Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warrior Combo:)

ofs

Öne çıkan mesajlar

ballımıyım dinle o zaman. kafayı sııyırcaktım. ares 2 deyım we neredeyse 10-15 kişi war toplamda herkes birbirini kesio. kesenlerin kesilenlerin isimleri hep aynı :) doan abi pm attı alta ares2 girilmio boss bakalım kesin yakalarız bişiler dedi. neyse biz boss ararken 1,5 k np yaptım yarm saatte. 4-5 noob sureklı kestım bowlda. boss cıktı lesath bişi cıkmadı neyse dcc oldum we res geldıgınden 1,5k np uctu. sağlık olsun dedım. a2 acılınca bowl gıttım kımse yok. birini kestım sonra bishopu kestım boş cıktı. bacha yoneldım kesmeye basladım son vurusu yaparken phapula gibi bir warrior beı kestı kafayı yedım. kalktım tekrar bowl gittim dt bosu war onu kesmeye basladım. son vurusu yapmama gerek yok raptoru havaya kaldırsam ölcek _cloud_ geldı kestı benı. lag olmasa 2 bosta kesılcektı. neyse saglık olsun dedım. arkadasa anlattım. eğer press ok yapmayıp bosun kesılmesını bekleseymısım kutular bana cıkcakmıs. bunu duyunca dumur oldum we moral 0 landı :([signature][hline]Server : Arez (not Ares)
Nick : AltaTurk (not AtaTurk)
lvl : 65
Clan : Eternal_Knightz (not old)
Np : 57k
Fans r : /town
Lakabı : Kamyon (not tank)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuFFeT, 04 Ocak 2006 10:54 tarihinde demiş ki:
isnanların alışkanlıklarına göre deişir ama su konuda hem fikirim arkadaslarla leg cut scream s.d. kullanılması.
ben söyle kullanuıyorum
1-hp
2-leg cut
3-scream
4-sword dance
5-mana potion

Benim skill bar tamamen farklı.. :D
F1
1. Hp pots
2. Mana Pots
3. Sword Dancing
4. Scream
5. Leg cuting
6. Gain ( str 15 )
7. Binding ( Assas için :D )
8. Spring

F2
1. Flame Resistance
2. Lightning Resistance
3. Magic Hammer
4. Acid Potion ( Durability için )
5. Buff Scrolls
6. Ac Scrolls
7. Speed Potions
8. Attack Scrolls
[signature][hline]Id : Islak_Tosbaga
LvL : 62
Job : Blade Master
Server : Ares
Clan : PaTRiot
Nps : 10368 - Sonunda :D
Sosyal ağlarda paylaş

Comboya gelince..
Z + R + Sword Dancing + S + R + Scream + S + R + Leg Cuting + S + R + Sword Dancing...... Diye devam ediyor.. :D

Swiftsiz birini kovalarkende..
Z + R + Sword Dancing + R + R + Scream + R + R + Leg Cuting + R + R + Sword Dancing.... Diye devam ediyor..

Swiftsiz koşan eleman Scream yada Leg Cuting Yiyip, Apışıp Kalırsa :) Direct Combo ya geçiyorum... :D
[signature][hline]Id : Islak_Tosbaga
LvL : 62
Job : Blade Master
Server : Ares
Clan : PaTRiot
Nps : 10368 - Sonunda :D
Sosyal ağlarda paylaş

ordaki adam 80 lvl ama n00p hala cz ye parasi ile cıkıor
hahah :D[signature][hline][b]KiMBUPiSLiK, 13 Kasım 2005 21:38 tarihinde demiş ki:
kaybolmayan topic istiyo arkadaslar :D
olympia
nick: noma
class : berseker hero
clan: AtidotE
lvl : 61
np : 5k
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
1-hp pot
2-sword dancing
3-scream
4-soul
5-leg ....
6-sprint
7-acid
8-soul[:)]

ben 1 v1 de durarak yaptığım combo şöledir:
z+r+skill s+r skill s+r skill
adam kaçarken yaptıgım combo ise şöledir:
w'ya basılı tutup r+skill (sword dancingi vurdugum anda 1 sn falan durakladıktan sonra devam ederim) r+skill r+skill gibi...umarım yardımcı olabilmşimdir ...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...