Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

phantom of the opera

demorah

Öne çıkan mesajlar

Zannetmiyorum 2 yil gecmis ustunden ne yazik ki Turkiye'de sinemalar gise hasilati ve gelir oncelikli dusundugu icin gelecegini sanmiyorum.[signature][hline]Sex is like playing Bridge, if u don't have a good partner you'd better have a good Hand
Woody Allen
Sosyal ağlarda paylaş

ooof oof hastasiyim bu operanin. o filmi izleyemedim henüz ancak canlisini izledim filminden daha iyi olduguna eminim . sahne efektleri süperdi , filmini aratmadi.[signature][hline][/b]Selamon 30 Kasım 2005 19:40 tarihinde msn'de demiş ki:
''Gotiğim ben 6 yaşından beri hiç gülmedim''

[Bu mesaj vaniLLe tarafından 01 Ocak 2006 23:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Gelirse ozel bi etkinik cercevesinde felan gelir. Her sinema ya gelmez ama aslinda yazin sacma sapan filmler yayinlicakalarina bole seyler yayinlasalardi da keyfimiz yerine gelseydi.[signature][hline]Sex is like playing Bridge, if u don't have a good partner you'd better have a good Hand
Woody Allen
Sosyal ağlarda paylaş

Bi çok yerde 2004 diye yazan aslında 98de mi ne çekilen versiyon, ve çok çakma. Ben de yanlışlıkla onu indirdim. Gerçek 2004ü nerden bulucaz bilimyorum.
Phantom maskesiz e yakışıklı bi adamsa aynı filmdir. Ben iki farklı (hem dosya adı hem boyut olarak) 2004 yazan flm indirmişitm, ikisi de aynı çıktı. :( Feyk.[signature][hline]So sick and tired I stand alone...
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • 11 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...