Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şebnem ferah...

sabonis

Öne çıkan mesajlar

Parçalarını "acaba iyimidir" şeklinde düşünmeden direk indirdiğim, orjinal cd'sine para harcamayı kayıp olarak görmediğim bir elin parmaklarını geçmeyen sanatçılardan birtanesi.[hline]Semi-Dr. Quinthalus @ primum non nocere
ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]

(bkz: Quinthalus) (bkz: Qui)
Bazı hayvanlar eşittir ama bazıları daha eşittir /Animal Farm
Sosyal ağlarda paylaş

bazı şarkıları güzel ama genelde dinlemem.[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Ben Tommy giyiyoruuum sen ex-port giyiyosuuun benim tişörtüm senin tişörtünü döveeeeer
Gallant, the Macho 14 June 2003 01:20 tarihinde demiş ki:
Kadın dediğin istanbul gibi olmalı, fethi zor fatihi tek
Sosyal ağlarda paylaş

kasmadan her türlü ruh halinde dinlenebilir olması çok rahatlatıyor beni valla.
zaten iyi bir female vokal her zaman beni benden alır götürür. üstüne üstlük sözleri çok iyi ve de şarkılarım ritmlerini de çok beğeniyorum
tek kelimeyle süper :)

yukardaki bi yoruma katılıyorum: TR'de tek orjinal cd'sini aldığım sanatçı. Ve bunu kesinlikle para kaybı olarak görmüyorum tam tersi emeğe saygı olarak görüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Qui, 19 June 2003 13:39 tarihinde demiş ki:
Parçalarını "acaba iyimidir" şeklinde düşünmeden direk indirdiğim, orjinal cd'sine para harcamayı kayıp olarak görmediğim bir elin parmaklarını geçmeyen sanatçılardan birtanesi.

+1
bende deLi gibi seviom!!
Dün akşam burda(samsun) Fanta'nın düzenlediği konser vardı.
Koptum walla şarkıları dinlerken.. ;)
içmeden sarhoş oldum resmen..
sesim şuanda kısık.
Altında ona ait olduğna dair bir imza yada birşey olduğu an gözüm kapalı acımadan alırım.
daha başka bişe söylemeye gerek var mı sevdiğimi, dinlediğimi belirtmem için? :D[hline]k.o.c. - web site
..............................................................................

When a man lies he murders some part of the world
These are the pale deaths which men miscall their lives
All this I cannot bear to witness anymore
Cannot the kingdom of salvation take me home
...............................................................................
=-¤|¶¯`°²¤> §hëKÎLChøCùQ <¤²°`¯¤|¶-=
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
http://www.sebnem-ferah.8m.com
http://sebnemferah.4mg.com
http://www.seboistnet.com
http://www.ferahsebnem.cjb.net
yalnız bu son siteye girince farklı bir pencere halinde açılıyor.
pencereyi kapatçam diye yanlışlıkla explorer penceresini kapamayın. Sanırım bu flash ile yapılmış.[hline]Sam, 09 Nisan 2002 02:40 tarihinde demiş ki:
"SATILIK MINIGUN ARANIYOR. AZ KULLANILMIŞI OLMALIDIR. YANINDA BİR OTOPARKI HURDA EDECEK KADAR MERMİSİ BULUNMASI TERCİH SEBEBİDİR."
Sosyal ağlarda paylaş

albümlerinde, saç, giysi, klip, şarkılar hep aynı renk.
O yüzden
ilk albümü - siyah albüm
ikinci albümü - kırmızı albüm
üçüncü albümü - sarı albüm
son albümü - ikinci siyah albüm
bana göre.
son albümünde yeşil saç yeşil giysi felan giycek, anime gibi bişiler yapçak diye bekliyordum tutmadı. eheh.

üçüncü albümü en sevmediğim albüm.
ikinci albüm en sevdiğim albüm.
bugün, kalbim gibi şarkıları döne döne dinlerim.

gel ey seheri fazla sevmedim, tamam güzel şarkı da çok karışıyor birbirine benzer iki dil olunca.

