Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vicdansiz

abc

Öne çıkan mesajlar

O Anchorhead in ortasina 2 tane AT-ST sokan o ezzik imperiali kiniyorum. Sith Lord bile boyle katliam yapmamistir...Ama ne oldu 2 tane ATST sini kaybetti gitti 19000 faction point salak adam..

[Bu mesaj abc tarafından 18 August 2003 20:56 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj abc tarafından 18 August 2003 20:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

vay serefsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiz.

hehehe uzme kendini dun gece bestine yi temizledik implerden cok gusel oldu ne kadar pet leri ve stormleri varsa hepsini yok ettik. hirs yapip anchora saldirdilar, oradada maymuna cevirdik. oh be suyundanda koy diesi geliyo insanin , hayatim da hic bu kadar eglendigimi hatirlamiyom. helke hele ki slain etmek ne keyifliymis bea.icime otuırmus anasini satiim dun hepsini kustum ahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

Evet dün gece güzeldi savaş T21 ile bir çok rebel kafası parçaladım :).Gerçi sayıca bizden fazlaydılar Anchorhead savaşında ama baya eğlendim :).

(Not:At-ST'sini süs olarak yanında dolaştıran imperiali savaştan kaçtığı için kınıyoruz,böyle korkaklar imperial olmaz olsun)[hline]Eaglef Ifock of Eclipse,Dark Legion
Web: www.darklegion.gen.tr
Sosyal ağlarda paylaş

said:
codmaster, 20 August 2003 13:20 tarihinde demiş ki:
Evet dün gece güzeldi savaş T21 ile bir çok rebel kafası parçaladım :).Gerçi sayıca bizden fazlaydılar Anchorhead savaşında ama baya eğlendim :).

(Not:At-ST'sini süs olarak yanında dolaştıran imperiali savaştan kaçtığı için kınıyoruz,böyle korkaklar imperial olmaz olsun)[hline]Eaglef Ifock of Eclipse,Dark Legion

PvP de T21 ile mind pool a verebildigin max dmg nedir?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
codmaster, 20 August 2003 14:35 tarihinde demiş ki:
500 falan
yani 2 atış=1 adam

Normalde npclere 3000 e kadar hasar verebiliyorum

[hline]Eaglef Ifock of Eclipse,Dark Legion

[Bu mesaj codmaster tarafından 20 August 2003 14:38 tarihinde değiştirilmiştir]

Riffleman i surrender ettigim zaman yoktu ki T21 falan. Pistoleer dan bir daha donmek cok patinaj olacak..
Senin T21 slice % kac oldu?

[Bu mesaj abc tarafından 20 August 2003 14:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...