Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hasselbaink

Diablo

Öne çıkan mesajlar

heryerde solediler hassel abimiz csk maçından sora geliyomuş 3m dolara anlaşılmış.gazetede gordum inanmadım ama tvlerde falanda soleyince herhalde dogru dedim.
ama mcmanaman gelcek falan yazıodu herhalde palavra o[hline]Head, 03 August 2003 18:00 tarihinde demiş ki:
babs mutluluga giden bir gateye ne dersin
Elenaor-Wizard of the Hun

Sosyal ağlarda paylaş

hasselbaink biraz hakan sukur tipinde forvet.bence gs a daha cok son vuruslarda etkili-top teknigi yuksek forvet gerek.
manaman gelirse manyak olur adam real de kendini harcadı.super sag acık.hasan şaşın da formu yukseldi.kanatların hucum gucu cok artar. iste o zaman hasselbaink transferi cok faydalı olur. hakanla gol rekorunu kırabilirler.insallah gelirler de ortegayı yeterince izleyemedik onları izleriz barii..[hline]Est solarus oth mithas
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mans, 23 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
Son liverpool maçında takımını kurtardı.O adam dünyanın en iyi takımlarından birinde oynarken Gs'ye veya türkiye'ye gelmez.Gs'nin parası yetmez zaten.Boşuna havaya girmeyin.

chealseye abramoviç gedikten sonran takımın her yerine transfer (75 M paund harcadı) yaptı. hasselbaink yedek kalmak istemediği için gelirim ama şamp. liginde oynayacak bi takıma gelmek isterim demiş.
Not: Valla 2 hafta once gazetelerden birinde öyle yazıyodu.Ben onların yalancısıyım.
Sosyal ağlarda paylaş

bize de ronaldo gelicekti daum beğenmemiş
kaleye roberto carlos'u koyucakmışız yalnız orada daha iyiymiş o[hline]Infernal_Reborn, kendisine tapan fanlarından hergün yaklaşık 300 tane "you rule" mesajı alarak paticiğin en karizmatik kişiliği seçilmiştir.
Recall06, 23 August 2003 07:07 tarihinde demiş ki:
infernal abi you rule abi senin üstüne kimse tanımam abi sana taparım abi zaten çok da sazanım abi mazur gör abi atladım direk abi küçük emrah tripleri abi
Sosyal ağlarda paylaş

nası yani anlamadım[hline]Infernal_Reborn, kendisine tapan fanlarından hergün yaklaşık 300 tane "you rule" mesajı alarak paticiğin en karizmatik kişiliği seçilmiştir.
infernal abi you rule abi senin üstüne kimse tanımam abi sana taparım abi zaten çok da sazanım abi mazur gör abi atladım direk abi küçük emrah tripleri abi

[Bu mesaj Infernal_Reborn tarafından 23 August 2003 16:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Dürüst: "Hasselbaink ile ilgileniyoruz"

Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı ve Basın Sözcüsü Ali Dürüst, transfer çalışmalarıyla ilgili, "İlgilendiğimiz Hasselbaink önce kulübüyle sorununu çözmeli, bizim görüşmelerimiz menajerler düzeyinde" dedi.

Hasselbaink'ın halen Chelsea Kulübü ile sözleşmesinin sürdüğünü belirten Dürüst, "Onlar kendi arasındaki anlaşmayı yapmadan biz devreye girmeyeceğiz. Biz şu anda beklemedeyiz. Bu olay transferin son günlerine kadar sürebilir" diye konuştu.

Ali Dürüst, Hollandalı futbolcunun menajerlere Galatasaray'a gelebileceği mesajını verdiğini de kaydetti. Dürüst, transferi konuşulan McManaman ve Elber ile hiçbir ilgilerinin bulunmadığını sözlerine ekledi.[hline]Bu göğüslerse Huda'nın ebedi serhaddi,
"O benim sun'-i bediim,onu çiğnetme" dedi.
Asım'ın nesli diyordum ya,nesilmiş gerçek.
Çiğnetmedi namusunu işte çiğnetmeyecek!
Sosyal ağlarda paylaş

abi direk c/p yapmışın
hangi siteden :)[hline]Infernal_Reborn, kendisine tapan fanlarından hergün yaklaşık 300 tane "you rule" mesajı alarak paticiğin en karizmatik kişiliği seçilmiştir.
Sosyal ağlarda paylaş

Galatasaray'ın Unoffical Sitesi
hadi bunu da vereyim;
Galatasaray'ın Offical Sitesi
[hline]Bu göğüslerse Huda'nın ebedi serhaddi,
"O benim sun'-i bediim,onu çiğnetme" dedi.
Asım'ın nesli diyordum ya,nesilmiş gerçek.
Çiğnetmedi namusunu işte çiğnetmeyecek!

[Bu mesaj regulus tarafından 23 August 2003 16:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya riquelme'yi kaç kere bütün maç izleyen var burada? adam büyük bi yıldız diil, büyük bi yıldız adayıydı yalan oldu.

iyi olsa oynatırlardı herhalde devamlı. ben 3-5 maçını izledim barcelona'da iken, ve adam 1 süper pas atıyorsa 4-5 tane de top kaptırıyor. ayrıca fatih terim haklı defansif yönü hiç yok, gerçekten sıfır yani.

mcmanaman falan lafları da geçiyo, onu da inşallah almazlar. iğrenç bir herif.
hassel-KENK geliyosa ama güzel sevinirim[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...