Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vicdansiz

abc

Öne çıkan mesajlar

said:
elesso, 21 August 2003 17:01 tarihinde demiş ki:
abc yaran var biraz galba[hline]Eclipse:Eive Ikeste

Karsında senin AT-ST ye kafa atmis (novice brawler -stun), gozune parmak sokmus (blind) biri var. Bir kacda omuz attim yere yikmak icin ama saglam yere basiyormus kerata..
Sosyal ağlarda paylaş

dün theed'deki baskında 6-7 at-st vardı başta. teneke gardiyanlarından cesaret alarak babalar gibi dolanmaktaydı ve sağa sola cüretkar sloganlar ortalıkta aslan imparatorluk askerleri. hatta saldırı başlamasan hemen önce birkaç tane tenekeli delikanlı, arkalarına 2şerden 6 tane asker ve 2 tane de at-st alıp, covert durumda olan 3 kişilik grubumuzun yanına gelip "hadisenize! yiyo mu yiyo mu? zuhaha" şeklinde çevirebileceğim tahrik edici sözler bile ettiler.

ama ne oldu? rebelian kuvvetler geldikten kısa bir süre sonra ortalıktan at-st'ler temizlenince theed'in düşmesi birkaç dakikayı geçmedi.

tabi benim 384 ramli makinam savaş meydanını görünce çuvalladı ve 2 kere öldüm ve sonra da disconnect oldum ama sonuç olarak tekrar bağlanp zaferi paylaşmayı ihmal etmedim :)

die evil palpatine![hline]Her hakkı mahfuzdur. ©2003
Sosyal ağlarda paylaş

ya bi de ben bikac serverde oynadim, eclipsede rebeller hem daha sayi olarak diger serverlere gore fazla, hem de istekli. biri eskaza anchorhede girip impler surda dese 20 kisi kosuyor. starsider de impler daldilar sehre, anca nezaketen soyle bulunanlardan bi 5-6 si savasti. o da yetti gerci ama.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sufi, 25 August 2003 11:21 tarihinde demiş ki:
dün theed'deki baskında 6-7 at-st vardı başta. teneke gardiyanlarından cesaret alarak babalar gibi dolanmaktaydı ve sağa sola cüretkar sloganlar ortalıkta aslan imparatorluk askerleri. hatta saldırı başlamasan hemen önce birkaç tane tenekeli delikanlı, arkalarına 2şerden 6 tane asker ve 2 tane de at-st alıp, covert durumda olan 3 kişilik grubumuzun yanına gelip "hadisenize! yiyo mu yiyo mu? zuhaha" şeklinde çevirebileceğim tahrik edici sözler bile ettiler.

ama ne oldu? rebelian kuvvetler geldikten kısa bir süre sonra ortalıktan at-st'ler temizlenince theed'in düşmesi birkaç dakikayı geçmedi.

tabi benim 384 ramli makinam savaş meydanını görünce çuvalladı ve 2 kere öldüm ve sonra da disconnect oldum ama sonuç olarak tekrar bağlanp zaferi paylaşmayı ihmal etmedim :)

die evil palpatine![hline]Her hakkı mahfuzdur. ©2003

Anchorhead de Covert bug kullansak yanı şey sizede olurdu :).Ki zaten ilk gelen 30-40 rebeli öldürdük sonra adamlar theedden spawn olup bir daha saldırdılar iş mi bu?[hline]Eaglef Ifock of Eclipse,Dark Legion
Web: www.darklegion.gen.tr
Sosyal ağlarda paylaş

said:
unity100, 25 August 2003 12:42 tarihinde demiş ki:
ya bi de ben bikac serverde oynadim, eclipsede rebeller hem daha sayi olarak diger serverlere gore fazla, hem de istekli. biri eskaza anchorhede girip impler surda dese 20 kisi kosuyor.

ehe kettemoordaki imperialların cogu acaip korkak

herifin yanında AT ST var adam starporttaki 3-4 rebele saldırmaya gitmiyo ya yuh

at st kaybetmekten korkuyo adam :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Arnaviscaa, 25 August 2003 16:49 tarihinde demiş ki:
Anchorhead de ayni bugi cok fazla kullaniyorlar zaten ama clonecenter dan cikarken herbirinin basina bir TK master takiliyor bida saldiramiyorlar Bestine dogru kosmaya basliyorlar :))

ben hic gormedim oyle yahu ?[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...