Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu bilgisayarı antikacıya satsam kaç para eder?

Jester

Öne çıkan mesajlar

pentium 166 mmx (overclocked to 500)
asus anakart
4mb s3 virge
creative 32x cdrom
3 tuşlu noname fare
acer klavye
noname düz kasa
çalışmayan disket sürücü
14" noname monitor
creative vibra 128 ses kartı
conexant modem

hala bu bilgisayarı kullanıyorum :(
yenisini alıcam satayım mı yoksa kardeşime mi vereyim
(cs, midtownmadness2 ve daha birçok oyun çalışıyo)[hline]Infernal_Reborn, kendisine tapan fanlarından hergün yaklaşık 300 tane "you rule" mesajı alarak paticiğin en karizmatik kişiliği seçilmiştir.
Recall06, 23 August 2003 07:07 tarihinde demiş ki:
infernal abi you rule abi senin üstüne kimse tanımam abi sana taparım abi zaten çok da sazanım abi mazur gör abi atladım direk abi küçük emrah tripleri abi
Sosyal ağlarda paylaş

2 tane supercomputer fanı var öküz gibi. overclock u ise odtü elektrik elektronikte çalışan amcam var o yaptı.
bu arada sıcak yaz gecelerinde bu fanlardan bir tanesini alıp odada yukarılarda bir yere koyarsanız acaip serinletio vantilatörün 2-3 katı :D[hline]Infernal_Reborn, kendisine tapan fanlarından hergün yaklaşık 300 tane "you rule" mesajı alarak paticiğin en karizmatik kişiliği seçilmiştir.
infernal abi you rule abi senin üstüne kimse tanımam abi sana taparım abi zaten çok da sazanım abi mazur gör abi atladım direk abi küçük emrah tripleri abi
Sosyal ağlarda paylaş

öyle yapıcam :D
overclock gerekmese de serinletir yine de :D[hline]Infernal_Reborn, kendisine tapan fanlarından hergün yaklaşık 300 tane "you rule" mesajı alarak paticiğin en karizmatik kişiliği seçilmiştir.
Sosyal ağlarda paylaş

nooldu
inanmıyo musun[hline]Infernal_Reborn, kendisine tapan fanlarından hergün yaklaşık 300 tane "you rule" mesajı alarak paticiğin en karizmatik kişiliği seçilmiştir.
Sosyal ağlarda paylaş

erime tehlikesini göze alarak fazla açık tutmuyodum ilk başta
baktım bi bok olmuyo
15 saat falan açık/standby 1 günde[hline]Infernal_Reborn, kendisine tapan fanlarından hergün yaklaşık 300 tane "you rule" mesajı alarak paticiğin en karizmatik kişiliği seçilmiştir.
DeamoN, 23 August 2003 21:05 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

resim çek bişiler yap yolla.. yoksa kolay inandıramassın, veya yöntemi anlat overclock için.. imkansız gözüküyor! bendede bir tane 166mmx vardı..[hline]Legbra ::.. The interpreter øf gøds. Only he can translate peøples prayers and transmit them tø the invisible pøwers.
Dopis (ICQ#152584), 22.08.2003 00:09 : bios nasi reinstall edilir?
Sosyal ağlarda paylaş

bilmiyom takmış olabilir
cs de 10 bot+ben lagsiz çalışıyo[hline]Infernal_Reborn, kendisine tapan fanlarından hergün yaklaşık 300 tane "you rule" mesajı alarak paticiğin en karizmatik kişiliği seçilmiştir.
"This little light of mine, I'm gonna let it shine
Let it shine, let it shine..." - Chepito from Land of the Dead
Sosyal ağlarda paylaş

Amcan bırak odtüyü isterse silikon vadisinde çalışsın 500 e çıkaramaz.

-Yiğenim bak makinayı 500 e oc ettim ,tüm oyunlar son grafikte hızlı çalışcak
-ehuehe çok yaşa bu beni daha 2 sene götürür böle
-------------------------
At çöpe[hline]My purpose is a very clever answer to a situation you couldn't understand.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 24 August 2003 19:48 tarihinde demiş ki:
pentium 166 mmx (overclocked to 500)

bence amcan sana acımıs 500 takmıs direk olmaz o overclock[hline]BonePART - Pepelek Saplar Birliği OnursalBaşkanı ve Kurucusu
BonePART FriarHealSuxx of Hun - Kay Server - Level 50 Drunken Friaa
BonePART: Baba bi suru bulaşık birikti, ben bi kız arkadaş bulsamda yıkasa.
BonePART'ın babası: Oğlum sen kızı bulda ben bulaşıkları yıkarım. Yanlız olma.

aynı şeyi düşünmüştüm bende lol
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...