Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ultima X: Odyssey - UO 2'nin ayak sesleri

Dagger

Öne çıkan mesajlar

uo2 projesi iptal edildi ve bir daha yapılmayacağını biliyoruz..
ultima x'de zaten uzun zamandan beri vardı, yeni birşey gibi göstermek... bilemiyorum..[hline]Legbra ::.. The interpreter øf gøds. Only he can translate peøples prayers and transmit them tø the invisible pøwers.
Dopis (ICQ#152584), 22.08.2003 00:09 : bios nasi reinstall edilir?
Sosyal ağlarda paylaş

uo 2 niye iptal edildi ki bence artık olması gereken bi şey aos bile wow,swg,lotr gibi oyunlarla bile başa çıkamaz[hline] Yaşayamadığınızı Yaşayın
www.darkplanes.net
Çok Yakında Geliyor
--------------------------------
The sky's gonna open
People gonna pray and sing
I can't feel a thing
I can't feel
Sosyal ağlarda paylaş

yani bende gelecek baabinda firmalarla dogru orantili bi mucadele goruorum..

elect. arts dan uo gelse
msofttan everquest 2 gelse
lucas swg gelse..

yani wow un blizzardi yada firmasi belli olmayan anarchy online i cok uzun vadeli "yatirim" lar gibi gozukmuyor gbi bana...
ha simdi diyeceksiniz lucas diger iki firma kadar buyuk degil o nasi ayni listede olabilir

eh starwars oyle birseyki diger ikisinde olmayan bir kült lüge sahip..o nedenle zor gibime geliyor sallanmasi

eh paraya endeksli bi oyun sektorunde oldugu icin digerlerine cok sirt vermemek, ama wow hastasi iseniz girmeden de bakmak imkansiz gibi geliyor..

e yani bana kalsa en iyi onlineo yun bilardo pisti okey...ama iste adamda sirket var para var teknoloji var (eq2 nin grafik motoru nedir bilmiorm ama gorduum kadari ile en iyilerinden olucak gibi..)

en cok zevk nede aliosaniz bence onu oynayin walla..

ps. msoftun everquesti de sony online in parmaginda mi emin deilim atmiim die yazmadim onu..[hline]*curiosity res-kills*
...mono
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...