Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ACIL yardım: yeni bir saldırımı !!!

WaNTeD

Öne çıkan mesajlar

Tam emin değilim ama .exeyi fln silmiş olabilirsin ben bikere silmiştim ordan biliyom
Başlattan çalıştıra gir oraya regedit yaz
açılan yerde .bmp .jpeg .html fln olan yeri bul eğer exede varsa benden ümiti kes dur hatta kesme ben format çekmiştim sanada tavsiye ediyorum kökten çözüm zati benim dediğim gibiyse zaten başka yolu yok istersen windowsu yama yap[hline]Build your army and Declare war to innocent with me.
Happy is the one who says i'ma Turk!
|||i=icq||| === |||m=mail|||
Sosyal ağlarda paylaş

yedeklemedinmi dosyaları ?

eger yedeklemediysen yukliycen ustunden yedeklediysen direk halledersin heh[hline]Nefret ediyorum su kizlardan Beni goturmedikleri yer kalmadi Oram buram icki kokan meyhaneler Daha da ileri gittiler Beni yatak odalarina goturduler Atesleriyle yaktilar Dudaklariyla emdiler Halen anlamiyorum Benim gibi zavalli bir sigaradan ne istediler
Sosyal ağlarda paylaş

Sana sürekli bellekte çalışan bir virüs koruması lazm. Kaspersky gibi. Yani virüs, trojan, backdoor tarzı bişi ise hemen haber verir sana. Deilse harddiskten hatta ramlardan şüphelenmek lazm.

Gerçi ramlardan olsa 1 hafta beklemez. Belki hdd'de bad sector var (bad sectorlar taranıp bulunmadan işaretlenmez) o yüzden şansına oraya program yazıp okumaya çalışırken göçüodur.

Yeni bir tür windows açığı olabilir. MBR virüsü olabilir. Format atsanda gitmez. Fdisk ile, daha öncede bahsedilmişti, bölümleri silip tekrar oluşturmak gerekebilir. Temiz bir win98 sistem disketi ile açıp fdisk /mbr çekmeklede düzelebilir. İyice araştırmak lazm birçok şey olabilir.

[hline]This Cat Scratches Free.

[Bu mesaj Catscratch tarafından 29 August 2003 15:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...