Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

!! Hataya Bakın!! Tarihe Geçtim :)

Dragonmax

Öne çıkan mesajlar

heheh, valla gördüğüm zaman baa katmerli bi OHA çektim, bu arada edit fln demiş bi arkadaş,nası yani resme editmi, eğer bu hatayı benim yaptığımı düşünüyosan sana direkt "muhahahaha" diye gülerim. kardeşim hiç işim gücüm yok da o bir ekranlık yazıyı mı yazacam, allahaşkına, akıl var mantık var....

yannnız hata çok sexi yaw :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dragonmax, 24 August 2003 14:04 tarihinde demiş ki:
heheh, valla gördüğüm zaman baa katmerli bi OHA çektim, bu arada edit fln demiş bi arkadaş,nası yani resme editmi, eğer bu hatayı benim yaptığımı düşünüyosan sana direkt "muhahahaha" diye gülerim. kardeşim hiç işim gücüm yok da o bir ekranlık yazıyı mı yazacam, allahaşkına, akıl var mantık var....

yannnız hata çok sexi yaw :D

üst üste 3 mesaj atacağını ilkini editleyebilirdin demek istemiş
Sosyal ağlarda paylaş

zeki insanın hali başka oluyor canım..

(dragon: ulan şimdi sen bana aptal mı demeye çalışıyon?
bone: ee şey kem küm...)[hline]Sam, 09 Nisan 2002 02:40 tarihinde demiş ki:
"SATILIK MINIGUN ARANIYOR. AZ KULLANILMIŞI OLMALIDIR. YANINDA BİR OTOPARKI HURDA EDECEK KADAR MERMİSİ BULUNMASI TERCİH SEBEBİDİR."
Sosyal ağlarda paylaş

Yannız o görmüş olduğun dialog penceresinin alabileceği en büyük hal. Farkındaysan mesaj sığmamış bile ehhehe.

Bu arada bütün desktop'u çekmek yerine dialog aktifken alt+print screen tuşuna basarsan sadece dialog'un resmi çeker hehehe.[hline]This Cat Scratches Free.

[Bu mesaj Catscratch tarafından 25 August 2003 16:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Boojack, 26 August 2003 03:10 tarihinde demiş ki:
Arkaplana resim koy veya rengini deiştir çok bilgisayar bilgisayar olmuş. Biraz eğlenceli olsun :D
haklısın, zati şimdi çok şekil yaptım arkaplanı, yaa işte yok tasarımdı, yok siteydi derken, ben uyumaya bilem vakit bulamıom, ibde masa üstüyle uraşamamkü, baksan zilyon tane abuk dosya var:D
bilgisayar işi kasış işi baba[hline]Mazda Namazda® .::. Liselim .::. Dev Fatih :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...