Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

6 Yıllık arkadaşımız Kayboldu!!

Dynun

Öne çıkan mesajlar

Çok tatlıymış =o/
Umarım sizden ayrıyken iyi bir ailenin elindedir ve size geri teslim ederler.
Benim de başıma geldi ancak ben pek şanslı olmadım =o/ 1.5 yaşında bir amerikan siyah cockerim vardı... moral bozmak istemem ancak bir ara güzel köpekleri çalıyorlardı... Umarım en kısa sürede bulursunuz![signature][hline]In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...
Energizer tav$ani / Gizli Ninja2

Diablesse [Eclipse] Burning Legion
Karakedi, 23 Temmuz 2005 17:14 demişki:
accaz be güzelim. bi server gelsin. acmayan dynamik gibi kel olsun
Sosyal ağlarda paylaş

En azından ii birileri tarafından bulunduğunu umalım.
Çok üzüldüm...[signature][hline]In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...
Energizer tav$ani / Gizli Ninja2

Diablesse of Burning Legion
Karakedi, 23 Temmuz 2005 17:14 demişki:
accaz be güzelim. bi server gelsin. acmayan dynamik gibi kel olsun
Sosyal ağlarda paylaş

Sağolun arkadaşlar gerçekten iyi moral oluyorsunuz. Tasmasında üzerinde telefon numarası yazan bir kalp taşıyordu fakat kalp, 1 hafta önce düşmüştü. Yani yok hiç bişey :([signature][hline]I`m in love with my lust
Burning angelwings to dust
I wish I had your angel tonight

G3NK
Sosyal ağlarda paylaş

bulnsun artık ya :([signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
universitelerin otobüs duraklarina fakültelerine yazi hazirlayin. cok zor birsey degil izin aliyorsunuz sonra gidip yapistiriyorsunuz. 1 gününüzü almaz ama ogrencilerin yogun olarak yasadigi bir sehir oldugunu goz önüne alir isek bulunma ihtimali maksimuma cikar.[signature][hline]*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DynamicK, 01 Ocak 2006 08:50 tarihinde demiş ki:
universitelerin otobüs duraklarina fakültelerine yazi hazirlayin. cok zor birsey degil izin aliyorsunuz sonra gidip yapistiriyorsunuz. 1 gününüzü almaz ama ogrencilerin yogun olarak yasadigi bir sehir oldugunu goz önüne alir isek bulunma ihtimali maksimuma cikar.

nerden izin almak gerek durağa ilan için ? bir de pek görülmüş şey değil bugüne kadar sadece kayıp çocuk ilanı falan yapıştırıldı oraya. tepki görmesinden de korkmuyoruz değil. öyle insanlar da var çünkü.[signature][hline]I`m in love with my lust
Burning angelwings to dust
I wish I had your angel tonight

G3NK
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...