Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EU - The Maelstrom Realm Başlığı

Quarelia

Öne çıkan mesajlar

Ruor tauren hunter
yeni açtım 1-2 sa önce
ha bu arada bir türk guild i var mıdır bu serverda?[signature][hline]Işık öldü karanlıkta,
Ay söndü bulutların ardında
Ve ölümcül gece çöktü
Orta-Dünya'nın Topraklarına...

[Bu mesaj Dogbert tarafından 26 Ağustos 2005 16:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
evet 2 guildin birleşimi imiş.. güzel bir ortam bende yeni üye oldum 2. run da arcanist legg drop oldu kazandım.. adil bi sistem adil bir yönetim apaty ile cok ii araları zaten apaty team ile bütün gece ab yapıyoruz hiç kaybetmiyoruz cok hos cok tatlı bir ortam..[signature][hline]Little Gnome Mage - Altug in The MealStrom

- Equniox -
Sosyal ağlarda paylaş

vallahi rastladim bir kac kisiye light's hope chapel'de,3v1 idiler,dalmadilar takdir ettim.
Zaten apathy ile ab farmlariniz unlu,artik apathy'nin degil de siradaki diger takimin karsisina cikmak icin dua eder hale geldik.Random'dan vazgecmedigimiz surece halimiz duman biraz.
Basarilar equinox'ta.
Bir de ab'nin haricinde wsg,av yapmayi dusunmuyor musunuz?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dream_endless, 24 Eylül 2005 22:44 tarihinde demiş ki:
vallahi rastladim bir kac kisiye light's hope chapel'de,3v1 idiler,dalmadilar takdir ettim.
Zaten apathy ile ab farmlariniz unlu,artik apathy'nin degil de siradaki diger takimin karsisina cikmak icin dua eder hale geldik.Random'dan vazgecmedigimiz surece halimiz duman biraz.
Basarilar equinox'ta.
Bir de ab'nin haricinde wsg,av yapmayi dusunmuyor musunuz?

saol dostum equniox apathy ile arası baya ii bi guild.. zaten bizi hep davet ediyorlar ab raid için ben her girişimde 10-15 el oynuyorum ab de ve hepsini galibiyet ile bitiriyoruz.. hordelerde rank 13 bir mage var adı lucy.. hele onu görünce daha da bir gazlanıyoruz.. ama son zamanlarda lucy bizim team ı gorunce /afk moda geçti.. oyunun başında 15 kişi başlayan horde team daha ab başlamadan 7 ye kadar düşüyor..[signature][hline]Little Gnome Mage - Altug in The MealStrom

- Equniox -
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ozii_x, 26 Eylül 2005 14:56 tarihinde demiş ki:

saol dostum equniox apathy ile arası baya ii bi guild.. zaten bizi hep davet ediyorlar ab raid için ben her girişimde 10-15 el oynuyorum ab de ve hepsini galibiyet ile bitiriyoruz.. hordelerde rank 13 bir mage var adı lucy.. hele onu görünce daha da bir gazlanıyoruz.. ama son zamanlarda lucy bizim team ı gorunce /afk moda geçti.. oyunun başında 15 kişi başlayan horde team daha ab başlamadan 7 ye kadar düşüyor..

Lucy cok iyi bir oyuncu,hatta server'in en iyi mage'i oldugunu soyleyebilirim.Ben de bir cok kere AB'ye girdim Lucy ile,acikcasi biz hep random giriyoruz biliyorsun.Random girilince de daha grup bile kurulmuyor baslangicta,Lucy de buna sinirlenip cikiyor,zaten ayni guilddeyiz,surekli bundan yakiniyor.
Horde random girip Alliance fixed girdigi surece devam edecektir zaten Alliance'in ustunlugu BG'lerde,bu bir gercek.
Ama biz de fixed team olarak girdigimizde Raistlingr,Hope,Middnight'li bir takimi defalarca yendik ayni takimla.
Dolayisiyla olay direk sizin HEP koordine girmenizde bitiyor.Bu ozellik de takdir edilesi gercekten.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dream_endless, 27 Eylül 2005 13:09 tarihinde demiş ki:
said:
ozii_x, 26 Eylül 2005 14:56 tarihinde demiş ki:

