Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SWG PvP sistemi..

ExecrabLe

Öne çıkan mesajlar

Evet gerçi daha pek PvP yapmaya başLamadIk ama size bi iki deneme sonucundaki tecrübeLerimi ve görüşLerimi belirtiyim..

1. oLArak karşıdaki size knockdown atIorsa ve pinginiz yuksek ise combat sonuna kadar special attack atmayI unutun..Hatta normal attack yaparsa char kendinizi şanslı hissedin...

2. oLarak bi rebel theede geLior..başLıor saLdIrmaya indirioruz adam cart hemen dibimizdeki CF de res oLuyor ve covert..ama biz ona TEF eh ne güzel adam aramIzdan birini seçior ve DOT atIor soora dierLEri oldursede DOT u yien oluyor soora gelip bide deathblow cakıor res olduktan sooora..Hele bunu yapan bi combat medic ise..siz saLdIramIorken bir DOT caKIorki ooLe booLe deil yani..

AnnayacaInIz üstünde çok çaLIşILmasI LaZIm
cidden..Oyun henüz PvP için kesinLikLe hazIr deiL
Sosyal ağlarda paylaş

ben daha pvp ye girmedim ama tahminim bir rifleman olarak 64m lik mesafden etkili oldugum gorusundeim adam direk yaklasabilior ve bu da pvp esnasinda tufek kullanimini imkansiz hale getirior[hline]BeLaLıYıM !
Evil Thoughts Lay Behind The Innocent Outfit
DO NOT UNDERESTIMATE THE FORCES OF THE DARK SIDE !!!

Ewreem Aetar ( Eclipse Marksman)
Sosyal ağlarda paylaş

knockdown yiyip ölmek kader değil!(teke tek savaşıyorsanız tabi :P)
knockdown yiyince direk standup macrosunu(knockdown yiyince kendi kendinize çok geç kalkıyorsunuz) akabinde bir specialabilityi kullanın(karşınızdakini kanatmakla başlayabilirsiniz).[hline]-Oh my God,I found a penny.
-You bastard.
Cicio Bor-Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

menzilli bir silahla saldırının minimum menzili 64metre. Bu tüfekle bir, en fazla iki atış anlamına geliyor. Eğer tüfekte über biri değilseniz bu iki atış zaten iyi bir melee oyununcusu için tın. daha sonra yanınıza gelen rakibe de tüfekle ateş etme şansınız yok zaten.
Yani sadece rifleman olmak imkansız gibi bişey, yanında muhakkak pistol veya melee bir skilliniz olacak.
Aslında gerçeklikten çok uzak değil belki ama ne bileyim melee özelliği olan tüfekler de konulabilir mesela süngülü veya melee defans yapan tüfekler.
Sosyal ağlarda paylaş

bi pistoleer skili(adını unuttum şu an) knock down a karşı oldukça iyi defans sağlıyor onu geliştirmenizi öneririm.
clnoning faciltyde doğup yeniden saldırma bug ının fixide auto insuranceın kapatılması olucaktır bence
[hline]Eclipse:Eive Ikeste

[Bu mesaj elesso tarafından 29 August 2003 15:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Warrior karakterlerin sonu PvP olacaktır bu dogru bir saptama bir gün herkes alabilecegi skill leri alacak skill pointler bitecek yani xp icin kimse kasmayacak hunt sadece zevk icin yapilacak. Olay tamamen imperial vs rebel catismasina donecek. Sanırım SOE nin dusuncesi de bu yonde. Bu yuzden herkes warrior karakterini yaratirken PvP yi goz onunde bulundurmalidir. Bende bunun arayisindayim optimum karakteri yaratmak icin neler olmadim ki ama hepsini surrender edip dogru yolu buldum sonunda :))
Temporary Enemy Flag olayi gercekten can sikici bunun bir cozumu olmali. Auto ins. kapanmasi bir cozum olabilir. Benim onerim karsi faction tarafindan oldurulen playerin en yakindaki yerden clone yapamamasi..
Beni ters gelen diger bir durum ise saldirip ele gecirdiginiz sehri aslinda alamamaniz oranin rolunu degistirememeniz. Ornegin gecen gun Bestine saldirildi ne sehirde ne kalede bir tek imperial kalmadi tam bu noktada kale ortadan kalkmali sahirde artik rebel recruiterlar ve npc rebel patrollar olmali yani sehri alabilmeliyiz. Aksi takdirde patinaj yapiyoruz devamli...
Sosyal ağlarda paylaş

herkes bh olacak gibi gozukuo kime sorduysam durum o bence bh nin hic bi ozelligi kalmayacak gibi herseyi nerflerler allah bilir zaten serverda ismi duyulacak adam olmaz herkes bh oldugundan combate bir girecegiz herkes birbirini yere atip kafasina sıkacak durum bu bence[hline]BeLaLıYıM !

Sosyal ağlarda paylaş

Ha ayrica sadece rifle deilim pistoldede devam ediorum ama sadece certificateler icin novice pistoleer ve novice rifleman alacagim skill cap dagildi valla bh olaabiliriz insallah[hline]BeLaLıYıM !

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...