Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aileden ayrılmak ...

Peradur

Öne çıkan mesajlar

çok kolay alışırsın yani sen bile anlamazsın

sonucta onlar herzaman yanında[hline]Emaleth, 21 August 2003 18:13 tarihinde demiş ki:
çok topik mi kilitlendi, vurun emalethe. threadiniz mi kilitlendi, vurun emalethe. canınız mı sıkıldı, vurun paticiğe... ooooh vallahi, şahane... çay da ister misiniz yanına?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kermit_frog, 28 August 2003 20:17 tarihinde demiş ki:
keşke bende ayrı kalabilsem[hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku

Keşke böyle bir isteğin olmasa.Böyle bir isteğe neden olcak şeyler olmasa.[hline]"Sword is a weapon. Swordmanship is learning how to kill. No matter what ideals you claim how you call it, that is the only truth" Hiko Seijuro
Sosyal ağlarda paylaş

Arada gormeyecek misin? Sonucta 4 ayda bir de olsa ay da bir de olsa goreecksin, ve bu onlarin degerini anlamana daha yardimci olacak. Ben 6 hafta Amerikada gecirdikten sonra gercekten ozlemistim ailemi ve anneme sarildigimda goz yaslarimi tutamamistim. Amerikada egitime baslayinca bakalim 4 ay ne yapicam, gerci egitiminle mesgul olunca ve arada konusunca (ki ben ICQ ve MSN sayesinde goruntulu ve sesli olarak konusabiliyodum ara, onu ogretmeye calis bu 3 gunde teknolojiyi, en azindan bi e-maila ldir ya da bi tanidiktan arada e-maillesin, ya da telefonla konusun) o kadar sorun olmuyor.

Hem dondugun zaman gercekten ailenin senin icin olan degerini kavriyosun i bu guzel bir sey.[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

bunları bende diyorum arasıra. ama pişman olabilirim diye düşünüyorum bazen.
said:
keşke bende ayrı kalabilsem[hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku
[hline]Bakın, nota dediğiniz konu müzik notası değildir. Bunların bir ağırlığı vardır. Aklınıza esince nota verilmez.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
trikeratops, 28 August 2003 20:56 tarihinde demiş ki:
bunları bende diyorum arasıra. ama pişman olabilirim diye düşünüyorum bazen.
said:
[hline]Bakın, nota dediğiniz konu müzik notası değildir. Bunların bir ağırlığı vardır. Aklınıza esince nota verilmez.

demeyi asla aklımdan bile geçirmeyeceğim bir söz.[hline]Ejderha Gibi Uçarım,
Elf Gibi Sokarım(ok bakımından)...
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben şunu anlayamadım illaha bi sorun mu olması gerekiyo ailenden ayrı yaşamayı istemek için. benim ailemle aram çok iyi ama lise bitse ayrı eve çıkarım diyorum. gerçi bizimkiler ne der bilemem ama bence bu sevmemekle ya da kötü olayların olmuş olmasıyla alakalı değil. sadece kendi ayakların üstünde durma isteği.
Sosyal ağlarda paylaş

nek2004 e +1

Hatta olay kendi ayaklarının üstünde durma isteğinden çok ailenle yaşadığın bir evin sorumluluğundan kurtulup kendi evinde sorumsuzca yaşamak ve de biraz daha rahat yaşayabilmek gibi geliyor bana :P[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

ya abi ne kadar aile anlayışlı olsa da kendi evin sonuçta. ben kendi evimde yemek yapmayı bile çok istiyorum. ha bi süre sıkıldın yanlızlık özgürlük fazla geldi. teklif edersin kız arkadaşına bana taşın diye. en azından sorumluluk almış olursun biraz. gerisi ölüm zaten. evlilik çoluk çocuk. ürperdim birden. belki o da güzeldir gerçi. ama o durumda özgürlük yok. ve ben ailemi özlerim diye, belkide yaşamının en güzel evresini tepmeye gerek yok. tadını çıkar derim.
Sosyal ağlarda paylaş

ben çalışırım da zaten yani baba parası yemek değil. uğraşırım bi şeylerle hiç olmadı ingilizceyi kasar biraz daha çeviri yaparım sürekli. yani benim demek istediğim. oh ne güzel çık ayrı eve ye babanın parasını değil. ailem bana elinden gelen yardımı yapar doğru ama ben de uğraşırım bişeyler yapabilmek için. çalışamıyosan bile en azından okuyosun, ha tabii ailenin maddi durumu uygun değilse ayrı ya da okul gibi sorumluluklarını yerine getirmiyosan. ama gerçekten okumaya çalışan bi çocuğa ailesi yardım ettiğinde ben bunu baba parası yemek olarak görmüyorum. karşındaki sana bi ödül, bi imkan sunuyo; sende buna karşı sorumluluklarını yerine getiriyosun bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...