Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EU - Frostwhisper Realm Başlığı

YaBuZ

Öne çıkan mesajlar

Aklım almıyor çünkü 40 tane Ally boss kesmek varken, epic item almak varken niye 40 tane Horde u MC ye girmesini engellesin.

Hadi yaptı, 40 vs 40 oluyor ki bunda da anormal bir durum yok.

Bir arkadaşın dediği gibi ama siz 40 tane Ally ın arasından 2 şer 3 er geçmişseniz o zaman tabi ki bunlar olur.
Birde senin oyundaki nickin Bloodthirstx mu?
Sosyal ağlarda paylaş

tarihle ne alakamiz var ?

ben seninle centilmenlik anlasmasi yaparim, sonra gelir bir horde kafama vuruverir. ben de salak salak bakarim.

ya da bladefist horde karakterimle centilmence davranirim, karsi taraf ta yapacak sanirim, sonra gelir 6 tane brd ye girecek ally, gelir kafama vurur. ben de salak salak bakarim.

var mi bir oyun motorunda komut butun hordelarin dizginlerini elinize veren? sizinkilerin ak sutten kasik oldugu ne malum?
Sosyal ağlarda paylaş

siz KOS kararını nası alıosunuz guildçe bilmiyorum (yada alıodun işte her neyse) ama biz biraz soruoruz haydiii bunlar bizi kesti KOS a koyun tarzında KOS kararı alınmmaz A I A nın pve yada pvp guildi olması beni alakadar etmez beni alakadar eden onların bnm MC ye girmemi engellemesi ilgilendirir. seni A I A üyesi sanmam çok doal ilk mesaj A I A üyelerine yönelik bi msajdır madem deilsin sana nooluo sen nie alınıon (ki onlardan gayet mantıklı cvplar gelmiştir en azından biz yapmadık olduunu hiç sanmıom tarzında) yaşıma gelince ewet çok da yaşlı sayılmam 18 yaşındayım ama sana atalarımız bi sözünü hatırlatırım akıl yaşta deil...
Sosyal ağlarda paylaş

tekrar ediyorum, israrla yazdiklarimi okumuyorsun. yukarida 11 yasinda cocugun bile anlayabilecegi kadar cok yazdim, gene yaziyorum.

BEN ALA UYESI DEGILIM!

sanirim bu sefer anlarsin.

gene yukarida yazdigim bir seyi gene yaziyorum, kos karari falan da almiyorduk, pvp de kimin ne yaptigi guildi ilgilendirmiyordu. isterse afk adam kessin, isterse her onune gelen /bow yapan centilmen olsun, naparsa yapsin, pve de ne yapiyorsa guild sadece ona bakardi.

[ Mesaj 11 Şubat 2006, Cumartesi - 10:26 tarihinde, Namessar tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

be sana ally kesme demedim anlaşmalar yapılır uymayan KOS a alınır ama koskoca azeroth durur ken MC ye girmek isteyen onun üzerine plan yapan bi guildi 1 saat engellemeyi pvp saymak mantıklı deildir beni yolda karşısında ayrıca 2 aydır login olmaman benle hiç karşılaşmaman anlamıza gelmez bnm lvl 60 /played ım 2 ay zaten
Sosyal ağlarda paylaş

seni A I A üyesi sanmam çok doal ilk mesaj A I A üyelerine yönelik bi msajdır madem deilsin sana nooluo sen nie alınıon (ki onlardan gayet mantıklı cvplar gelmiştir en azından biz yapmadık olduunu hiç sanmıom tarzında) tekrara oku az önceki yazıdan alıntı

[ Mesaj 11 Şubat 2006, Cumartesi - 10:28 tarihinde, Bloodthirst tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bahsedilen yerden bahsettiğin yere gelmek kaç saniye sürüyor,

Bahsedilen yere gitmek için bahsettiğin yerden geçmiyormusun,

MC girişinde değilde zincirin orda olmuş diye bir bahane söyleme bence, Horde lar o şekilde cevap verdiği için öyle söylüyorsun.

6 aydır WOW oynuyorum. Binlerce mesaj gördüm yok şu beni gankledi, yok şu bunu yaptı, yok raid girişinde ganklediler, yok raid e sokmadılar.

Bırakın artık bunları, bu bir oyun ve inanın bunların hepsi çok saçma geliyor

Level 40 olmadan ve mountu almadan Badlands e gidip orda dolaşırken Coyote lerin seni görüp paso seni kesmeleri ve seninde Coyote ler hep bana saldırıyor demen gibi geliyor bana artık.