Ya ben ne çok konuştum di mi? resimleri koydum gidiyim en iyisi..[hline]Sam, 09 Nisan 2002 02:40 tarihinde demiş ki:
"SATILIK MINIGUN ARANIYOR. AZ KULLANILMIŞI OLMALIDIR. YANINDA BİR OTOPARKI HURDA EDECEK KADAR MERMİSİ BULUNMASI TERCİH SEBEBİDİR."
Sosyal ağlarda paylaş

Ya gidin abi ya kız kendini metalci zannediyor böyle bi hareketler havalar falan uff... O da sıradan krolardan hani hande yenerin şarkıları varya "sen beni terkettin,ağa dolanacan, seni gebertecem intikamımı alacam beni terkettin allah belanı versin...." tarzında şarkı yapmış kız bide elektro gitar koymuş metalci olmayı hava zanneden kroları kekliyo bir güzel. Şarkının sözlerine bak yahu: "Sakın nefret ettiğimi düşünme, bende böyle duygular barındıramassın, içine girdiğin kaygan deliği bi haltmı sandın gibi vs vs....[hline]Nebula/Locus :: Tommy Parker

Nekadar sallarsan salla son damla düşer donuna.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Delanoresse, 24 August 2003 17:40 tarihinde demiş ki:
gicik2 arkadasim
sebnem ferah harbi metalci yanliz
e simdi isin bi de ticari yani var
volvox posterinde gordugun kemancida cikan sebnem ferah metalci sebnem ferah
simdi pop rock yapiyor[hline]"HEPİMİZ ZENCİYİZ!"

Doğru aslında. Önceki şarkıları benimde hoşuma giderdide şimdi bozdu. E baktı bu biş böle olmayacak parayı kazanamayacak... Hep bu Nalan gibi salak isanlar yüzünden![hline]Nebula/Locus :: Tommy Parker

Nekadar sallarsan salla son damla düşer donuna.
Sosyal ağlarda paylaş

şebnem ferah rockçıdır metalle alakası yoktur.
hala rock yapıyor, o rock metal olur, o pop rock olur, o anadolu rock olur, sonuçta rockçı..

ayrıca hande yener o kadar kötü değil.
ona gelmeden önce ne kötüler var (evet petek dinçöz hanım kızımız)[hline]Sam, 09 Nisan 2002 02:40 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 24 August 2003 22:18 tarihinde demiş ki:
şebnem ferah rockçıdır metalle alakası yoktur.
hala rock yapıyor, o rock metal olur, o pop rock olur, o anadolu rock olur, sonuçta rockçı..

ayrıca hande yener o kadar kötü değil.
ona gelmeden önce ne kötüler var (evet petek dinçöz hanım kızımız)[hline]Sam, 09 Nisan 2002 02:40 tarihinde demiş ki:

Bonecrusher... Seninle bu forumda hiç anlaşamayacaz heralde. Hande yenere okadar kötü değil dedin ya...
"sen yoluna,tak kimi istersen koluna,ayrıldık ayrılacaz ayrıldılar oh çok mutluyum." ..... Seviyorsun demek.. Sen bilirsin...[hline]Nebula/Locus :: Tommy Parker

Speed cenneti XP:
www.geocities.com/hebelegebele/speeder.jpg

Tut biraz:
www.geocities.com/hebelegebele/tutbiraz.waw

Sosyal ağlarda paylaş

Yaa düşünürseniz Türk olan kadar fazla sayabileceğimiz isimler yok o yüzden şebnem bu pop piyasasında alternatifler için bir en iyi Türk şarkıcıdır yani...
:rock:Alternative:rock:[hline]Elros Lúinwë
Protector of Commanchero Enstitüsü
Quarter elf Quarter orc half human mage/barbarian Ama Full Türk
:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...