saol dostum equniox apathy ile arası baya ii bi guild.. zaten bizi hep davet ediyorlar ab raid için ben her girişimde 10-15 el oynuyorum ab de ve hepsini galibiyet ile bitiriyoruz.. hordelerde rank 13 bir mage var adı lucy.. hele onu görünce daha da bir gazlanıyoruz.. ama son zamanlarda lucy bizim team ı gorunce /afk moda geçti.. oyunun başında 15 kişi başlayan horde team daha ab başlamadan 7 ye kadar düşüyor..

Lucy cok iyi bir oyuncu,hatta server'in en iyi mage'i oldugunu soyleyebilirim.Ben de bir cok kere AB'ye girdim Lucy ile,acikcasi biz hep random giriyoruz biliyorsun.Random girilince de daha grup bile kurulmuyor baslangicta,Lucy de buna sinirlenip cikiyor,zaten ayni guilddeyiz,surekli bundan yakiniyor.
Horde random girip Alliance fixed girdigi surece devam edecektir zaten Alliance'in ustunlugu BG'lerde,bu bir gercek.
Ama biz de fixed team olarak girdigimizde Raistlingr,Hope,Middnight'li bir takimi defalarca yendik ayni takimla.
Dolayisiyla olay direk sizin HEP koordine girmenizde bitiyor.Bu ozellik de takdir edilesi gercekten.

tabiki iyi oyuncusunuz.. ama biz cidden cok saglam koordine oluyoruz.. sizde güzel oyuncularsınız.. lucy türk mü ?[signature][hline]Little Gnome Mage - Altug in The MealStrom

- Equniox -
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ozii_x, 29 Eylül 2005 01:35 tarihinde demiş ki:
tabiki iyi oyuncusunuz.. ama biz cidden cok saglam koordine oluyoruz.. sizde güzel oyuncularsınız.. lucy türk mü ?

Gercekten cok harika bir koordinasyonunuz var,motivasyon acisinda da oyle.Hope ve Midd cok iyi motive ediyor takimi,gozlerimle sahit oldum resmen.1/4'ten mac aldilar.

Lucy ve Legheliel Isvec'te yasiyorlar.Leghe Cezayir asilli,ama Lucy Isvecli.Bu hafta 2% gibi bir farkla rank 15'i kacirdi Lucy,deliriyor bu aralar hehe.

[Bu mesaj dream_endless tarafından 29 Eylül 2005 02:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

merak ettiğim bişi var mael deki arkadaşlara soriyim dedim :D ally karakterim vardı burda priest öyle eğlencesine takılıuyodum.

Burda ciddi anlamda bi karakter kassam şunu kas bunu kas diyebilirmisin yoksa paladin veya warrior düşünüyorum bi sorun olurmu. Guildlere girmek gibi, raidlere party bulmak gibi.[signature][hline]WoW EU - Burning Legion
= Gaiseric Orc Hunter = Guild Hajnal
For The Horde!

Sosyal ağlarda paylaş

Horde'da en az bulunan class ve en ihtiyacini cektigimiz class druid su anda.
Sash of Mercy satmaya calisiyorum,/who org druid 60 dedim,2 tane cikti.
Priest var,warrior da var.Lock,eh.
Dedigim gibi,zaten 1.7 ve 1.8 ile de guzel bir raya oturtuluyor druid'ler.Druid ac derim.

[Bu mesaj dream_endless tarafından 29 Eylül 2005 03:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yok BL de zaten ilk başında beri hordeum Paladinleri merak ediyorum ve tabiiki Dwarflara olan sevgim :D (keşke horde olsalardı) karar vermedim, mageden sıkıldım humandan bıraktım, priesttanda sıkıldım zaten BL de 30 pri 30 warrior var, burdada ya Dwarf Paladin Açacam yada Dwarf Warrior ama hangisi karar veremiyorum :) paladin var bi tane level 5 nasolsa 25 e kadar 1 gün bilemedin 2 günde kasılır :D oun için size soruyorum hehe

acaba diyorum magherionda ally mı açsam :D yoksa direk burda mı kassam :D kafam karıştı bah zuhauha

[signature][hline]WoW EU - Burning Legion
For The Horde!

