Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

okul başlayana kadar internetten oynanacak oyun

Caranlothwen

Öne çıkan mesajlar

Arakdaşlar içime bir daralma geldi. Okul başlayana kadar şöyle eğlenebileceğim ve internetten oynayabileceğim(illa internet olmasa da olur ama insanlarla iletişime girmek istiyorum) yüksek bilgisayar özellikleri istemeyen... bağımlılık yapmayacak oynamak için orjinalını almamız gerekmeyen bir oyun istiyorum... Çok şey mi istiyorum??[hline]Ast Bilak Parbilakir, Suh Tangus Moipiar
Sosyal ağlarda paylaş

MrBombbiklgisayara format atmadan önce baya oynuyordum soldat ethernass ve nebula da... Ethernass kapandı mı peki? web sitelerini açamadım. Bir de oynanabilinecek başka hızlı sunucular var mı?
ArcaneTaa kızılaya gittim Lionheartı aldım geldim. Bakalım nasıl çıkacak:)
RiglousTeşekkür ederim tetrineti de deneyeceğim. Hatta seninle bile oynayabilriz belki:)[hline]Ast Bilak Parbilakir, Suh Tangus Moipiar
Sosyal ağlarda paylaş

her turlu sıngle oyun'un multısi.. jk, wolfensteın, cs, ra2, aoe2....

varsa char'ın yada gırgırna takılabılırım powerplayerlıga gecmede dıyebılıyosan uo

frp sevıyosan www.nightmist.co.uk ing. yazılı mud eglencelı bı arkınla gırersen rahat bır ıkı gun oyalar...

liero! hele bıde yanaın oynıcak bırını al offffff offfffff![hline]Duxus
---------
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
---------
Star Wars:Galaxies oynayamayacağım için; kendimi fahri Bounty Hunter/(veyahut)Jedi ilan ediyorum, izninizle..
Sosyal ağlarda paylaş

ilk saydıklarından bir tek cs yi kaldırabiliyor bilgisayar... Aslında olabilir patch ler çok büyük değilse yüklüyüm. Bir de ra2 var ama onu oynayacak arkadaş yok :)

UO ya bir daha hayatta dönmem. Zor bıraktım zaten. MUD olabilir bak onu da deniyim.[hline]Ast Bilak Parbilakir, Suh Tangus Moipiar
Volfied, 27 August 2003 14:06 tarihinde demiş ki:
En onemli seyi soylemis sana Dracula iste
goz kontagi,
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...