Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EU - Frostwhisper Realm Başlığı

YaBuZ

Öne çıkan mesajlar

ala da olup olmamam birşeyi değiştirmez ki,

damdaki_kedi ne ala'dan ne de ally, ama adam gratz demiş.

dün akşam wpl'de the core kuştan ineni kesip doğruyordu, tek kişiye 15 kişi birden dalıyorlardı bu eziklikmiydi sence? çünkü senin mantığına göre popülasyonu az olan bir yerde popülasyonu çok olan kişiler kesiyorlarsa eziklik oluyor...

yok eğer bu eziklikse horde tarafındasınya onlara söylersin eziksiniz siz diye. erkekseniz kuştan inenlerin 15 kişi olmasını bekleyin ondan sonra dalın dersin...
Sosyal ağlarda paylaş

dediğim gibi zihniyet meselesi 5 am raid i normal ve adil birşey olarak gören birisi için 15 man gank de gayet adildir.

5 am raid yapılmaması en azından övünülmemesi gereken birşey diyen birisi için 15 man gank acizlikitr.

burada önemli olan şahıslar factionlar veya guildler değil önemli olan zihniyetler

[ Mesaj 20 Şubat 2006, Pazartesi - 15:44 tarihinde, Mighty_THoR tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

bu bir bilgisayar oyunu fark etmişindir umarım
biz burda bali çekip kapkaççılık yapmadık, outdoor pvp adına bir adım attık
ne demek erkeksen şunu yap bunu yap, ben 4v1de 4adamı da kestim diyelim şimdi ben serverın en delikanlısı mı olucam?
saygılı ol biraz lütfen, a l a en azından 100kişilik bir guild ve çoğu kişi evli barklı adam (aramızda bayanlar da var)

[ Mesaj 20 Şubat 2006, Pazartesi - 15:52 tarihinde, nameless tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

hala şahıslar guildler ve factionlar üzerinde takılı kaldın ve ana fikri atlıyorsun

gelip buraya bu tarz birşey yazarlarsa cevabın aynı olur :d

ayrıca atladığın bir nokta var guildler bu günler için ben 15 man gank e maruz kalsam tek ihtiyacım olan ben yattım demek o andan itibaren max 10 dakika içerisinde oraya ezici bir kuvvet indiririm söylemem yeterli o anda benim oynadığım insanlar için instance dı raid di loot du önemini kaybeder önemli olan adamları her ne pahasına olursa olsun yatırmak olur
Sosyal ağlarda paylaş

seninde atladığın, ala bu boss ları keserken local defense de kaç kere under attack! yazdığı

ben kaç kere sabahın 6 sında 7 sinde oyuna girdim. her seferinde ironforge da en az 20-30 kişi oluyordu. o sırada hiçmi horde yoktu?

hadi bunları geçtim öyle veya böyle anlarım ama, benim taktığım

erkekçe, korkakça olmayan zihniyet

erkekliğimizi oyunda yaptıklarımızlamı ispatlıyoruz. yaşın kaç bilmiyorum ama bir sözün nereye gideceğini iyicene düşünelim ondan sonra yazalım lütfen....
Sosyal ağlarda paylaş

nameless sor söylerler sana ;)

erkeklik meselesine gelince online sen 20-30 demişsin ben 40 diyeyim onların yarsının lvl ı düşüktür yarsıda ya afk veya karakteri bırakıp yatmıştır hadi thrall la peak timeda kapışmaya gitme yurdumun hattı kötü ülkedeki makine ortalaması elin avrupalısına göre kötü fps si düşer ping i uçar anlarım bunlar kabul edileblir nedenler ama tb ye veya uc ye gidecek ve istediğin gerçek anlamda bir chanlange ise sabahın 5 ini seçmemen lazım
Sosyal ağlarda paylaş

yanlız ala nın websitesinde olan ifadeler hoş değil, "kaltak"tır, "duşumuzu aldık"tır, "öküzü inek yaptık"tır vs.
düşmanına bile saygı duymak diye bir terim var biliyorsunuz umarım.

bu konuda haklisin ozur dilerim..

gercekten simdi bakinca hos degil degistiriyorum.

ringeril nameless bosuna yazmayin mightye karsi.

he is the one ..
Sosyal ağlarda paylaş

herkese iyi akşamlar,

öncelikle bu iş aslında bir "sidik yarışı" değil. keza resmi forumlarda açılan konunun başlığına bakarsanız -call to arms-aslında amacın ne olduğu çok belli.

bu aksiyonun bir başlangıç olduğu ve bizler ile aynı serverda oynayan horde guild'lerinin biraz da başka şeylere odaklanması, oyunun sadece bg'lerden, instance'lardan oluşmadığını görüp, her iki tarafta rol alan biz oyuncularında kendi çabaları ile işin içine eğlence katabileceğini göstermenin değişik bir yolu.

bugün için şehir baskınları ile başlayıp tatlı bir rekabet yaratıp ilerleyen günlerde bölge kapatma, hatta daha ötesi bilinçi açık alan savaşlarına kadar varacak bir ortam neden yaratmayalım.

forumlarda tatlı rekabetin getirdiği heyecanı ve şakalaşmaları paylaşıp oynadığımız oyuna neşemizi katmak ve daha çok eğlence yaşamanın nesi kötü.

şimdilik sabah saat 7'de baskın yapabildik, kısmet olur daha erken saatlerde hatta günün en yoğun olduğu saatlerde yaparız ve eğleniriz her iki taraf olarak.

herşeyin bir oyun, hepimizin bu oyundan zevk alarak oynayan gerçek kişiler olduğunu unutmadan oynamak dileğimle.

saygılarımla

kumadam
a l a
dwarf / priest
Sosyal ağlarda paylaş

battal sırf alaya laf çarpmaya çalışıp bilimum forumu kirletmekten ne zaman vazgeçiceksin merak ediyorum
burası frostwhisper eu realm threadi değil mi bırak onlar konuşsun
eq2 forumlarına bak arada
şu alaturqua ve kanuni kompleksini aş derim ama tabi hayat senin fikir senin.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben ne zmandır takip ediorum ne zman alaturqua ile ilgili bi başlık açılsa bu "mighty" thor arkadaşımız negatif bi yazı yazmayı hiç ıskalamıyor. herhalde bi karın ağrısı var geçmişte arkadaşı ya çok ezdiler yada birini bişiii kıskanıyor. bence bu konuda sen biraz psikolojik yardım al en rahatı çocuklukluğuna dön bak bakalım sana napmışlar. bizide artık rahatsız etmezsen çok sevinecez sana hayatta başarılar. ama illa bizle bulaşçaksan al o horde charını er meydanında görüşelim
not: azi hala oynuor seni yakından görmek ister sanırım

doga

[ Mesaj 25 Şubat 2006, Cumartesi - 20:05 tarihinde, subuo tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben şu amntığı anlamıoyorum "o kadar biliosan çık er meydanına görüşelim" arkadaşlar bu hiç bi şeyifade etmez ii oynamaklaçok bilmek farklı şeylerdirbn adamı kesebilirim amaadam benden çok biliodur yada o gün lag wardır yada adamınbilgisayarı formatlanmıştıraddonları yoktur vs vs vs ii bilmek ii oynamak da deildir aynı şekilde saygılarla bloodthirstx
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...