Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ozel Item Yapma

karabocek

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar ozel itemler yapiyorlar tamam belki diceniz olmaz sen yapamassin ama cidden bu islerden anliyorum C den fln birazcik ama bana aciklayici bi sekilde onlari yapma programini Arqastaki mesela Bloody Golden Majesties die bi adamda cok manyak bi sopa var kodumu indirior onun gibi bisi nereden yapabilirim programini solermisiniz pls[hline]If you love FRP,
Just Do It :)
Sosyal ağlarda paylaş

aRKADAşım bende yavaş yavaş yeni item yapmayı öğrendim şşuan bunu anlatmak için cok uzun bak sana derimki [email protected] buraya mail atabilirisnz bu ArqasDaki Staffların Mail adresidir....eyer oraya bu konu ile ilgili mmail atarsan sana yardımcı olablirler saygılar...

www.darkplanes.net
Cok Yakında Geliyor
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jonq, 25 August 2003 14:53 tarihinde demiş ki:
özel item derken grafik olarakmı script olarakmı bilgi istiyorsun ?[hline]www.elanrealms.com No Speed, No Inj.
A tale that goes on. Become a part of it.

item yapmak istyorsan yani grafikli faln tiledataeditor,insideuo gumpeditor ve paradise toola yapabilirsin.,... ama eyer normal katana faln yapmak istyorsan www.paticik.com/scripts en solda itemyaratma war ordan bakıp yaratabilrisin.......

www.darkplanes.net
Cok Yakında Acılıor...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
FRP_Master, 25 August 2003 15:22 tarihinde demiş ki:
Saolun ben grafik olarak istiyorum yani mesela o taçlarin hastasiyim kafaya takilan onlardan hazir varsa yollarmsiinz ama bide o programlari nereden bulurum?[hline]If you love FRP,
Just Do It :)

Arqas'ın Mul dosyalarını neden kullanmıyorsun :)
arqas.dll = verdata.mul
arqmm.dll = map0.mul

Diğer mullarıda kendin bul
Sosyal ağlarda paylaş

said:
smaug62, 25 August 2003 17:58 tarihinde demiş ki:
Nasıl yapacağım diyceğine biraz araştırsan....

Araştırsan araştırsan araştırsan. Hep aynı cümle.
E adam bilmiyorsa ne diye araştıracak tabiki burada yardım isticek..
Arqas'ın mul dosyalarini indir.
Ultima online klasöründeki map0.mul dosyasinin adini eskimul.mul gibi bi isim yap arqmm.dll dosyasinin ismini map0.mul yap.
bunun gibi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...