Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sizce $ampiyon

Michael

Öne çıkan mesajlar

said:
HiVPoziTiF, 14 Şubat 2003 20:40 tarihinde demiş ki:
1.bjk
2.gs
3.gençler
4.fb % 80
5.trabzon
6.antep

bu sıralama olmazsa eşekler şey yapsın beni o kadar eminim yani

[Bu mesaj HiVPoziTiF tarafından 14 Şubat 2003 20:40 tarihinde değiştirilmiştir]

Eğer fbnin şampiyon olma şansı %80 ise fbyi 1.sıraya koymalıydın çünkü eğer fb %80 ise bjknin en iyi ihtimalle %20 şansı olur.Bence BJK.Ayrıca tuttuğum takıma göre yazıyorum diyenler var.Madem öyle yazıyorsunuz.O zaman buranın adı tuttuğunuz takım olsa idi.Arkadaş demiş gidişata göre düşünceleriniz ve hangi takım şampiyon olur..Siz tuttuğunuz takımı yazıyorsunuz...[hline]Fenerbahcelilerin 55bin sosislisini kesip yemekle suçlanan ve aynı zamanda bjk'nin galibiyetine sevinen siyahlı beyazlı alacalı bulacalı sevimli ihtiyar mahlukat!!!
Sosyal ağlarda paylaş

oha jankis uçmussun.

bjk nasıl o kadar düşer anlamıyorum? şimdiye kadar daha hiç yenilmeden ilerliyen bir takımı sen en sona attın. istersen bir de küme düşsünler?

1- bjk
2- gençler

yüzde elli yüzde elli sanşları var.
gs rüyasında görsün şampiyonluğu ayriyetten 2.liği. 2 takım da süper gidiyor çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

beyler ben fenerbahçeliyim. ama durum şuki,
1. Beşiktaş yada Gençlerbirliği
2. GS
3. Belki Fenerbahçe olur.

Fenerin gidişhatı pekte ii gözükmüyor. Ama sonradan toparlaması dileğiyle; FENERBAHÇE SEN ÇOK YAŞA CANIM FEDA OLSUN SANA, HİÇBİRŞEYE DEĞİŞİLMEZ SENİN YERİN BU DÜNYADA! LAY LARA LAY LARA :D[hline]günde bir öğün :P >>Join tHe war!
icq no: 97135892
send me a mail to : [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

Bence Beşiktaşlı oyuncular bu yükü kaldıracak gücte degiller.
Adamlar her macta cok fazla stress yapıolar ve herhangi beklenmedik birşeyde panikleyip oyunu sertleştiriolar.
İleriki maclarda eger erken dakikalarda gol bulamazlar ise yenilgi dahi almaya baslarlar, ki baslıcaklar bence.

[Bu mesaj CEDAY tarafından 25 Şubat 2003 13:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

şuana bakarsak
benfica portekzi liginde kaçıncı bilmiyorum ama portekizin en tecrübeli klüpleri bildiğim kadarıyla porto,sporting lisbon
zagoya bakarsak romadan geldi evet ama romanında şuan durumu ortada inanılmaz kötü bi futbol oynuyo ve teker teker ayrılıyo oyuncular ama zago romanın iyi döneminde oynuyodu dersen o ayrı tabi
guinti milanda fiorentinada klubede oturarak tecrübe kazandı galiba?
pancu ve maldarasanu hiç tanımadığım futblcular ve romanya liginde dinamo bükreşten başka takım bilmiyorum yorum yapamam onlar için
nouma marsilyada ne tecrübe kazanmış
marsilya 2. lige düşürülmüştü hatırladığım kadarıyla ordamı kazanmış tecrübe
benim bildiğim 11 senedir şampiyon olamıyolar çünkü en son 91-92 sezonunda şampiyon olmadımı beşiktaş?
en tecrübeli türk futbolcular bjkde o bir gerçek
ibrahim,tümer,tamer(böyle bi oyuncu vardı galiba),yasin,eser,ali cansun,ahmet dursun,ali eren daha sayabilirim
sergen çok tecrübeli olabilir bitek o da gerçekten 4 büyük klüptede oynadı biçok başarısı var adamın
ilhan mansızda bitek dünya kupasında 3 gol attı büyük tecrübe kazandı sizin gözünüzde
ali eren tecrübeli diyebilirsin bence bülent korkmaz gibi takoz
savunmada adamı ite çeke topu alır atar taca pas,orta falan beklenmez
neyse uzamasın bu kavga
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...