Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Last clanı hakkında /Ares

xXTaLkativeXx

Öne çıkan mesajlar

falla bilmiorumda _light_dragon_ a guvenirdik o da AGA cikti TheLast a girdidemi ole oldu napti.. bizim human warrior chari bozup satin aldigimiz item yaptigimiz chara ( kennicky ) sende 150k np varmis seni banlatamda gor ( ki yok ole bisi daha yeni aldik 10k np anca oldu ) filam demis kufretmis... oyunda pm atip niye ole diyosun o char bizim elemanin diyincede pm blocklayip kacti...[signature][hline]CamthalionTasardur
§ ANCIENTS §
Sosyal ağlarda paylaş

o clan için boyna kosp kullanıo diolardı cursed santa claus event larda fln. demekki adamlar doğruyu söylüolarmış bu şeyi yaptıklarına göre herşey beklenir bu ........ den[signature][hline]-1,2,3,4,.....28,29,30,31
-Eeee bişey olmadı
-Du bi daha deniyeyim. 1,2,3,...
Sosyal ağlarda paylaş

bütün yazıları okuyamadım ama talka dostum bi de şöyle bi durum var.en son bulundugun clana bi alt clan oluşturulmuştur(the last) ve o bulundugun clan disband edilmiştir ve otomotikman bütün üyeler o clana girmiştir.umarım böle olmuştur...aksi taktirde üzücü bir durum:([signature][hline]Forever TnT
Sosyal ağlarda paylaş

Böyle bir bug vardı arkadaşım.Ben clansız geziyordum bir gün bi girdim oyuna.Acaip bir clana girmişim.Şifremi ben bile aklımda zor tutuyorum kimsenin gireceğini sanmıyorum.
256 ile bir clana tank olacaktım.Clana girdim sorunlar yaşandı gitmeden clan disband edildi.Clan disband edilmiş olmasına rağmen ben o clanda görünüyordum.Adamlar "Code" diye bir clan açmışlar.Bir baktım o clanın üyelerini görüyorum :D[signature][hline]KE'yi kesinlikle bıraktım.
Char felan istemeyin.Silebilirsem sileceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşım charın bizimelimizde felan değil bizde anlamadık clandan 3 kişi geçti biz istemeden hatta NoobTheLast ı almadan clana girdi ve asist oldu kendimden biliyorum clan bozuldu dc oldum ve aniden clandayım yani hatta sonra söyledim abi o nasıl geldi dedim oda senin durumdan oldu dedi bende şanslıyız dedim oda umrumda değil dedi yani char onların elinde değil ayrıca çok şahane bi clan...[signature][hline]Nick:_LiGhT_DrAgOn_
Server:Ares
Level:62(Shadow Vain)
Np:130k KOP KOP KOP +++++
Clan: TheLast
Sosyal ağlarda paylaş

iyi sallıyosunuz şifreniz değişiyo onun bunun erkekliğine laf atıyosunuz bizim clanın senin charına ihtiyacımız yok zaten belirttiğimizdede umrumda değil dedi ayrıca bilip bilmeden bok atmayın clanda 2 gün durup çıkmakla clan tanınmaz bu arada slms Andrey[signature][hline]Nick:_LiGhT_DrAgOn_
Server:Ares
Level:62(Shadow Vain)
Np:130k KOP KOP KOP +++++
Clan: TheLast
Sosyal ağlarda paylaş

said:
punishmyheaven, 01 Ocak 2006 22:03 tarihinde demiş ki:
clan bug duzeltildiginden beri ba$ka bir bug ortaya cikti. benim ba$imdan gecen basit bi olayi anlatayim..

arkada$im bir clan kurdu ve beni asist yapti clana aradan bi kac gun gecti clana biz kimseyi almadigimiz halde insanlar girmeye clan kurucusunun listesinde gozukmuyor ama adamin tepesinde bizim clanin adi var bundan killandik ve arkada$ clani dagitacagini soyledi.

ertesi gun clani dagitmi$. yeni bir clan acmi$ toparlami$ herkesi. neyse ben 2-3 gun girmedim o sirada oyuna ve o aradan sonra oyuna girdigimde kimse beni davet etmeden clana asist olarak girmi$tim. kimse $ifremi bilmiyor -buna %100 eminim- ama bi $ekilde ben bozulan clanin yerine kurulan clanda asisttim ve haala da o $ekilde devam ediyor :)

belki bununla alakali bi$i olabilir. payla$mak istedim.

Istee alley bug
Clan bug
PAssword bug
Dupe bug
ama scrollari artik parayla alcaksiniz. Bir arkadasin dedigi gibi siz once cash alin sora chariniza kursun dokturun :) Claninizi ve sifrenizi KO ekibi belirleyebilir her an ehehehehehe
Sosyal ağlarda paylaş

