Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hasselbaink

Diablo

Öne çıkan mesajlar

lol riquelme'yi fatih terim istememiş diye bişi yok be, olmadı anlaşamadılar heralde, zaten kesin geliyor diye birşeyde denmedi

hürriyet, milliyet, sabah gibi gazeteler haber olsun diye veriyorlardı yok şu olmuş yok şukadar paraya anlaşmışlar vs. vs., hepsi baloooon

neyse inşallah hasselbaink gelirde bir forvetimiz olur adam gibi formda[hline]Volfied, 24 June 2003 21:17 tarihinde demiş ki:
kizin hirkasindan tuttum
zipladim kafa kodum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 23 August 2003 22:47 tarihinde demiş ki:

mcmanaman falan lafları da geçiyo, onu da inşallah almazlar. iğrenç bir herif.
[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza

Sen mcmanaman'ı liverpooldayken izlemedin herhalde...Bir aralar (geçmişte)beckhamı sağ kanattan ortaya aldırtmıştı[hline]Every girl that I f*cked tried to make me satisfied.
Sosyal ağlarda paylaş

yahu bu adamların şuanki formları daha önemli eğer bu tip bi konu tartışılıcaksa

mcmanaman madrid'de şans bulamıyor, formuda oldukça düşmüş, oynayamıyor, 3 sene önce oynadığı futbolun kime bi yararı varki şimdi ?[hline]Volfied, 24 June 2003 21:17 tarihinde demiş ki:
kizin hirkasindan tuttum
zipladim kafa kodum

[Bu mesaj Mephisto_ tarafından 24 August 2003 01:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

3ü birden gelsin? nası ya?yabancı kontenjanı denen bi olay var farkındaysan.
en fazla 1i gelir ki ondan da çok ümitli değilim
ama 3ü de klüplerinden gsye gelmese de ayrılma ihtimalleri yüksek
çünkü riquelme yabancı kontenjanına takılıyo.
mcmanaman zaten kulübede kök saldı.
hasselbaink de cresponun gelişiyle öyle olur muhtemelen.[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Sosyal ağlarda paylaş

5'e kadar öyle ama 4-3... vs. inmicek

yani yeni uygulama yok şuan için, 2 sezon içinde 5 yabancı oyuncu kontejyanı kalıcak

bu arada bu yazılılardan hiçbirinin gelmeme ihtimali çok daha yüksek en az 1'inin bile gelme ihtimalinden, sonra hayal kırıklığı yaşamasın kimse

gerçi 1 forvet gelicek gibi gözüküyor çünkü hakan şükür parmağını kırmış vede sezon arasında ameliyat olana kadar iğneyle oynayacakmış, bu durumda gelebilir 1 tane forvet[hline]Volfied, 24 June 2003 21:17 tarihinde demiş ki:
kizin hirkasindan tuttum
zipladim kafa kodum
Sosyal ağlarda paylaş

gs'de hasselbaink soku..

chealse'den yıllık 2.5 milyon euro alan hasselbainkten gelen açıklama sarı kırmızılı camiayı şok etti
"başka bi takıma gidersem bundan daha yüksek bi ücret alırım gs'den de daha yüksek ücret talep ederim"

bu açıklama sonucunda hasselbaink'in barcelona'ya daha yakın olduğu açıklandı..

hayırlı olsun gslilere..[hline]        Wannodo sakka jitio hatto winning elevongo
Sosyal ağlarda paylaş

hasselbaink chelsea'den yıllık 3 milyon euro alıyor doğrusu o işin vede merak ettim kaynağı nedir haberin ?

yanlış anlaşılma olmasın anlaşıldı veya oha nasıl bize gelmez falan anlamında yazmadın ama sadece haberin balon olma ihtimalinin çok yüksek olduğunu düşünüyorum

barcelona'nın ilgilendiğini birkaç yerde daha okudum ama barcelona ilgileniyorsa bu demektirki kluivert veya saviola'yı kenara alıcak, bu durumda ikisinden biri büyük ihtimal kiralık duruma geçicek, saviola falan olsa çok daha iyi olur ama hayal gibi

hasselbaink büyük ihtimal kalıcak takımında[hline]Volfied, 24 June 2003 21:17 tarihinde demiş ki:
kizin hirkasindan tuttum
zipladim kafa kodum
Sosyal ağlarda paylaş

yanlış biliyorsun trikep...

99milyon$'ın bir kısmı stad, bir kısmı transfer ve bir kısmı ödemeler için ayrılmıştır

bu kadar ilgilenen arasında bilmeden yazı yazmak kötü durumlara sokabilir insanı, yazı yazmadan araştırın biraz[hline]Volfied, 24 June 2003 21:17 tarihinde demiş ki:
kizin hirkasindan tuttum
zipladim kafa kodum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 24 August 2003 18:02 tarihinde demiş ki:
5'e kadar öyle ama 4-3... vs. inmicek

yani yeni uygulama yok şuan için, 2 sezon içinde 5 yabancı oyuncu kontejyanı kalıcak

bu arada bu yazılılardan hiçbirinin gelmeme ihtimali çok daha yüksek en az 1'inin bile gelme ihtimalinden, sonra hayal kırıklığı yaşamasın kimse

gerçi 1 forvet gelicek gibi gözüküyor çünkü hakan şükür parmağını kırmış vede sezon arasında ameliyat olana kadar iğneyle oynayacakmış, bu durumda gelebilir 1 tane forvet[hline]Volfied, 24 June 2003 21:17 tarihinde demiş ki:
kizin hirkasindan tuttum
zipladim kafa kodum

mephisto..
haber balon diil lig tv sabah spor'da izledim.. izlemiştim yani mesajı attığımda.. öyle yani..[hline]        Wannodo sakka jitio hatto winning elevongo
Sosyal ağlarda paylaş

hayır balon olan kısmı parada anlaşılmama kısmı

parada galatasaray cimrilik yapmadı bu konuda ve imkanını zorladı ama hasselbaink'in gösterdiği beklenmedik şekilde iyi olan performansı sonrasında chelsea bırakmama kararı aldı, aynı şekilde hasselbaink'te kalmak istiyordu zaten

2 golü var premier ligde[hline]Volfied, 24 June 2003 21:17 tarihinde demiş ki:
kizin hirkasindan tuttum
zipladim kafa kodum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...