Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EU - The Maelstrom Realm Başlığı

Quarelia

Öne çıkan mesajlar

said:
safran, 09 Aralık 2005 13:48 tarihinde demiş ki:
ben buradan altug a seslenmek istiorum.Hani o Tm de res kill yaptıın warlock wardı ya götüne....

cok zoruna gittiyse pve ye geç... şahsen ben tarren mill de pvp yapmam sanırım seni reskill e baglayan diger arkadaşım idi.. bazen bi kaç kişi oynarız ben işte olurken.. ve genelde o sabah saatlerinde girer..[signature][hline]Little Gnome Mage - Altug in The MaelStrom

- ExEcute -

Altug
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeMiRMaSKe, 14 Aralık 2005 13:37 tarihinde demiş ki:
Altug sen sürekli AB'de misin yoksa AV filan da yapıyor musun?

rank 12 yim su an zaten amacım 13 olup bırakmak 14 kasar beni sanki...

Ama guild nerede ise ben oradayım wsg ab... maksat honor farmlamak... cok nadir av ye girerim..[signature][hline]Little Gnome Mage - Altug in The MaelStrom

- ExEcute -

Altug
Sosyal ağlarda paylaş

Altug AV kas ya,cidden bak.
Su an Horde'un krem tabakasi exalted olup birakti AV'yi,ben full exalted oldugum halde,giriyorum "gel lutfen liderlik et" dediklerinde.Ne yaparsam yapayim,berbat oynamalarina engel olamiyorum.
1.9 ring'i cok guzel.PvE'de yapmadiginiz icin o tip seyler yararina olur.
Ayrica eski havasini goremiyorum Execute'un son zamanlarda,neden?
AB'de degil de WSG'de cok pis ellere alir goruyorum Jacel'li Bladegore'lu takiminizla heh.
Gerek Team Pirate'la girdigimde olsun,gerek DUSK ile olsun.[signature][hline]Oneiros,the proud raider of DUSK Elite.
-The Maelstrom.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi bildigin gibi execute pve ye donucek yakın zamanda.. ve coluk cocuk doldu guild.. niye ? pve de yararlı olsunlar diye.. dogi.. jacel bladegor bıraktı... nathando aldı liderligi ab raidlerde... şimdi bu nath ta mal mal yonetiyor bazen.. sonra başlıoz guild içi tartışmaya lider benim ben nedersem o olur isteyen random oynar.. 13 olim bırakıcam zaten topunu..

Sonra av ye tek basıma girerim dedigin gibi ama once 13 olim.. 14 e kasamam iş guc var ^^

Zaten wsg de horde avantajlı genelde.. bizimkiler oturaklı bi taktik yapamıyorlar... o kadarda olsun bizim yerimiz ab ^^

[signature][hline]Little Gnome Mage - Altug in The MaelStrom

- ExEcute -

Altug

[Bu mesaj ozii_x tarafından 15 Aralık 2005 11:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
said:
ozii_x, 29 Aralık 2005 00:59 tarihinde demiş ki:
Acount umu sattım wow a uzun bir süre sünger çekiyorum gorusemedıgım butun arkadaşlarıma buradan /bye çekiorum kendinize ii bakın arklar..

belki başka bir realm de gorüşmek dilegi ile..

Niye boyle bir sey yaptin?[signature][hline]Oneiros,the proud raider of DUSK Elite.
-The Maelstrom.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ozii_x, 29 Aralık 2005 00:59 tarihinde demiş ki:
Acount umu sattım wow a uzun bir süre sünger çekiyorum gorusemedıgım butun arkadaşlarıma buradan /bye çekiorum kendinize ii bakın arklar..

belki başka bir realm de gorüşmek dilegi ile..

