Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

free server

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

bu konuda çok cahilim acaba swg nin freeserverı var mı?

oyunun kopyası bulunur mu?[hline]Aket Atum, Founder and the mentor of the Comachero enstitüsü. Avatar of Odin
Rogman, 20 August 2003 13:30 tarihinde demiş ki:
ahah 5 kişi den 8 sayfalık thread cıkmıs hll walla.. (şu anda 24 sayfa)

Açtığım threadin basarısı :) comanchero enstitüsü
frp olmak isteyenler comanchero enstitüsüne
Sosyal ağlarda paylaş

Kopyasını birilerine yaptırmak dert değil ama oyunun free server'ı yok ve olmayacak. Ayrıca kopya cd ile orjinal serverda oynayamazsın.

Ama bir arkadaşında orjinal oyun varsa aynı anda ayn account'tan farklı serverlarda oynayabilirsin.[hline]Semi-Dr. Quinthalus @ primum non nocere
ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]

(bkz: Quinthalus) (bkz: Qui)
Adaxe Wiabolih of Eclipse, Apprentice Sharpshooter
Sosyal ağlarda paylaş

zaten sw nin nebula gibi bir server a sahip olmasını istemezdim

özellikle sw dedim[hline]Aket Atum, Founder and the mentor of the Comachero enstitüsü. Avatar of Odin
Rogman, 20 August 2003 13:30 tarihinde demiş ki:
ahah 5 kişi den 8 sayfalık thread cıkmıs hll walla.. (şu anda 24 sayfa)

Açtığım threadin basarısı :) comanchero enstitüsü
frp olmak isteyenler comanchero enstitüsüne
Sosyal ağlarda paylaş

azmo neden oyle yavas diyosun amd 2500+ 512 kingston ddr asus amd anakartla gayet rahat oynuyorum anca 20-40 kisi dolusup sehre kapismaya baslayinca cok seyrek tekliyor, o da anlayabildigim kadariyla hard disk okuma yaparken.

hard diskin cok onemi var arkadaslar. gozlemim o ki bir ana kadar goruntude bulunmayan yeni bir grafik basilacagi zaman alet hd den okuyup ram a yolluyor, bu okuma sirasinda da hdnizin hizi takilma surenizi etkiliyor.

seagate barracuda iv ata 100 var bende tavsiye ederim.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

engine 3d olduğu için normalde oyun içinde harddiskten okuma yapmasına ihtiyacı yoktur programın. tabi bu söylediğim şey ram yettiği sürece olur. ram yetmediği anda, program ram'deki obje+texture vs bilgilerinin o anda kullanmayacağı bir kısmını harddiske yazarak yenilerini yerlerine koyar. tekrar eski bilgiye ihtiyaç olduğunda yine bir kısım boşaltma yaparak yazdıklarını geri okur vs vs.
yani ram'i yeterince artırarak tıklamayı sıfıra indirmek mümkün ama bu yeterincenin miktarı bu oyun için epeyce büyük bir rakam :)[hline]Her hakkı mahfuzdur. ©2003
Sosyal ağlarda paylaş

sen swap durumunu diyosun. benim dedigim o degil. zaten herhangi bir sahnenin renderi gerektiginde mem yetmeyip swapa kalmissa allahliktir durum.

benim dedigim tasarruf. oyun baslayinca tum charlar, tum playerlerin uzerindeki tum olasi giysiler, tum itemler direk rama konmadigi icin - ki imkan yok yetmez 1.5 gb uzeri lazim en az - haliyle hd de duruyor. ilgili grafik eger ekrana cikarsa render edilmesi gerekirse okunup meme yollaniyor orada duruyor bu sefer, cok idle olup flush edilene dek. onu demistim.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sufi, 25 August 2003 14:40 tarihinde demiş ki:
engine 3d olduğu için normalde oyun içinde harddiskten okuma yapmasına ihtiyacı yoktur programın. tabi bu söylediğim şey ram yettiği sürece olur. ram yetmediği anda, program ram'deki obje+texture vs bilgilerinin o anda kullanmayacağı bir kısmını harddiske yazarak yenilerini yerlerine koyar. tekrar eski bilgiye ihtiyaç olduğunda yine bir kısım boşaltma yaparak yazdıklarını geri okur vs vs.
yani ram'i yeterince artırarak tıklamayı sıfıra indirmek mümkün ama bu yeterincenin miktarı bu oyun için epeyce büyük bir rakam :)[hline]Her hakkı mahfuzdur. ©2003

Su anda 1 GB ram var bugun bir 512 daha takiyorum. Eger kalabalik mekanlarda takilmazsa sen , takilirsa diger arkadas hakli :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 25 August 2003 13:12 tarihinde demiş ki:
ehueh 3 ghz lik 512 ramlik aletle bile client yavas calisio serveri dusunmek bile istemem[hline]hangisi daha iyi?
Azmodai

Azumodei Fenjumiyaro of Bria, SWG

ayni sey mi?
client 3d render ediyo..
server ise sadece komut execute ediyo. bus hic bisekilde grafik ile mesgul olmuyo.. onemli bisi bu.[hline]you don't like my shit. so sue me.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...