Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patideki SWG'ciler...

Lethious

Öne çıkan mesajlar

ya ben geldim siz yoksunuz olm piyasada

bu arada old rep saber hilt i yaptim 620 mi ne vuruyo heheh

vet ler ufaktan geri dönmeye baslamis. europe infinity de çogu kanka geri dönmüs. bu arada noolcak bu oyunun hali diyen arkadaslar soe forum sayfasindaki publish planlari hakkinda yazilanlari okusunlar. eski sistem gibi olamaz ama en azindan ilk nge zamanlarindan beri büyük gelisme olmus ilerki planlarda kulağa fena gelmiyor. o zaman elimizi neye atsak bugliydi simdi baya bi düzelmis herşey.

itu

ps: mirally gelde topla milleti be baba :d freedom city sokaklarinda yeller esio.
ps2: bu heavy weapon olayini oyuna sokan dev i görmiyim çokfena ( /trg dev /azinasiç )çam
ps: bu arada 3-4 dündür oyundayim ama kimseyi göremedim gittim baska guilde üye oldum bende. oyunda beni ilk gören gelsin toparlasin abi beni.
ps4:frf ile çektigimiz eski screenshotlara bakip acaip ayar oldum nerde o eski muhabbetler be?simdi elin gavurlariyla döndür döndür ayni muhabbet of be offff!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

frf'nin guildchat sohbetlerini bile özledim valla. grev yapıcam en sonunda bu eq 2'ye gidenler gelsin diye. ' nüeee swg kötüüü ' ben anlamam gene de gelinecek. * force cloak yapar , yavaşca eq 2'cilerin yanına yaklaşır ama ekranda ' moving too much around has revealed you ' yazısını görünce üzülür *
Sosyal ağlarda paylaş

nath allah belanı versin:d (o oyuna da 1 aydan fazla dayanabilirseniz neyim giant kes keserken öl sora xp block şeysinden gelsin hadiii kafayı ye onları geri doldurmak için daha çok uğraş tank bulama eziklerle party kur daha çok öl daha çok xp gitsin quest yapmaya çalış ormandaki tüm yaratıklar sana dalsın... o oyun sadece bir kısır döngü)
halt!
bekleyin yoldaşlarım öss denemelerinde bana şans dileyin iyi not karşılığında bilgisayarım geri gelecek!
o zamana kadar ablamın bilgisayarında ultima:))

[ Mesaj 26 Şubat 2006, Pazar - 18:55 tarihinde, GwindonSurion tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...