NoobTheLast ı almadan clana girdi ve asist oldu evet o anda bende bu olaya şahit oldum..talka ben yaklaşık 1 aydır bu clandayım ve 18 saat online ım adamını bi kere bile görmedim..şifrenin gitmesine üzülmüştüm bazı çirkinlikleri öğrendim hakkında ve zaman zaman ii olmuş die bile düşündüüm olduu..kimse kimsenin hakkında bilp bilmeden yorum yapmasın (poli sana diorum)..senin oyun oynama tarzını beğenmemiş olabilirler buna kimsenin bi zorunluluğu olmas olamasda artık abartma ve konuşma bu clan hakkında...ve bişey daha kosp die bişey asla yok bütün gün brb ya eslant ya cz troll yapıyoruz bilenler bilir.. artık hiç kimse yorum yapmasın..onlar sadece HURAFE......
Sosyal ağlarda paylaş

ewt doğru soyluyorsun ben kosp kullandıgını gormedım warriorthelast için. cz de troll raven falan beraber bir çok kez party yaptık. kosp falan şahit olmadım. yalan soyleyemem. ama serverda soylenen şey clanın eslantta troll berserkerde kosp ile kasktıkları. kimsenin günahını almak istemem xD[signature][hline]Yerin kulağı wardır derler, benimde kulağım war ben şimdi yermiyim? Yememmmm. Yaşın çift haneli olunca gel konuşalım :P i loav yu muckiii
Sosyal ağlarda paylaş

evet Talkative ( barış) ve poly... siz ne söylediğinizin ve ne yaptığınızın farkındamısınız ? eğer bunu bu şekilde forumlarda yazacak cesareti gösterebiliyorsan gelip bize çatır çatır sorma cesaretini niçin gösteremedin.. amacın çamur atıp izini bırakmakmı... sen sanıyormusunki senin 225k lık np ne ihtiyacımız var yada sen sanıyormusunki seninle olan tüm muhabbetlerimiz göstermeceydi.. sen kendin benim charım soyuldu ben şifre değişicem demedinmi Barış ?? ardından priest arkadaşın ibrahim ile birlikde diğer rog arkadaşının da şifreleri gitmedimi (modi) bizim ne alakamız var sen clana girdin 3 gün oynadın beraber oynadık hatta muhabbetide biliorsun.. böle forumlarda insanların gururları ile oynamadan önce gelip sormayı niçin düşünmüorsun.... bak bu sayfada bi arkadaş yazmış başına gelen bi olayı.. önce bi araştır clan bug varmı yokmu ne nedir die sonra insanların üstüne git
ŞU PROGRAFI SENDE CANDA OKUSUN PLS

"clan bug duzeltildiginden beri ba$ka bir bug ortaya cikti. benim ba$imdan gecen basit bi olayi anlatayim..

arkada$im bir clan kurdu ve beni asist yapti clana aradan bi kac gun gecti clana biz kimseyi almadigimiz halde insanlar girmeye clan kurucusunun listesinde gozukmuyor ama adamin tepesinde bizim clanin adi var bundan killandik ve arkada$ clani dagitacagini soyledi.

ertesi gun clani dagitmi$. yeni bir clan acmi$ toparlami$ herkesi. neyse ben 2-3 gun girmedim o sirada oyuna ve o aradan sonra oyuna girdigimde kimse beni davet etmeden clana asist olarak girmi$tim. kimse $ifremi bilmiyor -buna %100 eminim- ama bi $ekilde ben bozulan clanin yerine kurulan clanda asisttim ve haala da o $ekilde devam ediyor

belki bununla alakali bi$i olabilir. payla$mak istedim."

evet biz anything i disband ettik neden ettik böle insanlar bazıları kuyruk acılarından (talka ve poli den bahsetmiyorum) bazılarıda nothing e olan nefretlerinden dolayı anything de kim varsa küfür,4 taş rez gibi hareketlerde bulunuolardı bundan kurtulmak için ismimizi değiştirdik.. yeni clan açtık warrior lider oldu clan açıldığında siz davet edilmediniz Noobthelast davet edilmedi 13ozkurt davet edilmedi ama noobthelast asist oldu sende thelast clanına girdin ve ilk giren sizlerdiniz.. noobthelast şu anda internet sitesinde asist görünmüo ama asist kendisi... senin veya bizim clandan çıkan birinin NP sine ihtiyacımız yok insan arıyoruz biz adam gibi adam arıyoruz yüksek np li die adam alınmıo clana lütfen en azından bu sefer bizlerle uğraşıcak kimse olmasın kendi halimizde 15 kişinin online olduğu bi clanız ve kendi kendimize yetmek istiyoruz...

LÜTFEN BİZLERLE UĞRAŞMAYIN ayrıca poly sen içimizde idin warrior ile tartıştın ardından böle bi şekle girmen ilginç daha az önce güle oynaya cz trol de şaklabanlık yapıodun
(yaptığını anlatayım poli nin biz trol dönerken buda tek tek trol kesiodu ares 1 e geçmek istedi 2 sefer a1 yerine a2 ye geldi ulen ueheuheuh gene ares 2 ye geldim ahaha ne salağım falan dedi gitti) karakterini seç arkasında dur artık clandan çıktın 2. gün tekrar gelmek istedin...
SENİN AMACIN ATEŞE ODUN OLMAK... Barış kardeşim senin charınla bizim en ufak ilgimiz yok geşke BW bu mesajları okusada senin charınla ilgili olan problemi çözebilse ve sende buna gerek duymadan bu forumda aceleci ve karalayıcı tavrından dolayı bizden özür dilemeyi becerebilsen..

TheLast - Asistan TrimoVax
Sosyal ağlarda paylaş

trimo..benim hiçbirinizle sorunum yoktu/hala da yok..olan biteni anlamadım barış böyle bişey yazdı bende sadece yazdıgı şeye yorum yaptım ben kimseye laf söylemedim/karalama gibi birşey yapmadım.prt_kerem ile de konustuk olan biteni anlamıyorum diye kimsenin bir kelime bile konusmaması falan..herneyse benim amacım kimseyi kötülemek falan degil yazılan birşeye yorum yapmak..[signature][hline]Ares
Mage
Level 62/%75
205k+nps
Polifonik_Osuruk
Areste Chitin Bow +7///Enion Bow +7 alacağım pm me plz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...