templedaki assasainlerden korkmam,ortalarına dalarım,speech,science,outdoorsman,firstaid,doctor,blabla gibin skiller olmadığından(speech bi işe yaramıyo)1h ve divine magic çalışıyom,savaşlarda çık zorlanmadım hiç[hline]less talk,more glock!
infected, 30 July 2003 23:02 tarihinde demiş ki:
yaşım 15 bi adam daldı o da hafifçe dokundu yani
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...