Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Jeday olmak

Nostromos

Öne çıkan mesajlar

"herkes jedi olabilecek, ama sadece bir avuc dolsuu jedi olacka" nasil yani?
---------------------------------------------------------
"herkesin bir şekilde bir fs slotu olacak ve jedi karakter yaratabilecek fakat jedi kalmayı başarabilenler çok az olacak çünkü jedilar için death limit olacak bir-iki ölümden sonra o accountun fs slotu bir daha açılmamak üzere kapanacak" anlamına geliyor olabilir. , ama kesin mi değil mi bilmiyorum tabiiki :)[hline]PUMA the Flying Kefal!!!(given by BabacumMostors)

Mutlaka sonuna kadar okuyun ve kopun bana dua edeceksiniz...

Sosyal ağlarda paylaş

Herkese İyi akşamlar,
Yanılıyorsunuz :)
Ceday olmak için önce master çiftçi olmanız lazım, sonra, oyunda 1,5 yıl gibi bir süreyi tamamladığınızda ak sakallı kahverengi cübbeli birisi gelip size tüm gerçekleri açıklayacak.
sabredin azıcık.
Daha ne kadar oldu ki oyun başlayalı değil mi ama...

Hangi galakside oynuyorsanız oynayın ölümsüz kalın, nede olsa benim gibi bir liche değilsiniz :)[hline].:. RES TANTUM VALET QUANTUM VENDI POTEST.:.

"Birşeyin değeri ancak başka kimselerin ona vereceği bedel kadardır"

Sosyal ağlarda paylaş

yaninda basket topu kafali bi droid olmasina dikkat edin gelen habercinin...

ana noktayi olusturan elementin para icin yapilan bi eglence sisteminde bu kadar erken ve kolay acikliga kavusturalacigini sanmiorm nedense..yada yaniliorm bilemem...
ay ham hum...ben dikerim sadece eheh[hline]*curiosity res-kills*
...mono
Sosyal ağlarda paylaş

FS slotunda yarattiginiz karakter hardcore bi karakter ve birkac kere olme hakkina sahip sadece (sanildigi gibi 1 degil, latency'den olusan sorunlar nedeniyle "birkac kere" olarak aciklanmis) fakat birkac kere olup perma-death'e maruz kalan jedi'iniz yerine yeni bir tane acabiliyorsunuz FSCS acildi mi bir kere hep sizinle kaliyor. Jedi Master unvanina erisen bir karakter oldukten sonra da "blue-glowie" (bkz: episode VI son sahneler, anakin obi-wan ve yoda mavi maci ucarak gelir luke'a) oluyorsunuz ve yeni acilan padawan karakterleri train edebiliyorsunuz. sonuc olarak padawan oolduktan sonra bskiller icin bir de jedi trainer arama safhası oluyor...[hline]you don't like my shit. so sue me.
Sosyal ağlarda paylaş

bence rank sistemiyle yürüyecek bu iş mesela rebel olup çok sayıda imperial player yada npc kesen biri bi gun herhangi bi merchanttan alışverişe gittiğinde merchant ona item vermek yerine bi quest önericek yada bu adam bu belirli rank e ulaştıktan sonra garip bir npc karşılaşması filan olucak bi jedi koşa koşa gelicek peşinde bi ton adam "yardım et bana" bilmemne diyebilir aktif zamanlı quest hesabı ama böyle bir ranklama olursa herkes jedi olabilir dolayısı ile bu ranklamaya ilk ulaşan bilmem kaç kişi olabilir benim tahminim böyle npc işleri yaparak olmaz bu iş .çok absurd bi rakam olur bu rank mesela yada cok abuk bir solo olayı
bi raidi tek başınıza yapmak mesela
daocda şöyle bi olay vardı darkness falls diye bir dungeon var bu dungeonı ele geçirmek için bulunduğunuz realmin en çok kale sayısına sahip olması gerekiyor
dışardan bakınca içinde birkaç güçlü yaratık ve dropun olduğu bi yer fakat içinde 3 tane prince var bunlar bir nevi boss bunları öldürüp birde içerdiki abartı yaratık legionu öldürürseniz(ki bu dungeonun herhangi bi yerine teleport edior sizi dolayısıyla dungeondaki sizin kestiğiniz yaratıkların çoğu sizi soloda alıcağı için kayıp büyük oluyor dungeon devasa)buda bi 100 kişi adam filan demek raht rahat kesmek için dungeonun özel tünellerinde bir yaratık pop oluyor bu yaratık oyunun en güçlü yaratığı tanklara 3000dmg koyuyor ve tankların max max bufflı 2000k hpsi oluyor ama buffsız bir tank 1500-1600 hp ye sahip casterlar ise 700-900 ve bu yaratık bazı tünellerde invul daha oyunda bunu kesen olmadı belki bu kadar abartı bir yaratık olmaz ama daha güçsüz fakat 1 kişi almak çok zor olan bir yaratığı kesmek filan gereke bilir ve bu varyasyonların hepsi olabilir birini yapınca oyunda bu yolu izleyerek jedi olunma seçeneği kapanır filan yani kısaca herkesin söylediği doğru olabilir ama sadece 1 kişi için[hline]karga theurgist of the theurgists
Hatun ooc Cleric
Rojon minstrel for all

[Bu mesaj Glatheros tarafından 25 August 2003 15:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Herkes padawan,knight veya master olabilir ancak öyle bir sistem var zilyon kadar jedi olmasını önlüyor.Mesela herhangi bir force u kullandığınızda tüm playerlara karşı TEF alırsınız,herkes dalabilir eğer şehirdeyseniz(ki özellikle faction oyuncuları karşı factiondan bu adam diyip dalarlar :) ).Ve master olmadan ölürseniz char siliniyor.Master olarak 3 kez ölme hakkınız var e ölünce de "blue glowie" oluyorsunuz.[hline]Eaglef Ifock of Eclipse,Dark Legion
Web: www.darklegion.gen.tr
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lynx, 26 August 2003 15:43 tarihinde demiş ki:
Yalnız bana seçmece olacak gibi geliyor, (kendileri demişti isim kontrolu falan diye) herhalde RP yapmayan ve adı DR-JeDi-WaNaBE olan bir adam Jedi olamaz.

Bu yanlış işte..Olay RP ile ilgili değil.Şöyle diyeyim,adını öyle koymuş biri genellikle sabır erdeminden yoksun 12 yaşında bir tip olacağından(no offense "genellikle" diyorum),zaten otomatik şekilde ayıklanacaktır.[hline]Eaglef Ifock of Eclipse,Dark Legion
Web: www.darklegion.gen.tr
Sosyal ağlarda paylaş

Yok benim onu söylememin nedeni hani denmiş ya, şu kadar quest yaparım,sonra size söylerim sizde aynı yoldan yaparsınız jedi olursunuz.Aynı olay yani o 12 yaşındaki çocuk olsun olmasın yolu bildikten sonra yapar olur jedi.Ha sonra cantina da lightsaber açıp hakkı rahmetine de kavuşur ayrı olay.Ama bana, hadi şuraya random npc koyalım bide görev serisi, yapabilen jedi olsun mantığı ters geliyor.Zaten öyle birşey olması demek herkesin jedi olmasıdır.

RP olayına gelince artık orası aklımda öyle kalmış, nerde okudum hatırlamıyorum, ama yine bana göre ''Did u see Sergen?Besiktaş man!!'' muhabbeti yapan adamın da jedi olması ters(Not oyunda title a RP konulabiliyor bilmem anlatabildim mi :) hani belki bi tiyodur bizim için :-P)

[Bu mesaj Lynx tarafından 27 August 2003 15:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...