Official forumlardaki Horde'a Horde'ların verdiği cevap gibi bunların başına gelmesini istemiyorsan

/reroll PVE

Yok ben PVP yapmaya devam etcem, ama bu gibi durumlarda yine tepki göstercem diyorsan bir dahakine ilk GM lere ticket atarak derdini anlat, onlar bizden daha iyi açıklama yaparlar....
Sosyal ağlarda paylaş

madem tatminkar cevaplar verdiler, neden hala konusuorsun?

ben konuyu hala uzatan aldigi cevapla tatmin olmayan bir adama kestilerse kestiler, kabullenemiyorsan yuru pve serverina diyorum. paticik kullanicisiyim, frostwhisper serverinin bir oyuncusuyum, yorum belirtirim istedigim gibi. kimseler karismadan ozel tartisilmasini istiyorsan konununun, buyur:

www.alaturqua.org

git burda ac bir baslik, korkma kimse silmez kilitlemez, disaridan kimselerde karisamasin olayiniza, tepisin kendi aranizda.

gidip milletle ozel meselenizi sacma sapan public forumda carsaf carsaf yayinliyorsunuz, sonra siz neden karisiyorsunuz diyorsunuz. oh ne guzel.

saydirdigin adamlarin yuzde 90 i paticige ugramaz bile. dua et cevap almissin.

[ Mesaj 11 Şubat 2006, Cumartesi - 10:50 tarihinde, Namessar tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Hımmm geçen olan olaylardan bahsediyorsunuz sanırım.

Ama gözünüzden kaçırdığınız bir şey var. Mind control yapıp arkadaşlarımızı lava atan salak bir priest vardı orada. Herşey öyle başladı. Team speak kullandığımızdan dolayı da digerlerinin hemen haberi oldu.

Biz kimseye dokunmadığımız zamanlarda olmuştu MC girişinde. Bizi yere sermişler sonra kendieri girmişti horde lar. Ama biz bunları ne offical ne başka biyerde yazarak ağlamıyoruz. Gittik reslendik ve girdik. Hatta orada bekliyorlardı tam taşın orada reslenip hemen içeri girmiştik.

Bu olaylar daha ilk MC yapmaya başladığımız zamanlarda oldu. Daha ismimiz duyulmamıştı. Sonra nedense offical forumlarda kesti öldürdü biçti diyen provakatörler hortladı.

Biz sadece Searing gorge den MC ye gitmek için yola koyuluruz okadar. Biyeri kaşınan saldırırsa o an oradaki alayını keseriz o gazla. Sonra ganker AIA imiş. Hadi yaaaa arada vuran başka playerlar yoktu zaten.

Hatta bazen birileri orada kapışırken biz geçiyoruz. Gene kabak bize patlıyo.

Kimin ne listesinde olduğum beni ilgilendirmiyo...

Samaella >>> Söyleyin bir ganklamaya çalışsınlar bakalım. Görürüz kimin nekadar pvp yapabilirliğini :))

Umpressed ve life dokunmayakmıs bize yardıma???

Onlara ihtiyacımız olduğunu nereden çıkardınız ki.

Solid de dokunmuyomuş.. Dokunmayın, bana da dokunmayın ama.

Nightmare ve DING zaten sütten çıkmış ak kaşık.

[ Mesaj 11 Şubat 2006, Cumartesi - 11:05 tarihinde, samaella tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

kimseye bu dokunmuo dalmıo die cvp yazmadım pvp yaparız ezeriz geçeriz tarzında msg atmadım ama yaprıınız olay dooru bişi deil onu yazdım zaten sizi KOS a almamız daa önce üyelerinizi uyarmış olmamızdan gelio ben burda A I A kötü bi guilddir demek için çıkmadım ganker demek için çıkmadım eğer bööle bi niyatim olsaydı daa önce bizimkilerin bööle bööle yaptılar dediği olayda KOS a almalarına engel olmazdım (ben yoktum orda ) bu ağlamak deildir yapmayın eymeyin yazık bize demiyorum (çok şükür paladin deilim) yaptıınız yanlış bu kadar basit ayrıca dooru okuyun nie bizi kestiler yazmadım nie 1 saat boyunca MC ye girmemizi engellediler yazdım
pardon arkadaşım ben burda bu tür olaylar yazmıcaksam ne yazaccam biri r14 felan oldummu zaten yazıo başka başlık açıp yada çok ilginç bişi olunca hemen bi başlık açılıo bu yazlan özel msg deil bi guildle ilgili msg dır

