Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Icq kayıt anında proxy

Selamon

Öne çıkan mesajlar

Makinaya format attım ve varolan çeşitli pürüzleri giderdim. Fakat bu seferde Icq cehennem gibi çöktü üzerime :( Eski numaramı yeniden kayıt etmek için hangi proxy yi kullanırsam kullanıyım bir türlü icq ya bağlanamadım. Var mı şuan kullandığınız rahat çalışan proxyler yada tavsiye edebileceğiniz Proxy siteleri?[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

iyide icq lite kurmak ne gibi bir fayda getiriyoki yani bende kursam kesin açılır mı?[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

Jaan çok ama çok teşekkür ederim site çok iyiymiş çok sağol :) *! multluluktan uçar*[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
i$allah bnm derdime de deva olur hadi bakalım[hline]BabacumMostors, 09 August 2003 15:39 tarihinde demiş ki: ne demis aceb ?
kız ayarlamaya niyetli arkadaşlar...

hiç durmayın bugünden dershanein kapısına yaldırın zaten kızlarda sizi bekliyorlardı "gelselerde versek" diye...

yok ulan öyle şey adam gibi oturup çalışın

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...