:(
tekrar gorusmek dilegi ile[signature][hline]İnsanların umudunu kırma.. Belki de sahip olduğu tek şey odur.
Sosyal ağlarda paylaş

bu başlık'ta söylenen şeylerin ve daha önce hiç türk guildinde olmamanın verdiği gazla , bi alt açmıştım. Ancak guild baştan sölenenden çok farklı şekilde bi item çılgınlığına kurban gitti. İnsanlar "biz MC yapacaz, BWL yapacaz" diye önce türk guildi olmak için açılan guilde yabancılarıda alıp çöküşü başlattı, sonrada farklı bahanelerle guildden ayrılarak ortada bir guild denebilecek bir şey bile bırakmadı. Normal olarak ilk fikir değişikliğinde bile insanların güveni kırıldı ve epey kayıplar oldu şimdi ise guildin 30 kadar üyesinden sadece 2-3 kişi online oluyor.

Yani sonuç olarak ben 52. level Undead mage karakterime bir guild arıyorum. Ve serverda türklerin konuştuğu bir kanal varmı onu öğrenmek istiyorum. Eskiden Nefastus kanalı dolu olurdu ama artık sadece ben oluyorum. Doğrusu biraz hayal kırıklığına uğradım demek ki insanlar "eylenicez süper olacak" dediklerinde onlara güvenmemek gerekiyomuş.[signature][hline]Albert Einstain demişki
" 3. Dünya savaşında hangi silahlar kullanılacak bilmiyorum ama 4. sünde insanlar taş ve sopalarla savaşmak zorunda kalacaktır."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dream_endless, 29 Aralık 2005 01:46 tarihinde demiş ki:

Niye boyle bir sey yaptin?

bıraz fazla kredi kartı borcum geldi karakteri + pc yi satıorum birde yeni bır kız ark edindim.. eski hatalarımı yapmamak istiyorum bu karakter elimde oldukça asla bırakamazdım.. üstüne tek dostum pc mide katarak sattım ^^ biraz pişman biraz umutluyum.. kahrolsun anti - sosyalizim ( ben ne dedim acaba ) umarım geri donmem ^^[signature][hline]Wow u fln sattım eskiden anti - sosyal idim..
artık anti bolumune bir çizgi çektim...

Altug
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
baslik geride kalmis :)

nestle -hainlemur-hainmamut-battalgazive sapherina
maelstomda mutlaka biliyosunuzdur gank me adli bi guild kurdular tamamen turklerden kurulan serverdaki tek guild su an uye sayımız cok fazla olmamakla beraber haftaya zul guruba baslayacak duzeye gelindigini dusunuyorum
belki mc bwl simdilik cok uzak olsada ama gercekten ortam cok guzel maelstormda karakteri olup az da olsa girip ortama katılmak isteyen herkes kabulumusdur..

( yazmayi unutmuşum ) faction =horde

[ Mesaj 11 Mart 2006, Cumartesi - 16:02 tarihinde, ajmet tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
Benim biri reel ikisi uo'dan olmak üzere toplam 3 arkadaşım oradaydı çocuklar kafayı yedi. Rogue, Druid ve Priest karakterleri vardı. Birgün dertlerini anlattılar üzülmüştüm. Item fiyatları fahişmiş çünkü population az, düzgün guild yokmuş, olanlarda ego manyağı officer ve guild masterlara sahipmiş, progress yapan guild sayısı çok azmış ve world pvp için adam bulmak imkansızmış diyorlardı. Level kasarken dungeon yapmayı inanılmaz bir mucize olarak nitelendiriyorlardı bizim realmın tam tersi niteliklerini söyleyince haliyle terk ettiler :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Arkadaşlar the Maelstrom Alliance Tarafında Bir guild kurduk hem türk hem yabancı yakın arkadaşlarımız var burada oynayan veya yeni karakter açmak isteyen herkeze bütün yardımları yapabiliriz Kısaca her guildde olduğu gibi hızlı bir şekilde lvl atlayıp nax yapmak tabi ben baştam dedim casual im 3 gün gelirmi 1 hafta gelirim ama raid saatine uymaz amaç eğlenmek boş zamanda wow oynamak sizde hardcore veya casual oynayacağım ve yardım a ihtiyacım var diyorsanız lütfen çekinmeyin İngame Alhupa - Darkcaster - Lolka ve benimle ( Darkness ) whisperdan konuşabilirsiniz..

Guild İsmi Zero Tolarance ^^
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...