Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türkiye Kupasını kim kazanır

tikkycemal

Öne çıkan mesajlar

fenerbahçe en son 20 sene önce almş herhalde o zaman biz çocuktuk :) :)

Tabiki GALATASARAY......[signature][hline]1-) Bir
2-) İki

Kalp İçin Feyk açan masum pati log off olmayı unutunca :)
mamut_, 09 Kasım 2005 19:19 tarihinde demiş ki:
askımm nbr
_mamut_, 09 Kasım 2005 19:19 tarihinde demiş ki:
iyiyim cnm benim
Sosyal ağlarda paylaş

yahu eskiden cumhurbaşkanlığı başbakanlık tsyd kupaları düzenlenirdi 3 büyükler arasında falan oynarlardı hem hazırlık amacı taşırdı hemde güzel maçlar izlerdik.bi sene 97 idi galba toşak vardı bjkde cimbomla türkiye kupası finali oynamıştık çift eleme usülü penaltılarla kazanmıştık çok zewkliydi.haginin penaltısını çıkarmıştı fewzi.ondan sonra başka top çıkaramadı hatta :P o sene bide cimbomla cumhurbaşkanlığı maçı oynamıştık onu da almıştık.şimdi nie yok o kupalar? bilen warmı nie kaldırıldı? ingilterede bile comminity shield miydi neydi öle bi kupa war sezon başında oynanıo.bizde hiç olmazsa atatürk kupasını tekrardan yapalım[signature][hline]önce halk,sonra taht...
Sosyal ağlarda paylaş

Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık kupaları maçları takımların yeterince ilgi ve ciddiyet göstermemesinden dolayı iptal edilmişti.

İstanbul TSYD kupası ise son yapıldığı sene John Benjamin Toschak'ın gereksiz bulduğunu açıklaması ve Beşiktaş'ın katılmasını istememesi yüzünden iptal edilmişti. (Hoş BJK çekilmişti ilk ama FB ve GS'nin de işine gelmişti TSYD'ye katılmamak)

Atatürk kupası ise bir kereye mahsus olmak üzere Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık kupasının galipleri arasında yapılmıştı yanılmıyorsam. E o iki kupa da kalkınca Atatürk Kupası'da otomatik olarak kaldırılmıştı.[signature][hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

Fener alamayacak ya adamlara çok ters geliyor bu kupa.
Beşiktaştan alamazsa bir anadolu takımı alsın ki para getirsin[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Şimdi ne yapsam nafile!...
Ve Kim demiş "can eskimez" diye
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

bide karma maçlar oluyordu 2 kere mi ne bi kupa için yapmışlardı

2 takım birleşiyordu.
Beşiktaşla fenerbahçe mi ne birleşip galatasaray zeytinburnuya karşımı ne oynamışlardı.[signature][hline]Eskiden yeterdim kendime
Artardım bile
Şimdi ne yapsam nafile!...
Ve Kim demiş "can eskimez" diye
Bu can tedirgin bu tende
Can da eskimiş
ben de

/Bedri Rahmi Eyüboğlu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gigabyte, 05 Ocak 2006 20:50 tarihinde demiş ki:
said:
Sie, 03 Ocak 2006 20:48 tarihinde demiş ki:
Lig kupasidnan kac tane var?

sen ömrün boyunca 1 tane türkiye kupası gördünmü ki konuşuyorsun

Gorunuse gore senin omrunun sonuna kadar gordugunden fazlasini gorcem heh.[signature][hline]Sex is like playing Bridge, if u don't have a good partner you'd better have a good Hand
Woody Allen
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...