[Bu mesaj Asphodel tarafından 29 Eylül 2005 03:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Burada ac,bu server tam baslanacak server su anda.
Oturmus bir oyuncu kitlesi var,herkes birbirini tanir.
Daha da garibi dusmanini da tanirsin.
Oyle "lololol omgzorz!" degildir insanlar genelde.
Paladin diyorsan,bos ver derim.Milyar paladin gordum.
4 ay boyunca 2 tane ya da 3 tane druid gormedim alliance'da gerci.
Ama illa melee dwarf diyorsan,warrior ac.
Sosyal ağlarda paylaş

gel Ally aç derim.. zaten cok saglam bir topluluguz.. güçlü ve koklu guildlerimiz var.. istersen mc yapan guildlere istersen pvp yapan guild lere girmen mümkün olur.. party bulman cok rahat.. elimzden geldiği kadarı ile yardımcı oluruz.[signature][hline]Little Gnome Mage - Altug in The MealStrom

- Equniox -
Sosyal ağlarda paylaş

EET bugün ben deniz :D Dwarf Warriorumu açmıştım bu topice yazı yazarken baktım ki pala yok bana göre değil :D ya Warrior ya Hunter böle büyü müyü olunca ben saçmalıyorum :D

Neyse çatım warriorumu Bu kastığım 20. karkaterdir herhalde :D ama tek 60 hunter

neyse oynadım oynadım oynadım, saat sabaha karşı 7 mi 8 mi ne olmuş işe gidecem :D bi tane druid açmıştım :D level 2 onu sileyim dedim kalabalık yapmasın O_o warriorı sildim zuhauhahuahuahuhua level 9 du allahtan :) bi daha kasarız 3-4 saatlik bişi.

Zaten bu serverda ally açacam, Horde karakterim sağlam epic mountlu felan, Dwarf abi Dwarf dayanamadım, bakalım duruma göre yapacaz bişiler :D ama ben genelde PVE severim :D daha önce deidğim gibi PVP serverı seçme sebebim birazcık heyacan ve ganglenme ihtimali heheheheh[signature][hline]WoW EU - Burning Legion
For The Horde!

Sosyal ağlarda paylaş

yok walla oynadım oynayalı ben bu kadar güzel server görmedim. Ally mally dedim böğğk ally oynuyoruz ama oynadığıma closed betadan beri hiç bu kadar memnun olmamıştım. Mine toplayan adam benim de 1 kere vurmama izin verir skill almam için. Sonra yardıma ihtiyacım olan adam heal atar, onlara yardım edince sağol derler. Birşey yapmadan evvel izin alırlar. Ben bu kadar yardım sever efendi, adam giib player şu ana kadar görmedim. Gayet muhteşem bir server, özetle şu gördüklerimden sonra BL da guild dostalarım dışında yanlızmışım.[signature][hline]WoW EU - Burning Legion
For The Horde!

Sosyal ağlarda paylaş

Şirin ufak bir serverımız var :P Population ne high ne de low'dur, latency sıkıntısı olmaz, queue sıkıntısı olmaz , ufak bir server olduğu için herkes birbirini tanır, haftada 1 - 2 kez AV döner , aynı anda oynanan AB sayısı 2 yi geçmez ama sabahlara kadar kasılır, insanlar sevecendir , AB yi beklerken Hammerfall'a uğra kimse bişi yapmaz hatta oturulur campfire yakılır, emoteların el verdiği kadar karşı tarafla sohbet edilir. :D Ben de son derece memnunum , azıcık daha kalabalık olsa daha iyi olur ama olsun buna da razıyız[signature][hline]...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...