Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Filmlerden Unutulmaz Anlar (spoiler olabilir, doğal olarak)

ghaldszar

Öne çıkan mesajlar

Saw Serileri

Final sahneleri bambaşkaydı.Özellikle Saw 1 in final sahnesinde adamın yerden kalkması ve arkada çalan müzik efsaneydi.

Scream

Yine final sahnesinde katilin 2 kişi çıkması.

V for Vendetta

Fikirlere kurşun işlemez dediği aksiyon sahnesi.Sonunda polis kıza o kimdi diye sorduğunda o sevgilimdi,kardeşimdi,annemdi,babamdı,bendim,sendin, o herkesti dediği replik.Aslında bütün replikleri çok iyiydi.

Wanted

Finalindeki kurşunun çember oluşturan herkesi vurması ve arabalı kovalama sahnesinde arabanın havada dönerek öteki arabanın tam tepesine çıkıp herifin adamı öldürmesi.

Shutter

Otelde adamın ruhdan kaçışı ve finalinde adamın omuzunda onu görüşü.

Matrix

Neonun Morpheus ile dövüşme sahnesi güzeldi.

Forrest Gump

Run Forrest Run ve çocuğu olduğunda doktora o da benim gibi gerizekalı olacak mı gibi bir sorusu gerçekten etkilemişti.

Lotr

İlk filmde Boromirin öldürülmesi gerçekten koymuştu bana:)

My little sunshine

Finalinde ailecek dansetmeleri görülmeye değerdi.

Mirrors

Adamın kızkardeşinin banyoda ağzının cart diye yırtılması bugüne kadar gördüğüm en baba sahnelerden biriydi.Sonra evde karısının oğlunun aynadaki yansımasıyla yüz yüze geldiği sahne.Finali de ayrı güzeldi zaten:)

No retreat,No surrender

Bruce lee nin ruhunun gelmesi ve çoçuğu çalıştırmasıyla elemanın Van Damme ile final dövüşü.

Blade 2

Discoda Reinhartın Blade e silah tutarken aynı anda Blade in de ona silahı doğrulttuğu sahnede Reinhartın epic fail durumuna düşmesi ve finaldeki Nomakla dövüş sahnesi.

Scary Movie 2

Filmin başındaki exorcist filmiyle dalga geçmesi ve hayaletli evde basketbol topuyla şov yapmaları süperdi.

Kutsal Damacana

Şafak Sezerin,kızın odasına ilk defa girerkenki yüz ifadesi ve o birkaç dakikalık sahne:)

Yeşil yol

Elektrikli sandalyeye gitmeden hemen önce Tom Hanksin,John Coffeye tanrının bir mucizesini öldürürsem sonra tanrı beni nasıl affeder tarzı birşey söylemesi bitirmişti beni.

Gladiator

Romada arenaya çıktığı sahnede özellikle arkadan çalan müzikle beraber yaptıkları dövüş süperdi.

Last Samurai

Finaldeki savaşta samurayların ölümüne makinalı tüfek e doğru koşmaları çok dramatikti.

Troy

Achilles ile Hectorun düellosu...

Ghost Busters

Kütüphanedeki ilk hayaletleriyle karşı karşıya kaldıklarındaki tepkileri çok güldürmüştü beni.

Aliens

Yemekhanede adamın elini masaya dayayarak bıçakla oarmaklarının arasında hızlıca gidip gelmesi güzel hareketti:)

The Exorcist

Küçük kızın merdivenlerden aşağı köprü kurmuş biçimde inmesi ve kafasının 360 derece dönmesi:)

Daha çok yazarımda şimdilik bunlar aklıma geldi...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...