Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yeni sürüm...

Afterdeep

Öne çıkan mesajlar

güzel şeyler ekleniyor yeni sürümle. bütün release notlarını okudum demin. en güzelide RvR alanında lvl 35 olan birinin lvl 50 ye sarı gözükecek olması :)
lvl 50 ler lvl 35'e kadar olan tüm charları RvR de sarı olarak görecekmiş :)
yeni battlegroundda güzel oldu çok.(lvl 16-19)[hline]Sungur the Scout
Albion Kay Server
Sosyal ağlarda paylaş

zaten oda lvl 35 üstü dememişki lvl 35 ler bg ye girsin demiş
ayrıca lvl 35 altı olanlarda emaine fln gidebilir
işte yeni patchdede 35 olanlar lvl 50 lere sarı gözükücek demiş adam[hline]Wiss Darksoul
lvl 48 ArmsGAY

[Bu mesaj Obscura tarafından 24 Şubat 2003 20:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar 35. levela 50 ye verdiginiz damage i vermek gibi bi olay hem mekanik hem de mantik olarak imkansiz. bu kadar kolay yapmayin yorumlari ya. sadece sari gozukecek yani attack etmeden once aman bu bana sari diye bi dusuncek insanlar o acidan. bunun da tek amaci kolay level yapabilmek için ra almak istiyen low lvl char lara yapilan lamerlikleri onlemektir. adam gri yesil dinlemio rvr de illa yapacak lamerliini. he bence o levellarda rvr deneyimini yasayan bi char 50 de cok daha deneyimli cok daha organize oynayabilir. bu da oynayan herkese keyif verir bence. acikcasi karsimdaki adamin newbie gibi davranmasi ve bi duzgun hareket yapmadan olmesinden cok zevk almam.
Sosyal ağlarda paylaş

Oncelikle Glatheros biraz bilgi vereyim sana, bircogu icin gereksiz ama sanırım sen bilmiyorsun. 3 tane BG var:
1. Level 20-24 - Thidranki
2. Level 25-29 - Walla buna HIC gitmedim adini unuttum :P
3. Level 30-35 - Caledonia
Yanin senin anlayacagın level 35 BG'si var. Hatta 30'ken gidersen 35'ler sana kırmızı.

Baggio:
Heralde yazıları okumadın Trun'un soylediginden once. Sana level 35, level 50'yi sarı gorecek demiyorlar, Level 50 - Level 35'i sari gorecek diyorlar. Level 35, Level 50'yi yine MOR gorecek. Dolayısıyla da SARI damage'i diye bisey yok level 35'e level 50 icin. Senin mantıgınla herkes 35 yapsın, nasıl olsa 50'ye sarı damage'ı verebiliyolar(!).

Trun'un da acıkladıgı gibi YESIL veya GRI goren direk ona dalıyo ve level 35'ten sonra BG olmadıgı icin de level 36 ve ustu RP almak icin MUTLAKA bir realm'a veya kendi frontier'ına gitmek zorunda. Adamların yiyecegi damage da aynı, verecegi damage da. Olay ilk onların olmesini bir olcude engellemek. Sanırım yeterince acık oldu.[hline]Odion - Level 50 Wizard
Yored - Level 50 Cleric
Brelenor - Level 50 Infiltrator
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Baggio, 25 Şubat 2003 09:59 tarihinde demiş ki:
Gittim okudum simdi, con haric hicbisey degismiyomus, dmg vs.[hline]Gesp (a.k.a Baggio)
Level 50 Eldritch of Soul Reavers
Email: [email protected]

Bu yazimin uzerine hala bana ayni seyleri aciklamaya calisip bilgili takilman bisey ifade etmiyor acikcasi bana, Glath'a da ayni seyi yapmissin, yorumsuz.[hline]Gesp (a.k.a Baggio)
Level 50 Eldritch of Soul Reavers
Email: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

Trun'un da acıkladıgı gibi YESIL veya GRI goren direk ona dalıyo ve level 35'ten sonra BG olmadıgı icin de level 36 ve ustu RP almak icin MUTLAKA bir realm'a veya kendi frontier'ına gitmek zorunda. Adamların yiyecegi damage da aynı, verecegi damage da. Olay ilk onların olmesini bir olcude engellemek. Sanırım yeterince acık oldu.

lol yeşile griye dalınır mı?önce high lvl ları olduruceksin. yeşil in grinin yaptıı dmg dan nolur?hem gri öldürmek ayıp. yapmayın böyle şeyler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...