Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Öss Sonuçları

regulus

Öne çıkan mesajlar

kucu kucu sever ve kedi sever arkadaşlarımızın offtopiclerini aldırmayalaım konuyu garbage yapmaktan çekinmemiş iki insan belli kendileri

322.114 (0,8 AOBP'Lİ) ve 18.18 yüzdelik dilim dönüştürünce 19.45 mi ne diyor sanırım Yıldız Teknik Üniversitesi Metalürji ve Malzeme Müh. 2.Öğretim 20,46 yere giremedim 16 tercihimdi bu 22. tercihim İstanbul Üniversitesi Metalürji ve Malzeme Müh 24,40 ne girdim saçmalık var abi yuh kaç yüzdelik geriye atmış ben itiraz ettiricem galba tekrar baksınlar sizce normal mi isteyene netten tercih listemi yollarım aente nin dediği gibi köşeden döndüm bir hata saçmalık var ösym salak bir kurum oldunu kanıtlamak üzere yada yüksek puanlı arkadaşlar korku ve salaklarından biz orta düzeyde alanların önünü tıkıyor ÖSYM herkesin hayatını karartmakta birebir arşivleri açılsa ne hatalar çıkar kesin şu okullara son girenler nerde açıklanacak bilen var mı? bana mesaj atın lütfen acılar içinde komadayım iyi ki yazdım yoksa açıkta kalıyodum 2. senemde de :([hline]SatanJager[RE] ICQ
RedEye CLAN ruhunu yaşatan tek isim :)http://diablokiller.cjb.net ( yakında bir ara açılır bakılır )
Bayan X: Mangodan okul eteği aldım dur gösteriyim.*çantadan torba çıkarılır ilk bir s-shirt görülür*
aente : Eee hani etek? *kumaş parçası gösterilir*
aente : Etek nerde?
Bayan X : Etek bu!*bir kopulur yerlere yatılır*
aente : Anaaa! dükkanın adı iks asdasa*ölünür*

[Bu mesaj SatanJager tarafından 25 August 2003 01:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Yukarıda 1 kez daha sormuştum ama halen bulamadım. Hangi bölüm kaç puanla aldı? Taban puanlar kaç oldu? Bunu bulan olursa lütfen paylaşabilir mi?

Kontrol mühendisliği için ise şunu söyleyebilirim: robot mühendisliğinin şimdiki adı. Elektronik ile mekaniğin buluştuğu mühendislik. Elektro-pnomatik valfler, sistemin çalışmasını denetleyen elektronik sistemler vs vs için yetişen mühendisler yetişecek. Mesela gemi ve uçak makinelerinde tüm sistemi bir merkezi elektronik sistem denetliyor, olası bir hatadan önce gerekli düzeltmeleri yapıyor, beceremezse alarm çalıyor gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Silthanas, 25 August 2003 10:13 tarihinde demiş ki:
said:
BombaciMulayim, 23 August 2003 20:28 tarihinde demiş ki:
yok mu yıldız, yok mu yıldız uluslarararsı ilişkiler ve siyaset bilimi
üyeaa?

allah askina kac puanla girdin oraya?

2. tercihimdi 333 puanla giremedim kafayi yedim..

Hayirlisi olsun ;

İstanbul universitesi siyasal bilimler fakultesi Uluslararasi iliskiler ve siyaset bilimi'ne girdim.(nasil? uzun ve karizmatik dimi, kizlar hasta boyle uzun $eylere)

$aka maka 8. tercihimdi yahu bu,duyunca soka girdim... Ne yapalim her iste bir hayir wardir diyerek yolumuza devam edecegiz..Bilindigi gibi lig uzun bir maraton, onumuzdeki maclara bakacagiz...Ayrica benim kazanmam onemli degil, ulke kazansin =P gibi enstantanelerle universitenin kazmaligini uzerimizden atmaya cali$ayim =)[hline]Külliyen Yalan...

338 puanla girdim.
335'den aldı sanırım en son.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cassie, 29 August 2003 22:38 tarihinde demiş ki:
said:
Raid3r, 23 August 2003 21:39 tarihinde demiş ki:
cassie odtü makineye girmiş galiba

galiba değil doğru ankara yolcusu oldum :)

Eh ya, sen elektronik ben bilgisayar diyoduk ikimiz de Makine'ye düştük iyi mi.. Bu arada liste gitti icqdan bi msg sallayıversene..

Bu arada eğer bizim okuldan bakmak istediğin varsa şu anda elimin altında tüm yeni ve eski dönemin listesi var bugün Halil Parlak'tan aşırdık.. :)[hline]nukbasliklikiz 28 May 2003 04:06 tarihinde demiş ki:

patlıcan ın altındaki goril yokedilsin..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
wanderer1985, 23 August 2003 21:16 tarihinde demiş ki:
yaw odtu yok mu hic? bi paticikci ben olucam galiba odtu de..[hline]W.A.N.D.E.R.E.R.: Wireless Artificial Neohuman Designed for Efficient Repair and Efficient Reasoning

[Bu mesaj wanderer1985 tarafından 23 August 2003 21:17 tarihinde değiştirilmiştir]

Öyle olmadığını biliyorsun ;)

Sen hazırlık atlamaya kassan da geliyorum yanına. Gerçi millet Odtü elektrik - elektronik'te insanın bi tarafında açılan bir şemsiyeden bahsediyor ama.. :p
Sosyal ağlarda paylaş

açılan şemsiye? dasdaassas valla İstanbul Uni Metalurji Malzeme Müh.(322 18.18 ) Makineye atlamaya yada İTÜ veya YTÜ'ye atlamaya çalışıcam artık 3,90 ortalama yaparsam korkmayın insan kalırım hala bişecikler olmaz ama bitarafımda 10 tane şemsiye açılmış olur o zamanda aente'nin bana SatanJager aka şemsiyeci aka hayvan aka ot aka inek aka kolpacı aka gay dediğini falan duyar olurum :D :P :-)[hline]SatanJager[RE] ICQ
RedEye CLAN ruhunu yaşatan tek isim :)http://diablokiller.cjb.net ( yakında bir ara açılır bakılır )
Bayan X: Mangodan okul eteği aldım dur gösteriyim.*çantadan torba çıkarılır ilk bir s-shirt görülür*
aente : Eee hani etek? *kumaş parçası gösterilir*
aente : Etek nerde?
Bayan X : Etek bu!*bir kopulur yerlere yatılır*
aente : Anaaa! dükkanın adı iks asdasa*ölünür*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...