Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ruhum Cok Yoruldu Artık..

Llama

Öne çıkan mesajlar

Bugun cok ters bır sekılde uyandım nedendır bılmıyorum ama esasında bır tek neden ola bılır bır hatunla tanıstım acaba onumu taktım kafama anlamıyorum tam emın degılım herneyse bu sabah acık lıse sınavım vardı ek sınav tanıdılar bızlere bır donemden az kradesı kalanlar ıcındı bu sınav herneyse gozlemcı selam vermeden daha dırek benden yardım ıstemeyın dedı bende senden sımdı yardım ısteyenmı oldu dedım ters bı sekılde kendımı tutamadım sınavda hıc bır soruya bakmadan attım ve cıktım hayatımı etkıleyecek buyuk bır hata yapmıs bulunuyorum ama elımde degıldı bugun nerdeyse bedenımı bırakıp gıdıcektım her soylenen laf benı cokeltıyor...

Dunyanın yukunu kaldıramıyorum anlıyacagınız neden boyle karamsızlık ıcındeyım... offf offf kendımı toparlıyamıyorum

Sanırım bugunku durumum bır patlama noktası kendımı toparlamam lazım...[hline]Hissedemiyorum...
Metall
Sosyal ağlarda paylaş

çok basit nedenler bunlar üzülmene gerek yok.
ruhun çok yorulduysa eğlenceli müzik dinle eğlenceli oyunlar oyna.
yok illa kendin başına birşeyler yapamıyorsan annene danış, psikoloğa git.
"Aman be annemin dedikleriyle ne uğraşçam" deme. Mutlaka haklıdır dedikleri hakkında...

dediğim gibi hayat aslında boş, hem de çok boş.
ama sen hayattan zevk almaya bak.[hline]Sam, 09 Nisan 2002 02:40 tarihinde demiş ki:
"SATILIK MINIGUN ARANIYOR. AZ KULLANILMIŞI OLMALIDIR. YANINDA BİR OTOPARKI HURDA EDECEK KADAR MERMİSİ BULUNMASI TERCİH SEBEBİDİR."
Sosyal ağlarda paylaş

psikoloğa gıttım karı karsımda sıhırlı bır deynek yok dıyerek soze baslıyor sonra kasılıp kalıyorum...
O eglenceler gecıcı bır hefes ben yanlız kaldımmı herseyı dusunmeye basladımmı sorunlar cıkıyor ve ıste anlattıgım gıbı bugun balon batladı[hline]Ruhum Bedenımı Bıraka Bılır HerAn...
Metall
Sosyal ağlarda paylaş

Solonor malesef o kadar basit değil...
Bazen insan gerçekten bunalır gibi oluyor içi daralıyor(2 haftadır ruh gibi dolaşıyorum) ve malesef salla, ne kaybedersinki gibi cümleler insanı rahatlatmıyor...
Senin sorununda benimki gibi bi çözümü yok gibi görünüyor zamanın akışına bırak sadece ve seni mutsuz eden düşüncelerden uzaklaş tatile çık sana su anda zamandan başka kimse yardım edemez...[hline]Xestar Soulforge
Efsane Topic
nukbasliklikiz, 23 August 2003 17:27 tarihinde demiş ki:
höst ula dağılın :hrr:

Sosyal ağlarda paylaş

Ezilmek yok bize...
Zoru başarmak için varız ki öyle de oluyor zaten...
Hayattan daha zor ne var?Hala yaşadığımıza göre...

Sevgi ve saygı içinde,
Hep kendi doğrularımızın üzerine hayatımızı kurma dileğiyle...[hline]Dracula Mager[Humanity]
Cesur Yurek = Ulrich Honorsword,WhiteOne [Army of Freedom]

Herşey Moonglow içindi...
Nasıl imza seviyoruz?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

DraculaVigorou

Sana cok tessekkurler suan gercekten gulmenın ne kadar ıyı degerlı bır sey oldugunu anladım...
Senınle aynı donemı gecırmıs olmamız senın bu konularda denegımlı olmam bana cok yaradı ıyı kı ozelıme konusmak ıcın ıcqnu bıraktın nedesem az[hline]Cok HUZURLUYUM....Saol DraculaVigorous...
Metall
Sosyal ağlarda paylaş

