Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şampiyonlar Ligi Kuraları

Ceday

Öne çıkan mesajlar

beşiktaşın grubu:
1-chelsea
2 ve 3-lazio ve beşiktaş
4-sparta prag

cimbomun grubu:
1-juve
2 ve 3-galatasaray ve sociedad
4-olympiakos

olur diyorum. chelsea (chelski) ve juve acımaz ama onu söyliyim.[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jacabo, 28 August 2003 17:53 tarihinde demiş ki:
koaly deıl bızımkıde naptın sen[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

abi nasıl değil sparta pragla geçen sene maç yaptık hatırlarsan biz 20 kişi fln oynattık yedekler fln herkes adamalr topu topu 14-15 kişi as kadro genel olarak 3-1 yendik ona rağmen. aynı şekilde denizli maçlarını da hatırla 1 sene içinde aşmadıysa çok rahat olacak

lazioyu geç eaueauh intikam alacağız

chelsea sağlam çok para harcadılar allahtan ilk 2 çıkıo :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 28 August 2003 17:58 tarihinde demiş ki:
chelsea yı çok büyütmeyin gözünüzde
1-Tecrübesizler
2-Birbirlerine alışık değiller
3-Çok şişirildiler
4-Üzerlerinde inanılmaz bir baskı var
5 ve en önemlisi Saldırıyolar bu bjknin en sevdiği rakip türü kontra atak gol
eğer ilk maç inönüde chelsea ile olursa dünya basınına bomba gibi düşeriz diyorum[hline]"Hepimiz Zenciyiz"
Gel tanışalım önce,
Ben kısaca fd
ama sen bana uzun uzun seni seviyorum de
çok az duydum bu sözleri
bu yüzden hiç durmadan seni seviyorum de

abi ingilteredeki chelsea maçını unut :)
inönüde zaten yenilmemiz için geçen seneki lşazio maçındaki mallığı yapmamız lazım bayaa iyi kura ya süper
Sosyal ağlarda paylaş

hoca chelsea'yi şimdi büyütmeyin diosunda

hasselbaink ---> beklenenin çok üstü bir performans gösteriyor
joe cole ---> adamın kalitesi belli, performansıda iki maçtır yedekten girmesine rağmen çok iyi
duff ---> süper bir oyuncu olması yanında takımdada iyi oynuyor
geremi ---> buda çok iyi
mutu ---> daha açılamadı, umarım açılmazda yoksa kalitesi tartışılmaz

bu liste gidiyor daha, sağlam kadro kurdular iyide oynuyorlar, öle küçümsenecek takım değil ama lucescu yatar gruptan çıkarsınız gibime geliyor[hline]Volfied, 24 June 2003 21:17 tarihinde demiş ki:
kizin hirkasindan tuttum
zipladim kafa kodum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mans, 28 August 2003 18:00 tarihinde demiş ki:
Kötü kura çektik.2 torbadan onca zayıf takım varken chelsea geldi.üçüncülük garanti en azından.

abi yuh! ilk gruptan çekilebilecek en iyi takımı çektik. 3. gruptan yine çekilebilecek en iyi takımalrdan birini çektik
e 2. torbadan da daha kolay çekseydik artık ayıp olurdu :)
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben bir bjk li olarak çok umutluyum ne de olsa Lucescu faktörümüz var eğer defans 3 lümüz ve kalcimiz sakatlanmaz veya ceza almazlarsa (ALLAH KORUSUN TAHTAYA VURUN) Beşiktaş şöle bol beraberlikli grup maçları çıkartır kendi sahasında da bir veya 2 galibiyet alırsa 2. oalraka rahat çıkar. :)
Ama ki beşiktaşın elindeki yıldızlardan birkaçı patlama yapsa (sergen, ilhan, pancu, ahmed hassan...) en azından her maç biri bişey yapsa bu gruptan çıkarız :)[hline]NO PAIN NO GAIN

Sosyal ağlarda paylaş

galatasarayın maçları:
ilk haftaya bu maç mı gelir be! neyse. yapıp rahatlayacaz
juventus - galatasaray
galatasaray - sociedad
galatasaray - olympiakos
olympiakos - galatasaray
galatasaray - juventus
sociedad - galatasaray

şu 2-3-4. maçlarında yenilmezse baya büyük avantaj olur. son 2 maça çok iş bırakmaması lazım galatasarayın

beşiktaşın maçları:
geçen yıl bıraktığı maçla başlıyo gene beşiktaş.
beşiktaş - lazio
chelsea - beşiktaş
sparta prag - beşiktaş
beşiktaş - sparta prag
lazio - beişktaş
beşiktaş - chelsea

ben juventus ve chelseaden puan alınmasını beklemiyorum pek. alınırsa büyük avantaj olur. olympiakos ve sparta prag'a da puan kaptırmamak lazım özellikle içerde. dışarda da en az 1 puan çıkarması lazım 2 takımın da. sürpriz puan kayıpları bütün hesapları bozabilir.

lazio ve sociedad maçları kilit maçlar olur diye tahmin ediyorum. sociedad'ın bi eksiği tecrübe. ve geçen yılki oyunlarını sürdürebilirler mi la liga ve şampiyonlar liginde bilinmez. la liga da sürdürsünler de bizim grupta sürdürmesinler mümkünse :). beşiktaş lazio maçları da belirleyici olacak baya. bi tahmin yapamam ikisi de napacaa belli olmayan takımlar. bu seneki lazionun durumunu da çok iyi bilmiyorum. çok gollü maçlar olacaanı zannetmiyorum 2 takım da 1 gol atıp yatacak cinsten[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

Bence bu grup gs ıcın ıyıdır.Gecen sene gorduk gs kolay grupda varlık gosteremedı Galatasaray zoru sever

Avantaj olarak
-Fatıh terım Juve yı ıyı tanır
-Real ın tecrubesı yok cok abartmayın bence
-Olympiakosuda gecerız

İc saha maclarını alırsak Bu gruptan cıkarız Besıktasta Cıkar ınsallah

Galatasarayımıza ve Besıktasa Kolay gelsın[hline]:hrr: GoDFather Of SpeeD :hrr:

Icq=101549659
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...