Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Chronicles of Narnia/ Narnia günlükleri

progamer

Öne çıkan mesajlar

Yedi, kitaplık bir seriden uyarlanıo film. Filmin adıyla serinin ikinici kitabının adı aynı. Kitabın yazarı ise Tolkieni Lotr'yi yazmaya teşvik eden insan C.S Lewis.

Konu: İkinci dünya savaşının başlamasıyla Peter susan edmund ve lucy adlı 4 çocuk londradan taşrada malıknesi olan professor kirke nin yanına gönderilir. Çocuklar malikanede bir dolap bulurlar. Dolabı açtıklarındaysa karşılarına büyülü bir kapı çıkar. Bu kapı sayeseinde Narnia dünyasına giderler. Onlara bir görev verilir. Hayvanların konuştuğu bu dünyanın yaratıcısı ve kralı olan aslanı bumak ve kötü bir büyüyle dünyayı kışa mahkum eden cadıyı yenmekVe belkide ölümsüz bir yaşam ve unutuylmaz isimlere sahip olma şansı.

Filmin fragmanını dün fantastik 4 lüden önce verdiler. Harbi güzeldi. Büyük savaşlar falan var. Filmde sırf konuşan hayvanlar yok tabii. İnsanlar centaurlar ve daha bir sürü yarartık var...[signature][hline]I sense much beer in you! Beer leeds to intoxication! Intoxication leeds to hang over! Hang over leeds to suffering!!
Sosyal ağlarda paylaş

sadece coming soon mu diyordu yoksa , Summer 2005 , winter 2005 vb. gibi bi tarih belirtisi var mıydı ?[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
15 ocak türkiyede gibi bişi okudum ancak noel de giriyormuş gösterime. Pekbir beğendim trailerini.
www.narnia.com[signature][hline]"what is locked can be opened; what is hidden can be found; what is yours will be mine."

[Bu mesaj Dragonfire tarafından 20 Kasım 2005 17:04 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Dragonfire tarafından 20 Kasım 2005 17:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

evet bunu arıyordum bende çok makbul geçti ismini kaçırmıştım oh be süper olcak trailerı muhteşemdi :)[signature][hline][i]Yeni mmorpg sitemiz : www.sindarin.gen.tr
Bir şeker bir şekere gel beraber bire berber şeker meker salla demiş, diğer şeker katil olmuş.
[Bu mesaj bir Undead büyüsü tarafından 17 Temmuz 2004 00:50 tarihinde değiştirilmemiştir]

[i]
Sosyal ağlarda paylaş

evet[signature][hline]Gilean's Blog - Life with Gilean
Maedhros, 20 Haziran 2005 01:01 tarihinde demiş ki:
kocakarı mocakarı dene ondan sonra gel konus hehe
nasıl emiyo bi bilsen
cidden arkadaslar deneyin diyorum baskada bişi demiyorum yani...

Zegna, 30 Temmuz 2005 23:11 tarihinde demiş ki:HOLLALEY SEN KIMSIN LAN
Lopeth, 21 Eylül 2005 13:59 tarihinde demiş ki:
babamda beni ms paintle yaptı
Sosyal ağlarda paylaş

Kitabını okumayanlara tavsiye ederim. Baya heycanlı ve güzel bir kitap. Bize okulda okutmuşlardı.[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk - Türkiye'nin yürüyen, koşan, zıplayan en büyük ve kapsamlı Star Trek ansiklopedisi
KoÇ '04 | CMU '09 | c4A | ST:O | Star Trek TR | MSN: [email protected] | (^ve Stargate^)
Jean-Luc Picard: "..Let's make sure history never forgets.. the name.. Enterprise"
Sosyal ağlarda paylaş

Harika bir başyapıt
kitabı zaten süper.Ayrıca Tolkienin yakın arkadaşıdır kitabın yazarı lewis.
Kitabı yalın ve sade okunaklı daha çok ufak yaştakiler için görünsede içinde fantastik duygular taşıyanlar için bunun yaşının önemi olucağını sanmam.Filmde kitapta ki Aslan karakterinin de adının lion değil aslan olması ayrı bir hoş.içinde türk lokumu tarkan gibi kelimeler de geçiyor. .. =)
Ayrıyetten Filmini dört gözle bekliyoruz.fragmanı şahane .İzlerken Heroes oyununu hatırladım.Müthiş fantastik öğeler aynen filmde bulunuyor.Şu an dört gözle bu filmi bekliyorum diyebilirim.[signature][hline]Night Elf - Rogue lvl 52 ( Kulak )
tee eskiden uo oynarken nickim Azeroth du
Sosyal ağlarda paylaş

Gösterim Tarihi
13 Ocak 2006[signature][hline]Burakstlin Majere : "Hope is denial of reality"
Burakstlin of FrF (SWG) (Kısaca balık da derler ) , Elenasse of Alaturqua (EQ2) , Burakstlin of Alaturqua (WoW) , Burakstlin of Alaturqua TR (GW), Burakstlin of ? (EQ1). Burakstlin of Ebonlore (D&L)
Sosyal ağlarda paylaş

yine o filmlerden. en büyükleri 15 yaşından büyük olmayan dört veya beş bilmiyom kendilerinden kat kat güçlü yaratıklarla, büyücülerle,savaşçılarla ve daha bir siri şeyle savaşıp onları yeniyolar. ama fragmanındaki savaş sahnesi güzele benziyodu. sinemalarımıza geldiğinde gidecek daha iyi bi film yoksa gidebilirim. bi de parama kıyarsam
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...