Ortamı pek bilmesemde yardım etmek isterim. Bence eğlenceli birkaç arkadaşını topla bir yere takılıp muhabbet edin kızları kesin. 25 dkk kadar kesiştiin bı kızla tanışmak için iddiaya gir falan. Bozulup dönmek bile rahatlatır insanı. Ya da ne bilim kestiin kıza git gözlerin çok güzel de kız apışıp kalcak sora dön yerine ya da o gördüün kıza de fln. Gerçi bir kız ile uzun süreli muhabbete girince boş tipler olduunu göreceksin. Eğer gerçekten ulaşılmaz hissi yaşıosan o anda kız sana çok çekici geliyorsa, vakit kaybetmeden işe başla. Bence tek derdin kız arkadaş. Aynı sorun bende de var 2 sene önce dediim niteliklerde bir kızla tanışıp sonradan o kızın 45 yaşında bir adamla elele tutuştuunu görünce feleğim kaymıştı 1 sene kadar toparlanamamıştım. Kabullenemiyordum. Aşırı bunalım bir dönemdi. Kız ise şimdi boşta ama malesef kaşarlanmış. E öyle bi kızla çıksan elaleme ne dicen. Ayıplarlar. Burdan sonuç olarak benim ne kadar bunalım bir hayatımın olduunu çıkarabiliriz :)[hline]Photoshop, Fireworks, Dreamweaver, Illustrator, kisaca 2D hersey.

Mail:mailto:[email protected]
Connector için msg atınız..
Sosyal ağlarda paylaş

Ya arkadaşlar kızları bir eğlence aracı olarak görmek süper ötesi bir yanlış onlarında bir duygusu bir haysiyeti var sen gidip ona buna laf manasinda atip eğlenirken hem ordakileri soğutursun hemde sonrasinde kendini üzersin...

Eğlence ve özgürlük bir başka bireyin eğlence ve özgürlüğünü kısıtlamadığı sürece iyi ve anlamlıdır...
Aksinde ise böyle saçma kızlara laf at yok eşya yerine koyan mana da laflaşmalarla biryere varılmayacağı kanaatindeyim...

Klasik müzik dinle.Yada yeni bir müzik aleti al ve tıngırdat kafana göre geç bir sessiz yere o da olmadı ozaman kendine göre bir ilgi alanı seç ve onda uğraş ver yoksa bir kıza manasız laf atıp eğlenilseydi sokaktaki bir sürü serseri eğlenceden kedere yer vermezdi...

Saygılarımla...[hline]†Tanrıdan önce karanlık vardı....†
Sosyal ağlarda paylaş

bir aralar moda vardı, her sevgilisinden ayrılan depresyona giriyordu, her yaramaz kişiye hiperaktif deniyordu.

İnsan psikolojisi bu kadar zayıf olsa şu ana kadar hepiniz intihar etmiş olurdunuz aslında..

Bugün "yaw şu kız niye benle konuşmuyor, ya onla konuşmak istiyorum ühühü" dersiniz, ertesi gün, "ya bana ne kız benle konuşmassa konuşmasın, bak önünde kız olan bir sürü insan var, elbet ben de bir kız bulurum" dersiniz.

Bugün "ya çocuklar harıl harıl çalıştı odtüye hacettepeye girdi ben niye giremedim ühühü ne halt yiycem" dersiniz, ertesi gün, "iyi ki onlar gibi dersanelerin gazına gelip de hergün össye çalıştığım yılın toplamı kadar çalışmak zorunda kalmadım, zaten resim çizmek gitar çalmak kat kat zevkli ve rahatlıcı işler" dersiniz.

Yani sonuçta salla herşeyi.
Annen mi öldü? Baban mı öldü? Aileniz iflas mı etti? Eee o zaman sana ne başkalarından yaşa kendi hayatını..[hline]Sam, 09 Nisan 2002 02:40 tarihinde demiş ki:
"SATILIK MINIGUN ARANIYOR. AZ KULLANILMIŞI OLMALIDIR. YANINDA BİR OTOPARKI HURDA EDECEK KADAR MERMİSİ BULUNMASI TERCİH SEBEBİDİR."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...