[ Mesaj 11 Şubat 2006, Cumartesi - 11:07 tarihinde, Bloodthirst tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

biri birilerine dalar, digeri cevap verir, digerleri yardima kosar, ona da baskalari yardima kosar, o sirada oteki ordan gecmektedir, onun da kafasina patlar, o da cevap verir, o sirada baskasi gelir ona da patlar kabak, baskasi olanlari gorur hemen isin icine mudahale eder, isin sonunda bakmissiniz o sirada kapisan 20 kisinin ilk kapisan olaylari cikaran 4 kisi ile alakasi kalmamis, onlar coktan cekmis gitmisler mekandan.]

pvp serveri kardesim bu.

nedense forumlarda cingenelik yapan hakli oluyor sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

abi sizin guilddekiler dalıodu bizim adamlara kendim gördüm yaw bi kaç başka adam a wardı ama hepsi farklı guildlerden di random dular yani ama sizin guilden adamlar beni 5 kes felan kestiler yani ayrıca ben görüşürüz felan demek için açmadım yanlış anlaşılmasın ben bu yaptıınız yanış başka guildlerle de probleminiz olmasın demek için açtım
Sosyal ağlarda paylaş

Sonuç olarak biyerde bir bağlama yapalım.

/reroll pve gibi bir msj vermem asla. Çünkü sevmiyom bu tür muhabbetleri.

Officer olarak konuşacak olursam;

*Bizim hiçbir zaman birini ganklamak, instance a girişlerde hadi keselim biçelim gibi saçma sapan bir düşüncemiz olmamış ve bu tür hareket yapan arkadaşlar MC raidinden dahi çıkarılmıştır. Ganklanan bir arkadşımız da sinirlenip offline olmuştur.

*AIA guildi olarak pve de başarılı olmak istiyoruz. İşten gelip MC ye girmek istiyoruz ve bu aşamada horde arkadaşları kesme gibi bir zaman kaybımız asla olmaz.

* Olayları siz başlattınız biz başlattık demiyorum. Ama orada çıkan bir kıvılcım geri kalan 39 kişiyi de ateşleyebilir. Bu her raide olabilir. Kendi adıma konuşursam ben dokunmadan geçiyorum. Saolsunlar tanıyolar belki de kimileri ondan dokunmuyorlar. Ama güvence verilemez bu olaylarda. Birisi bana dokunur ben fear atarım, dokunmayanda zarar görür bizimkilerde dalar.

* pvp ile ilgilenen çok arkadaşımız yok. guildce bg lere bile girdiğimiz 5 i geçmez. Pve de başarı önemlidir bizim için.

*Bir örgütlenme var sanki bizim karşımızda. Ve buna alliance de destek veriyormuş gibi gelmeye başladı. İlerleyen günlerde çıkar kokusu.
Sosyal ağlarda paylaş

size karşı bi örgütlenmemiz yok (bi officer bulmam ii oldu) ben az önce de dediğim gibi sizin bu denilenleri daa fazla yapmayın die bunu yazdım (sağolsun bu msg ın muhattabı olmayan arkadaşlar yeterince ilgilendiler ) ben şahsen size yardımcı olmaya çalışıorum karşı tarafta da olsa ii işler çıkaran bi türk guildi görmek güzel bi kaç üyenize MC yapıpanlatmaya çalıştım ama cvp olarak /rude felan aldım (isimlerini hatırlamıorum) ilgilendiin için tşkürler turksell e de slmımı söölersin :D
Sosyal ağlarda paylaş

Bu bir oyun ve KOS filan da umrumuzda değil. Bütün hordelerde KOS unun en tepesinde tutabilir bizi bundan gurur duyarız. Biz oyunumuzu türke yakışır şekilde cesurca oynayacağız savaşacağız ve içinde bulunduğumuz Alliance ı en iyi şekilde savunacağız. Ama Solid e üzüldüm doğrusu üstelik başında da bir türk var gidip karşı tarafla iş birliği yapmışsa ve türk guildini cephe almışsa, ne denirki yazık. Bana dokunmayan yılanla iş birliği yaparım olmuş bu. (tabi burda söylenen doğruysa)

Ha bu arada gank olayından nefret ederim şu ana kadar da hiç yapmadım binlerce defa ganke uğramama rağmen. Bu gankleri bana yapanlar zaten horde değil melek di canım yesinler sizi. :)

Priest Vilath
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...