Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Filmlerden Unutulmaz Anlar (spoiler olabilir, doğal olarak)

ghaldszar

Öne çıkan mesajlar

Fahrenheit 9/11 - Micheal Moore

birsürü var ama benim yazacaklarım

-11 eylül saldırıları sırasında Bush'un ilkokulda çocuklara masal anlatmayı sürdürmesi
-Bush'un Irak'a savaş açtığını canlı bildirmeden önceki yayın hazırlığındaki yüz mimikleri
-Britney Spears'in sakızlı (!) röportajı[signature][hline]Remember Sammy Jankis ..
Sosyal ağlarda paylaş

Pulp Fiction

- Whose chopper is this ?
- It's Zed's.
- Who is Zed ?
- Zed is dead baby, Zed is dead..

Piyanist

Teyzenin elinden yemek dolu tencereyi kapmaya çalışan adamın teyze ile boğuşurken tencereyi yere düşürmesi ve dökülen yemeği yerden yemeye çalışması, bu sırada teyzenin ağlayan suratı ile yerden yemeklerini geri almaya çalışması..

Bu sahne benim daha fazla dayanamayıp filmi kapatmama sebep olan bir sahnedir, o kadar allak bullak olmuştum ki bütün insanlığa lanet okumuştum, hala da devamını izlemedim filmin, yüreğim kaldırmıyor..

Hair

Filmin girişinde söylenen Aquarius..

Filmin sonunda Berger'ın Claude yerine uçakla savaşa gitmesi, Claude'un son anda uçağın peşinden koşarak "Berger" diye bağırması ve ondan sonra "Let the Sunshine"ın söylendiği sahnede gençlerin savaşın bitmesi ile birlikte Beyaz Saray kapısına koşması..

Kısacası filmin tamamı unutulmaz..[signature][hline]be exceptional!
Sosyal ağlarda paylaş

Buffalo 66'da (sinefillere şiddetle tavsiye olunur) esas oğlan ve şişko arasındaki tuvalette geçen diyalog...

In the mouth of madnessin finali..

Taxi Driver'da De Niro'nun ayna karşısındaki monologu "Are you talking to me???"

Shiningde Jack abimizin kapı arasından fırlayan nur yüzü..

Lock&Stock and two Smoking barrels'daki bonus zencinin üstün ikna kabiliyetini konuşturduğu bölüm.. (yaşamak için çok çaba göstermen lazım)

American History X : Nortonun polisler geldiğinde dönüp kardeşine bakışı..[signature][hline]"Suicide is just healthy self-criticism."
Sosyal ağlarda paylaş

[i]Saving Private Ryan

alman askerin Yahudi olanın kalbine yavaş yavaş bıçağı sapladığı an !
aklıma geldikçe tüylerim diken diken oluyo[signature][hline] the unnamable is the eternally real Names is the origin of all particular
things. Free from desire,you realise the mystery..Caught in desireyou see
only manifestations...This source is called Darkness...

paranoya yapmayın !
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Leprachun, 25 Ağustos 2004 12:34 tarihinde demiş ki:

bıyrın bakın dyo dyo

muhteşem resim,muhteşem film..
samara'da ne şirin bi kızdı ya nası masum..[signature][hline]sert kal,taviz verme!

[Bu mesaj uncla tarafından 25 Eylül 2004 23:08 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj uncla tarafından 25 Eylül 2004 23:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Saving Private Ryan
Omaha Sahili Çıkartması sırasında askerin birinin miğferine bir mermi isabet etmesi, adamın miğferi çıkartıp şansa bak gibilerden bir şey demesi. O sırada 2. merminin miğfersiz kafaya isabet etmesi.[signature][hline]Let's sing the Bards song
Sosyal ağlarda paylaş

Filmin adına gerek bile yok :D

-4 as!
-5 as!!
-Ben hile yemem.
-O zaman limon ye...

Zuhaamuahau...[signature][hline]Magic.Yes,I know you think you know what it is,and how it works.You don't.You are an ignored fool,just like all the others.

Khelben 'Blackstaff' Arunsun

[Bu mesaj Dragonutopia tarafından 05 Ekim 2004 17:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
3 arkadaş zorla(başka film olmadıgı için) birlikte gittiğimiz jeniffer lopez'in uyduruk filmi "yeter" de bıçaklama sahnesinde bir arkadaşı korkutmaya karar verdik. benim yanımda x işimli şahıs onun yanında ise y isimli şahır. ben x ile anlaşıp y'yi korkutacagız. x'e söylüyorum bacağını dürt. sinemada bizden başka bide 2 yabancı(turist) var. tam bıçaklama sahnesinde x, y'yi dürtükledi.. y ayağı kalktı sinema perdesinde görüntüsü çıktı ve çığlığı bastı.. :)
gayet komik bir anımdı..[signature][hline]===> orc_lord <===
orc_lord in melancholy (day 33)
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
Pati Pet
PLAYINGARENA
*Başta kuşu,tavşanı ve balıkları öldüğü için yas tutar*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...